هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

مطمئن نیستم ولی Season Pass خرید یکجای تمام DLC ها و غیره هستش که بعدا برای بازی بیرون خواهد اومد.(خود بازی جزوش حساب نمیشه) ولی اگر دو ماه دیگه چهارتا DLC بیاد اونوقت همشون مجانی خواهند بود.

من فکر کردم خود بازی هم جزش هست و اینطوری هست که فقط بطور مثال یک فصل میتونی بازی کنی.

اون دکمه ی تایید به بازی ربطی نداره به کنسول ربط داره که ماله شما ریجن 3 هست.

اگه این طور که شما میگید باشه باید تو فیفا(ریجن2) هم اینطور بود
در صورتی که تو فیفا دکمه تائید ضربدر هست
من فکر میکنم بازی های رین 3 دکمه تادیدشون با بقیه ریجن ها فرق داره و مثله کنسول ریجن 3 تائیدشون با دایره هست

این قضیه x و o ریجن ۳ اصلا حاد نیست ! فقط توی منو ها برعکسه ! اگه بازیت ریجن ۳ باشه هم باشه برعکسه- ۲ ۱ باشه درسته ! ! این قضیه تو بازی ها هم فقط تو منوهاش صدق میکنه !

دوستان یه قسمتی به نام update with usb فکر کنم توی system software update هست اگه اشتباه نکنم.از اون قسمت نمیشه با usb آپدیت کرد؟اخه دیدم همه توی حالت safe mode با usb آپدیت کردن.

ميشه داداش ولي توصيه نميشه ،خيليا با همين روشي كه ميفرماييد آپديت كردن هيچ مشكلي هم به وجود نيومده

کسی نمیدونه؟

چندبار یه سوال؟!

دوستان می خواستم assassin's creed IV رو بگیرم امروز دیدم یک offer داده و اون هم season pass هست که قیمتش بجای ۵۹.۹۹ دلار ، ۱۹.۹۹ هست.
خواستم بدونم این season pass چیه و تفاوتش با نسخه فول بازی چی هست که قیمتش پایین تره و صرف میکنه یا نه.

از نظر حجم بازی چی با نسخه فول یکی هست ؟

همون طور که دوستان گفتن season pass فقط به خرید dlc ها به صورت یکجا و پیش پیش هستش!!!

ps دسته Pc رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟؟
اگر منظورت DS 4 هست که روی PC هم وصل میشه وباهاش میشه بازی کرد و مشکلی نیست
اگر keyboard و mouse منظورت هست که نمیشه با اینها توی هیچ کدوم از بازیهای Ps4 بازی کرد و ساپورت نمیشه
بله میشه فیلم دید ( فقط از طریقه DVD و Bluray ) بله پشتیبانی میکنه البته
اگر منظورت اینکه فلش درایو بزنی و فیلم ببینی و یا فیلم توش بریزی که اصلا Ps4 ساپورت هیچ external drive رو نمیکنه م معلوم هم نیست اگر بعدا اضافه بشه.

دوست عزیز نسل قبل ps3 از دسته که usb داشت پشتیبانی میکرد میخوام میدونم این نسل هم میشه؟ البته همه بازی ها ساپورت نمیشد.بلاخره یک نفر جواب نداد دسته pc ساپورت میشه یا نه؟

ps دسته Pc رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟؟
اگر منظورت DS 4 هست که روی PC هم وصل میشه وباهاش میشه بازی کرد و مشکلی نیست
اگر keyboard و mouse منظورت هست که نمیشه با اینها توی هیچ کدوم از بازیهای Ps4 بازی کرد و ساپورت نمیشه
بله میشه فیلم دید ( فقط از طریقه DVD و Bluray ) بله پشتیبانی میکنه البته
اگر منظورت اینکه فلش درایو بزنی و فیلم ببینی و یا فیلم توش بریزی که اصلا Ps4 ساپورت هیچ external drive رو نمیکنه م معلوم هم نیست اگر بعدا اضافه بشه.

دوست عزیز نسل قبل ps3 از دسته که usb داشت پشتیبانی میکرد میخوام میدونم این نسل هم میشه؟ البته همه بازی ها ساپورت نمیشد.بلاخره یک نفر جواب نداد دسته pc ساپورت میشه یا نه؟
فقط Move - DS4 بهش وصل میشه !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or