هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

شما دسته رودر اولین بار که کنسولو روشن کردید گزاشتید کنسول تو حالت استند بای یا نه همون دفعه ی اول چون اولین بار بود بازی کردید؟یه سوال دیگه دسته ی کنسولps4شارژ اولیه می خواد؟2-در موقعی که دسته شارژ اولیه می خواد می شه در هنگام شارژ اولیه بازی کرد بادسته یps4یانه؟3درهنگام بازی موقعی که دسته داره شارژ اولیه می شه می شه کابلusbرو یکدفعه کشید 4-بعد اگه دسته ی ps4 کامل شارژ شد اگه بیشتر از حد تو شارژ بمونه خراب می شه؟
سلام عزیز
!_!
این ذهنیت که شارج دسته در زمانه اولیه چقدر باشه و دست نزنیم موقع شارج و اینا رو از ذهنتون بکشید بیرون. اون دوره از باطریها زمانش رفت و دیگه اینطوری نیست ! خالا هر بلایی سرش بیارید نیارید مشکلی ایجاد نمیشه O_O "وقتی usb هست شارج میشه وقتی هم نه که نه "
موفق باشید.

گویا tomb rider روی ps4 1080p60p هست روی xboxone 1080p30p

EXCLUSIVE: Tomb Raider Definitive Edition PS4/XONE Framerates Revealed
Tomb Raider: Definitive Edition runs at 30FPS - Tomb Raider: Definitive Edition for PS4 News
Tomb Raider: Definitive runs at 30FPS on PS4 & Xbox One, producer confirms | VG247
Tomb Raider: Definitive Edition executive producer Scott Amos has confirmed that the PS4 and Xbox One re-release will run at 30 frames-per-second.
.................................
ویرایش:مثل این که امروز در stream بازی در twitch همین Scott Amos گفته بازی 60 فریمه :|
باید صبر کرد تایید بشه :|

آخرین ویرایش:
آقا امیر بدون درایور دسته پلی 4 روی pc گویا کار میکنه !!دوستان امتحان کردن و 100% کار میکنه !! تازه با بلوتوث هم کار میکنه !!

اول بگو شماره 2 مجموع رو نگاه کردی یا 1 جالب بود :) ؟
بعدش اون حالت سافت مد تو پلی 3 هم بود که چطور ترسیدی !!؟ همیشع زمانی که برق یه باره قطع میشه این اطفاق میفته !!
هم شماره یک و هم دو ولی شماره 2 که موضوع ازدواج هست خیلی خنده داره من فکم درد گرفت از بس خندیدم :))
درسته که PS3 هم اینطوری بود ولی خب هر اتفاقی روی PS4 حداقل تا یک ماه تن آدم رو می لرزونه:d

سلام دوستان یه سوال مهم دارم میخواستم بدونم دسگاه ریجن 3 بخرم میشه تو تنظیمات جای دایره با ضربدر عوض کرد؟
بعد داخل بازی هم مشکل سازه که جاشون عوض شده؟

سلام . خسته نباشید . من پینگ لندن 100-90 هستش .و تو بازی lolپینگ اروپا بهتر از امریکا ست.به نظر تون کدوم رو بسازم چون پلاس us ارزونتره.
چون اگه فرقی نداشته باشه us بهتره ولی باpingبالا اصلا نمی شه بازی کرد.
از دوستانی که تجربه دارن یه کمکی کنن راهنمایی کنن.

آخرین ویرایش:
دوستان 2 تا سوال داشتم, از کجا میشه فهمید کنسولی که داریم ریجین چنده؟!!اطلاعات خاصی روی جل کنسول نوشته شده؟!!!
دومین سوالم هم اینه که زمانی که که یک بازی رو درون کنسول گذاشتم و اطلاعات درون هارد ذخیره کرد بعد از اینکه بازی رو بصورت کامل تموم کردیم و دیگه نخواستیم اون بازی رو انجام بدیم باید اطلاعاتی که در هارد ریخته شده رو پاک کنیم؟!!یا نیازی نیست؟!!

دوستان 2 تا سوال داشتم, از کجا میشه فهمید کنسولی که داریم ریجین چنده؟!!اطلاعات خاصی روی جل کنسول نوشته شده؟!!!
دومین سوالم هم اینه که زمانی که که یک بازی رو درون کنسول گذاشتم و اطلاعات درون هارد ذخیره کرد بعد از اینکه بازی رو بصورت کامل تموم کردیم و دیگه نخواستیم اون بازی رو انجام بدیم باید اطلاعاتی که در هارد ریخته شده رو پاک کنیم؟!!یا نیازی نیست؟!!

روی جعبه کنسول عکس یه کره کوچک هست که بالاش نوشته ریجن چنده هست
وقتی شما بازی رو تموم کردید و دیگه بهش نیازی نداشتید می تونید از هارد پاکش کنید.می تونید پاک هم نکنید.تصمیم با شماست:d

یه سوال دیگه هم داشتم این سوالات من تمومی نداره خخخ:d

بخوایم کنسول رو به آخرین آپدیت سونی به روز کنیم باید چه کاری رو انجام بدیم؟!!!منظورم اینه که کنسول رو به اینترنت متصل کردم خوش آپدیت رو انجام میده یا باید کار خاصی انجام بدیم؟!! نهایتا حجم آپدیتش چقدره زیاده یا کم!!زود آپدیت میشه؟!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or