هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
یه سوال دیگه هم داشتم این سوالات من تمومی نداره خخخ:d

بخوایم کنسول رو به آخرین آپدیت سونی به روز کنیم باید چه کاری رو انجام بدیم؟!!!منظورم اینه که کنسول رو به اینترنت متصل کردم خوش آپدیت رو انجام میده یا باید کار خاصی انجام بدیم؟!! نهایتا حجم آپدیتش چقدره زیاده یا کم!!زود آپدیت میشه؟!!!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یه سوال دیگه هم داشتم این سوالات من تمومی نداره خخخ:d

بخوایم کنسول رو به آخرین آپدیت سونی به روز کنیم باید چه کاری رو انجام بدیم؟!!!منظورم اینه که کنسول رو به اینترنت متصل کردم خوش آپدیت رو انجام میده یا باید کار خاصی انجام بدیم؟!! نهایتا حجم آپدیتش چقدره زیاده یا کم!!زود آپدیت میشه؟!!!

کاره خاصی نمیخواد...یا از خوده کنسول اپدیت میکنی که احتمالا سرعتش کمه یا از pc دان میکنی میریزی توی فلش و اپدیت میکنی!!!
200-300 مگی باس باشه!!!

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
کاره خاصی نمیخواد...یا از خوده کنسول اپدیت میکنی که احتمالا سرعتش کمه یا از pc دان میکنی میریزی توی فلش و اپدیت میکنی!!!
200-300 مگی باس باشه!!!

ممنون از راهنماییهاتون ولی خوب سوالم من اینجاست که چطور از کنسول آپدیت کنم!!!وارد تنظیمات خاصی باید شد یا اینکه همین که کنسول رو به اینترنت متصل کردم خودش آپدیت میکنه؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان اگه کمک کنید ..که خوب می شه . ty.:) من 2 روزه سوال میکنم .

عزیزم قبلا هم گفتم که فرقی نمیکنه و خودش بهترین سرور رو انتخاب میکنه از نظر پینگ!!!:|
پلاس امریکا واسه ما ارزون تر درمیاد!!! پس همون رو بگیر!!!

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
این بازیا که برای Plus رایگان میشن تا ابد برای پلاس رایگانن یعنی من 1 ماه دیگه هم پلاس بگیرم میتونم مثلا dont starve رو بگیرم مفتی؟

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
ممنون از راهنماییهاتون ولی خوب سوالم من اینجاست که چطور از کنسول آپدیت کنم!!!وارد تنظیمات خاصی باید شد یا اینکه همین که کنسول رو به اینترنت متصل کردم خودش آپدیت میکنه؟

اولین بار که کنسول رو روشن میکنی توی notification پیام آپدیت میاد.که باید از اون طریق آپدیت کنی
روش دوم هم با ریختن فایل آپدیت توی فلش و رفتن به safe mode کنسول برای نصبش هست

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
این بازیا که برای Plus رایگان میشن تا ابد برای پلاس رایگانن یعنی من 1 ماه دیگه هم پلاس بگیرم میتونم مثلا dont starve رو بگیرم مفتی؟

نع:d بعد از مدتی ورداشته میشه از رو plus ممکنه فردا ممکنه یک ساله دیگه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام . خسته نباشید . من پینگ لندن 100-90 هستش .و تو بازی lolپینگ اروپا بهتر از امریکا ست.به نظر تون کدوم رو بسازم چون پلاس us ارزونتره.
چون اگه فرقی نداشته باشه us بهتره ولی باpingبالا اصلا نمی شه بازی کرد.
از دوستانی که تجربه دارن یه کمکی کنن راهنمایی کنن.
اصلا بازی انلاین ربطی به ریجن بندی نداره
بازی مثل COD که تست میکنه بهترین هاست رو پیدا میکنه و یا BF4 خودش Dedicated Server داره که میزان پینگ هم نشون میده . کلا اینکه بحثه انتخاب ریجن و پینگ توی بازیهای انلاین توی بازیهای امروزی دیگه معنی نداره.

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان امروز داشتم NFSبازی میکردم قبلش یک اکانتOrginازم خواست که رفتم ازpcساختمش وقتی وارد بازی شدم چیزای عجیبی دیدم آخه3روزه بازی تموم کرده بودم اما بعدچندمین صفحه لودبازی بیشترطول میدادو اینکه مواجه شدم با آیدیpsnخودم روmapبازی ودیدم آدم های دیگه بااکانتpsnهستن توmap...وباهاشون کلی هم بازی کردم با اینکه adsl 512دارم ولی خیلی کم مکث داشت بازی وفهمیدم که آنلاینه دارم بازی میکنم!!!:dمگه واسه آنلاین نگفتیدکه بایدplusداشته باشیم؟پس چرامن میتونم آنلاین بازی کنم هم ماشینی و هم پلیسیشو؟آیا به خاطر اکانت orginهست که بهpsn از سایت orginلینکش کردمه؟یا داستان چیز دیگست؟8-|

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
اصلا بازی انلاین ربطی به ریجن بندی نداره
بازی مثل COD که تست میکنه بهترین هاست رو پیدا میکنه و یا BF4 خودش Dedicated Server داره که میزان پینگ هم نشون میده . کلا اینکه بحثه انتخاب ریجن و پینگ توی بازیهای انلاین توی بازیهای امروزی دیگه معنی نداره.

داداش ی سوال
من به شرایطی فعلا نمیتونم isp رو عوض کنم
شرایط نت(سرعت دانلود-پینگ)باید چطور باشه حدودا که بتونم انلاین بزنم
میترسم برم کارت پلاس بخرم و نتم جواب نده و پولم هدر بره

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
داداش ی سوال
من به شرایطی فعلا نمیتونم isp رو عوض کنم
شرایط نت(سرعت دانلود-پینگ)باید چطور باشه حدودا که بتونم انلاین بزنم
میترسم برم کارت پلاس بخرم و نتم جواب نده و پولم هدر بره
Ping زیر ۲۵۰ مشکلی نداره واسه آنلاین

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام فریمرروچه طوری از راه usb نصب میکنم؟(اپدیت کنسول)

داخل یه فلش با فرمت Fat 32 یه فولدر میسازی با نام PS4 داخل اون یه فولدر دیگه میسازی با نام UPDATE بعدش آپدیتی که دانلود کردی رو میریزی تو فولدر UPDATE نام ها حتما با حروف بزرگ باید باشه
برای نصب هم بهتره ار safe mood نصب کنی من خودم اینطوری آپدیت کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر