هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستانی که بازی کیلیزون دارن لطفا به این سوالم پاسخ بدید
کیلزونتون ریجن چنده و اگه ریجنش به جز 3 هست
دکمه تادیدش تو منوهای بازی چیه؟؟؟
واسه من کیلزونم ریجن 3 هست و منو های بازی هم مثل منوهای دستگاه هست و دایره تادیده و ضربدر بک(انصراف) هست(البته فقط تو منو های گیم و تو گیم پلی عادیه ها)
لطفا ی تست بکنید جواب بدید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه من کیلزونم ریجن 3 هست و منو های بازی هم مثل منوهای دستگاه هست و دایره تادیده و ضربدر بک(انصراف) هست(البته فقط تو منو های گیم و تو گیم پلی عادیه ها)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ريجن 3 از قديم الايام اينجوري بوده ديگه.
از پي اس 1 بگير تا 4

احتمالا کنسول شما ریجن 3 هست.....

دوستان اره کنسولم ریجن 3 هست ولی شما به سوالم دقت نکردید(الان فیفا دارم ریجن 2 تمام تائید هاش ضربدر هست)
خواستم ببینم واسه کیلزون ریجن 2(منظورم گیم ریجن 2 هست نه کنسول)دکمه تائید منوش تو بازی چی هست؟؟؟؟

دوستان اره کنسولم ریجن 3 هست ولی شما به سوالم دقت نکردید(الان فیفا دارم ریجن 2 تمام تائید هاش ضربدر هست)
خواستم ببینم واسه کیلزون ریجن 2(منظورم گیم ریجن 2 هست نه کنسول)دکمه تائید منوش تو بازی چی هست؟؟؟؟

سلام
عزیز جان منم ریجن 3 دارم کیلزونم دارم تاییدش ضربدر هست
اینی که گفته شد فقط در منو تایید دایرس برا همه بازی ها این جوریه ریجن بازی هم فرقی نمیکنه
یعنی منی که ریجن 3 دارم ریحن 2 فیفا هم بگیرم تایید ضربدر هست
اون دوستمون که گفتن تو ریجن 3 فیفا جای شوت وسانتر عوض شده اونم به خاطر این بود که ایشون دسترو الترنیت نکرده بودن

سلام
عزیز جان منم ریجن 3 دارم کیلزونم دارم تاییدش ضربدر هست
اینی که گفته شد فقط در منو تایید دایرس برا همه بازی ها این جوریه ریجن بازی هم فرقی نمیکنه
یعنی منی که ریجن 3 دارم ریحن 2 فیفا هم بگیرم تایید ضربدر هست
اون دوستمون که گفتن تو ریجن 3 فیفا جای شوت وسانتر عوض شده اونم به خاطر این بود که ایشون دسترو الترنیت نکرده بودن
کیلزون من دکمه تائیدش دایره هست:-o

2 سوال داشتم یکی ps دسته pc پشتیانی میکنه و دومی میشه با کنسول فیلم دید ؟ فرمت زیرنویس پشتیبانی میکنه؟ ممون میشم پاسخ دهید
ps دسته Pc رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟؟
اگر منظورت DS 4 هست که روی PC هم وصل میشه وباهاش میشه بازی کرد و مشکلی نیست
اگر keyboard و mouse منظورت هست که نمیشه با اینها توی هیچ کدوم از بازیهای Ps4 بازی کرد و ساپورت نمیشه
بله میشه فیلم دید ( فقط از طریقه DVD و Bluray ) بله پشتیبانی میکنه البته
اگر منظورت اینکه فلش درایو بزنی و فیلم ببینی و یا فیلم توش بریزی که اصلا Ps4 ساپورت هیچ external drive رو نمیکنه م معلوم هم نیست اگر بعدا اضافه بشه.

دوستان این play room اگه دوربین ps4 نداشته باشی کارایی نداره یا بدونه دوربینم میشه ؟
فقط با دوربین کار میکنه - بدون دوربین باشه یک حالت ویدیو داره که مثلا نشون میده چه قابلیتهایی این app داره .

کیلزون من دکمه تائیدش دایره هست:-o
احتمالا بشه توی setting عوض کرد!

دوستان می خواستم assassin's creed IV رو بگیرم امروز دیدم یک offer داده و اون هم season pass هست که قیمتش بجای ۵۹.۹۹ دلار ، ۱۹.۹۹ هست.
خواستم بدونم این season pass چیه و تفاوتش با نسخه فول بازی چی هست که قیمتش پایین تره و صرف میکنه یا نه.

از نظر حجم بازی چی با نسخه فول یکی هست ؟

باز هم از نکات ریز و جالب در طراحی PS4
آیا تا به حال به این فکر کردید که چرا سونی مصرف کنسول رو 250 وات قرار داده؟ فکر میکنید به خاطر کمتر اومدن قبض برق بوده؟ یا رفع حرارت؟
پاسخ: هیچکدام!
آقای Yasuhiro Ootori در همایش INTERNEPCON ژاپن دلیل این موضوع را گفته اند که توان مصرفی بیشتر از 250، نیاز به یک کابل سه شاخه دارد که این مورد با کوچک سازی PS4 تضاد داشت!
منبع تغذیه PS4 رو ببینید و خودتون قضاوت کنید:

PS4-Power-source-2-670x343.jpg

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر به منبع مراجعه کنید.

منبع

دوستان می خواستم assassin's creed IV رو بگیرم امروز دیدم یک offer داده و اون هم season pass هست که قیمتش بجای ۵۹.۹۹ دلار ، ۱۹.۹۹ هست.
خواستم بدونم این season pass چیه و تفاوتش با نسخه فول بازی چی هست که قیمتش پایین تره و صرف میکنه یا نه.

از نظر حجم بازی چی با نسخه فول یکی هست ؟

مطمئن نیستم ولی Season Pass خرید یکجای تمام DLC ها و غیره هستش که بعدا برای بازی بیرون خواهد اومد.(خود بازی جزوش حساب نمیشه) ولی اگر دو ماه دیگه چهارتا DLC بیاد اونوقت همشون مجانی خواهند بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or