هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
می دونم :d
این دوستمون میگه کد داخل جعبه واسه چیه منم میگم واسه من کد نداره!
اون سری KIllzone هایی که روزه لانچ اومده بود یک برگه کد داشت توش به اسمه ShadowMArshal یه همچین چیزی . که البته همه کدها تاریخ گذشته و اوسطه ماه پیش قابل استفاده بود ...

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
سلام. دوستان دوتا سوال داشتم.

1- آیا میشه فقط از یک پلاس یکساله هم برای ps4 و هم برای ps vita استفاده کرد ؟!!

2- آیا پلاس هم رجین بندی داره ؟!! رجین ps4 من یک هستش و رجین ps vita دو. این مشکلی برای اشتراک پلاس ایجاد نمی کنه.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام. دوستان دوتا سوال داشتم.

1- آیا میشه فقط از یک پلاس یکساله هم برای ps4 و هم برای ps vita استفاده کرد ؟!!

2- آیا پلاس هم رجین بندی داره ؟!! رجین ps4 من یک هستش و رجین ps vita دو. این مشکلی برای اشتراک پلاس ایجاد نمی کنه.

1- بله
2- ریجنش ربط به کشور اکانت داره نه به کنسول ، باید کارت پلاسی که می گیری با کشوری که اکانت ساختی یکی باشه ، مثلا پلاس آمریکا رو نمی تونی توی اکانت انگلیس وارد کنی و ...

mohammadavril

کاربر سایت
Jun 27, 2006
23
نام
محمد رضا
سلام دوستان نمیدونم چی شد امروز رفتم توپخونه فقط برای قیمت اما خدا خواست یه دستگاه ریجن دو با یه بازی خریدم شد 2300 الان دستگاه که روشن کردن بدون هیچ مشکلی کار میکنه به اینترنت وصل کردم پیغام اپدیت 1.52 بود فکر کنم داد داره دانلود میکنه فقط وقتی میخوام دستگاه رو stnd by کنم کلا خاموش میشه و اپدیت متوقف این بخاطر ورژن اولیه دستگاه هست یا ایراد از چیز دیگس؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام دوستان نمیدونم چی شد امروز رفتم توپخونه فقط برای قیمت اما خدا خواست یه دستگاه ریجن دو با یه بازی خریدم شد 2300 الان دستگاه که روشن کردن بدون هیچ مشکلی کار میکنه به اینترنت وصل کردم پیغام اپدیت 1.52 بود فکر کنم داد داره دانلود میکنه فقط وقتی میخوام دستگاه رو stnd by کنم کلا خاموش میشه و اپدیت متوقف این بخاطر ورژن اولیه دستگاه هست یا ایراد از چیز دیگس؟
دوست من مباركه ايشالا
بريد تو setting يه قسمتي هست تنظيمات مربوط به standby هست ببينيد اونجا گزينه هاش تيك دارن يا نه ؟؟ دانلود هست و ٢ تا گزينه ديگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر