هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان یه سوال برام پیش اومده......من اکانت psn که روی ps3دارم ریجن 3 هست...امارات.......یه دونه اکانت هم جدید ساختم ریجن 1 واسه ps4.....میخواستم بدونم میتونم با این اکانت جدید وارد اکانت orgin خودم که روی ps3 و ریجن 3 هست واردبشم .....واسه بازی فیفا میگم ............اگه امکانش هست یه راهنمایی کنید.....واسه ریجن 3 چطور باید پلاس بخرم......

یعنی اینا کنسول بعدی سونی رو هم Anticipate کردن....از الان واسه ده سال دیگه هم رو این حساب کردن که مشتری سونی خواهند بود....به این میگن فن بوی! یاد بگیرید عزیزان!:))

منم پولش رو داشتم میرفت مادامل عمر مشتری سونی میشدم :|

دوستان این قسمت براق ps4 چرا اینقدر خط و خش بر میداره؟؟؟
1سوال دیگه اینکه گهگاهی موقع کیلزون بازی کردن لگ میزنه و تصویر حدود 2ثانیه کند میشه....این قضیه مشکوک نیست(مثلا تایم مشخصی نداره.ی بار بعد 10 مین بازی کردن میاد و ی بار بعد 2 ساعت هم نمیزنه)

سلام من ساکن تهرانم کسی میدونه ps4 ساخت ژاپن کجا گیر میاد ؟ یه سر توپخونه رفتم پیدا نکردم
مدل Japan خیلی کمیاب هست اما دلیلی بر برتریش هم یسن. فقط شعبه جاپن کارخونه Foxconn این ps4 رو به طوره محدود تولید کرده
"ماله دوستم که زمانه لانچ از اروپا اورده بود Made In Japan بود که زمانی که روشنش کرد Blue Pulse میداد و دستگاه کلا خراب بود " D:
منظور اینکه کلا به چشمه اینکه چون MAde In Japan و هست و برتری داره نگاه نکید !
موفق باشی.

دوستان این قسمت براق ps4 چرا اینقدر خط و خش بر میداره؟؟؟
1سوال دیگه اینکه گهگاهی موقع کیلزون بازی کردن لگ میزنه و تصویر حدود 2ثانیه کند میشه....این قضیه مشکوک نیست(مثلا تایم مشخصی نداره.ی بار بعد 10 مین بازی کردن میاد و ی بار بعد 2 ساعت هم نمیزنه)
راسیش برای من هیچ خشی برنداشته . موقع شب هم دستما نرم میزارم روش .... صبح هم خاکش رو پاک میکنم !
در مورده این KZ هم من چنین مشکلی نداشتم . میتونی از save ها Backup بگیری بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی ببینی تاثیر داره یا نه.

دوستان یه سوال برام پیش اومده......من اکانت psn که روی ps3دارم ریجن 3 هست...امارات.......یه دونه اکانت هم جدید ساختم ریجن 1 واسه ps4.....میخواستم بدونم میتونم با این اکانت جدید وارد اکانت orgin خودم که روی ps3 و ریجن 3 هست واردبشم .....واسه بازی فیفا میگم ............اگه امکانش هست یه راهنمایی کنید.....واسه ریجن 3 چطور باید پلاس بخرم......
طریقه خریدن Plus برای همه ریجنها یکی هست. یا PSN کارت مربوطه رو میخری یا PSN کارت پلاس رو میخری و یا اگر به credit card دسترسی داری از اون استفاده میکنی.

سونی تازگیا به شدت زده توی ثبت Patent های مختلف :| کی رونمایی میشند اینا خدا داند:

Sony patents modular AR controller

20140120_sony_ar_block_controller_patent.jpg

The controller is AR enabled via a camera, and the idea is that users can build controllers in the shape of various objects and have games and applications track their movements accordingly

----------------------

رابطتتون با پکچر میدونم چقدر درخشانه :d اینم یک خبر از پیش گویی های ایشان
سونی ماهیانه 1 میلیون و 400 هزار دستگاه PS4 تولید می کند

سونی تازگیا به شدت زده توی ثبت Patent های مختلف :| کی رونمایی میشند اینا خدا داند:

----------------------

رابطتتون با پکچر میدونم چقدر درخشانه :d اینم یک خبر از پیش گویی های ایشان
سونی ماهیانه 1 میلیون و 400 هزار دستگاه PS4 تولید می کند

آرش تازگیا :| ؟ تازگیاااا ؟ :| از اواخر نسل 7 هفته ای 2 تا عکس از این پروژه های عجیب غریب و همین patent های مختلف میداد :| دسته ای که داغ میشه دسته ای که جدا میشه و .... :|

مدل Japan خیلی کمیاب هست اما دلیلی بر برتریش هم یسن. فقط شعبه جاپن کارخونه Foxconn این ps4 رو به طوره محدود تولید کرده
"ماله دوستم که زمانه لانچ از اروپا اورده بود Made In Japan بود که زمانی که روشنش کرد Blue Pulse میداد و دستگاه کلا خراب بود " D:
منظور اینکه کلا به چشمه اینکه چون MAde In Japan و هست و برتری داره نگاه نکید !
موفق باشی.

ممنون ولی کارخونه فاکس کان تو ژاپن شعبه نداره. مدل ژاپنی سونی ساخت کارخونه ی خود سونی تو کیزارازوی ژاپنه به خاطر همینه که رو دستگاه به از عبارت made in japan عبارت skz نوشته شده یعنی SKZ KISARAZU همون جایی که پلی 1 و 2 و سری محدودی از 3 تولید شد در هر صورت این خرابی رو که گفتید باعث تاسفه یعنی دیگه از مدل ژاپنیش بعید بود!

سلام خدمت دوستان
یک سوال دارم
چون من می خواهم ps4بخرم سوالم اینه
برای بازی آنلاین هم کارت آنلاین یا پلاس می خواهد یا فقط برای خرید ازpsnبه کارت نیاز دارم
ممنون مشم اگه جواب بدید

دوستان من ps4 رو که روشن میکنم شروع میکنه استفاده از اینترنت همه چیز هم لود میشه بازم استفاده میکنه
نه چیزی برای دانلود دارم توش نه چیزی برای اپلود میخوام بدونم چیکارش کنم چون رو بازی انلاین کردنم تاثیر داره لگ میندازه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or