هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام خدمت دوستان عزیز
امروز دو تا نکته ی جدید برام پیش اومد گفتم اینجا بگم شاید به درد دوستان بخوره
اول اینکه یه DVD داخل دستگاه گذاشتم ( طنز "شوخی کردم" مهران مدیری :d) و در شروع چند ثانیه به اینترنت متصل شد و بعد DVD رو خوند ولی این موضوع فقط برای بار اول هست و دفعات بعد نیازی به اتصال به اینترنت نیست درست مثل PS3
اما نکته ی دوم که نزدیک بود سکته کنم زمانی بود که داخل بازی کیلزون بودم که ناگهان برق رفت بعد از چند دقیقه که برق اومد و کنسول رو روشن کردم PS4 به طور اتوماتیک به Safe Mood رفت ( دقیقا همینجا برای یک لحظه قلبم از تپش ایستاد:d) و یه نوار لود اومد نزدیک 1 دقیقه طول کشید که 100 درصد بشه یعد کنسول ری استارت شد و بدون مشکل بالا اومد .

آقا ازونجا که من واسه کنسول میخوام یه کنترولر اضافی بخرم ، الانم روی PC شدید به یه کنترولر خوب نیاز دارم گفتم یه DS4 الان بخرم ...
درایورش اومده؟ جواب میده؟ کسی امتحان نکرده؟
اما نکته ی دوم که نزدیک بود سکته کنم زمانی بود که داخل بازی کیلزون بودم که ناگهان برق رفت بعد از چند دقیقه که برق اومد و کنسول رو روشن کردم PS4 به طور اتوماتیک به Safe Mood رفت ( دقیقا همینجا برای یک لحظه قلبم از تپش ایستاد:d) و یه نوار لود اومد نزدیک 1 دقیقه طول کشید که 100 درصد بشه یعد کنسول ری استارت شد و بدون مشکل بالا اومد .

حالا خیلی به خودت فشار نیار سکته نکنی یه وقت:d

آقا ازونجا که من واسه کنسول میخوام یه کنترولر اضافی بخرم ، الانم روی PC شدید به یه کنترولر خوب نیاز دارم گفتم یه DS4 الان بخرم ...
درایورش اومده؟ جواب میده؟ کسی امتحان نکرده؟
آقا امیر بدون درایور دسته پلی 4 روی pc گویا کار میکنه !!دوستان امتحان کردن و 100% کار میکنه !! تازه با بلوتوث هم کار میکنه !!

سلام خدمت دوستان عزیز
امروز دو تا نکته ی جدید برام پیش اومد گفتم اینجا بگم شاید به درد دوستان بخوره
اول اینکه یه DVD داخل دستگاه گذاشتم ( طنز "شوخی کردم" مهران مدیری :d) و در شروع چند ثانیه به اینترنت متصل شد و بعد DVD رو خوند ولی این موضوع فقط برای بار اول هست و دفعات بعد نیازی به اتصال به اینترنت نیست درست مثل PS3
اول بگو شماره 2 مجموع رو نگاه کردی یا 1 جالب بود :) ؟
بعدش اون حالت سافت مد تو پلی 3 هم بود که چطور ترسیدی !!؟ همیشع زمانی که برق یه باره قطع میشه این اطفاق میفته !!

دوستان یه سوال داشتم اگه دستگاه ریجن 2 داشته باشیم و بازی ریجن 3 باشه اون بازی اجرا نمیشه؟؟؟ یا میشه؟؟؟

اجرا می شه بدون مشکل

فقط بعضی بازی ها دکمه های ریجن 2 با 3 اش فرق داره ، مثلا X رو توی یک بازی ریجن 2 برای پرش استفاده می کنی همون بازی ممکنه توی ریجن 3 اش پرشش بشه O

سلام چطوری بازی ها را روی هارد PS4 بریزیم

شما دیسک بازی رو می زاری توی دستگاه خودش توی هارد بازی رو می ریزه شما لازم نیست کاری بکنی

در کل پروسه نصب کردن کار خود کنسول هست و با شما کاری نداره ، حالا ممکنه کل بازی رو همون اول نصب کنه روی هارد یا این که یک قسمت هایی مثل مولتی پلیر رو وقتی که اولین بار واردش می شی به صورت مجزا نصب کنه اما کلا همه این کار ها به صورت خودکاره و شما نیازی نیست کاری انجام بدی

اجرا می شه بدون مشکل

فقط بعضی بازی ها دکمه های ریجن 2 با 3 اش فرق داره ، مثلا X رو توی یک بازی ریجن 2 برای پرش استفاده می کنی همون بازی ممکنه توی ریجن 3 اش پرشش بشه O
بعد آنلاینش چی؟؟؟ چیزی به عنوان onliine pass و اینطور چیزا داریم

برای اینکه سیومون بره تو
online storage پلاس چیکار باید کرد ؟بعد اینکه چقدر جا داره کم نمیاره بعدا؟
باید Plus داشتی باشی
هر چند وقت یک بار خودش اتو اپلود میکنه
اگر خودت دستی میخوای بکنی از داخل setting برو و بخش save آونحا میتونی خودت دستی هم Upload کنی
نه به اندازه 1 گیگ جا میدن !

دوستان عزیز
یکی اینکه توی یک پک معمولی چه چیزهایی باید موجود باشه ؟
دوما اینکه برای آنلاین بازی کردن بتل فیلد حتما باید psn plus داشته باشیم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or