هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
يه چيزي مي گم براي تمامي كساني كه ميخوان KZ:ShF بخرن اون هم براي مولتي ايش فقط !!! سوني تا يه مدت ديگه يا قسمت مولتي ايش رو جداگونه به فروش مي ذاره و بعد مدتي هم تخفيف خفن روش ميده يا اين كه بعد از يه مدتي به طور كامل قسمت مولتي ايش رو براي پلاس ها مجاني مي كنه ( قسمت دوم فعلا" براي 4 روز ميشه ولي من مي گم احتمالا" كلي براي پلاس مجاني مي كندش ! ولي احتمال اين كمتره ) من خودم امكانش خيلي كمه بخرم تا بشينم سينگل بازي كنم و حرص بخورم :|
اون مورد دوم امکان نداره!
چون واسه بازی کردن انلاین کلا باید پلاس باشی یعنی هرکی انلاین میاد پلاس داره پس چیزی نیست که بگی برای فروش بیشتر پلاس اینکارو کنند!
فک نمی کنم سونی حالا حالا ها همچین برنامه ای برای بازی که تازه داده داشته باشه

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
98304268949123146451.png

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
عزيزان اگه كسى جواب ما رو ميدونه بگه ممنون ميشم.
من قبلاً با PS3 براحتى فيلم و سريالهاى روز رو اجاره يا ميخريدم.
ولى با PS4 به مشكل برخوردم جورى كه با هزار بدبختى و با كريوو تونستم وارد Store بشم و اجاره يا خريد فيلم بكنم ولى گزينه دانلود هيچ جا نمياد حتى تو Vide Unlimited هم نمياد و فقط اجازه مستقيم نگاه كردن رو ميده كه كيفيتش خيلى پايين مياد.و نميشه نگاه كرد.
اگه كسى ميدونه بگه گزينه دانلود بعد از خريد يا اجاره فيلم و سريال كجاست ؟ ممنون ميشم.
به خدا بخاطر فيلمهاى 4K كه در آينده اى نزديك ميخواد به Store اضافه بشه رفتم TV 4K گرفتم.حالا دستمون مونده تو الك انگارى حالا حالاها نمى تونم 4K ببينم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزيزان اگه كسى جواب ما رو ميدونه بگه ممنون ميشم.
من قبلاً با PS3 براحتى فيلم و سريالهاى روز رو اجاره يا ميخريدم.
ولى با PS4 به مشكل برخوردم جورى كه با هزار بدبختى و با كريوو تونستم وارد Store بشم و اجاره يا خريد فيلم بكنم ولى گزينه دانلود هيچ جا نمياد حتى تو Vide Unlimited هم نمياد و فقط اجازه مستقيم نگاه كردن رو ميده كه كيفيتش خيلى پايين مياد.و نميشه نگاه كرد.
اگه كسى ميدونه بگه گزينه دانلود بعد از خريد يا اجاره فيلم و سريال كجاست ؟ ممنون ميشم.
به خدا بخاطر فيلمهاى 4K كه در آينده اى نزديك ميخواد به Store اضافه بشه رفتم TV 4K گرفتم.حالا دستمون مونده تو الك انگارى حالا حالاها نمى تونم 4K ببينم.
گزینه دانلود وجود نداره چون ps4 در حاله حاضره اجازه ذخیره کردن فایلی صوتی و تصویری رو از طریق third party و یا HDD و دانلود اصلا نمیده . فقط share هست که فعلا اجازه ضبط تصویر و فیلم رو داره که اون قابلیت استخراج نداره ! فقط میشه برای شبکه های اجتماعی . شاید در اینده اضافه بشه اما کی معلوم نیست !
فیلمهای 4k واقعی هم نمیدونم قرار به استور اضافه بشه به این زودیها یا نه - D: اما خب مثلا یه موزیک ویدیو 4 دقیقه حجمی به 1 گیگ میرسه تو y ou tube . حالا اگر به این حساب باشه شاید 120 دقیقه فیلم به 20-30 گیگ برسه ! D:
در هر صورت فعلا نیاز به نته خوب داری فقط.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دیروز ساعت 1:30 برنامه ی ب روز که هر هفته جمعه ها شبکه سه میذاره این هفته تو بخش معرفی بازی های رایانه ای ترکوند :d
کلی از XONE و PS4 بازی نمایش داد خیلی حال کردم
اگه گیگ دارید دانلودش کنید

به روز صفحه دانلود

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
با سلام خدمت دوستان سونی فن عزیزم:d

اینجانب بعد از خرید Xbox one به دلیل وسوسه شدید و همچنین علاقه بسیار فراوان به چند عنوان بی نظیر سونی که در آینده میخوان بیان قصد خرید PS4 دارم.به همین دلیل چند سوال داشتم:

1 - من که میخوام الان PS4 بخرم آیا عنوانی در حال حاضر وجود داره که فعلا تا اومدن عنوان های مورد علاقم باهاش سرگرم بشم؟بازی های مولتی پلتفورم رو واسه Xbox one تهیه میکنم منظورم فقط انحصاری هستش.

2 - آیا سرورهای PSN و بخش استورش چیلتر شده؟اگر آره راه خرید DLC و ... چیه؟(راه مطمئن و قانونی که با مشکل بن مواجه نشیم)
3 - و اینکه کلا پیشنهادتون به منی که الان یه کنسول نسل بعدی دیگه دارم چیه؟آیا فعلا وایسم تا بعد از عید PS4 بخرم یا همین الان بخرم؟

ممنون:)

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری

1 - من که میخوام الان PS4 بخرم آیا عنوانی در حال حاضر وجود داره که فعلا تا اومدن عنوان های مورد علاقم باهاش سرگرم بشم؟بازی های مولتی پلتفورم رو واسه Xbox one تهیه میکنم منظورم فقط انحصاری هستش.

فعلا لذت این دو تا رو ببر
Killzone: Shadow Fall
Knack

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام خدمت دوستان سونی فن عزیزم:d

اینجانب بعد از خرید Xbox one به دلیل وسوسه شدید و همچنین علاقه بسیار فراوان به چند عنوان بی نظیر سونی که در آینده میخوان بیان قصد خرید PS4 دارم.به همین دلیل چند سوال داشتم:

2 - آیا سرورهای PSN و بخش استورش چیلتر شده؟اگر آره راه خرید DLC و ... چیه؟(راه مطمئن و قانونی که با مشکل بن مواجه نشیم)
3 - و اینکه کلا پیشنهادتون به منی که الان یه کنسول نسل بعدی دیگه دارم چیه؟آیا فعلا وایسم تا بعد از عید PS4 بخرم یا همین الان بخرم؟

کیلزون.درایو کلابم دوماه دیگه میاد
یه لحظه کریو رو شیر میکنی کانکت میشه دفعه های بعدی دیگه اینجوری نیست بن هم نمیشی چون مشکل از داخل کشوره
بعد عید بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر