هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
ببخشید یکی از وسایل جانبی ps4 که کنترلر میزاری توش مثل فرمون یکم دربارش توضیح میدید دقیقا چطوره کارش؟

استفاده خیلی خاصی نداره ! توی ریسینگ از ژیروسکوپ دسته استفاده میکنه و میتونی مثل فرمون ازش استفاده کنی !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
اینو bruce straley ( همه میشناسن دیگه:-/) حدود 1 ماه پیش تو توییتر گذاشته بود! من امروز بهش برخوردم!:d

WTF? CRASH ?/:)
80700696621590227580.png

(امیدوارم تکراری نباشه! تا جایی که تونستم گشتم و کسی نذاشته بود!)

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
اینو bruce straley ( همه میشناسن دیگه:-/) حدود 1 ماه پیش تو توییتر گذاشته بود! من امروز بهش برخوردم!:d

80700696621590227580.png

(امیدوارم تکراری نباشه! تا جایی که تونستم گشتم و کسی نذاشته بود!)
کراش دیگه قشنگ تایید شد اقا جان!تاییدیه موسق تر و محکم تر از این :D ؟
84261474495773860103.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يه چيزي مي گم براي تمامي كساني كه ميخوان KZ:ShF بخرن اون هم براي مولتي ايش فقط !!! سوني تا يه مدت ديگه يا قسمت مولتي ايش رو جداگونه به فروش مي ذاره و بعد مدتي هم تخفيف خفن روش ميده يا اين كه بعد از يه مدتي به طور كامل قسمت مولتي ايش رو براي پلاس ها مجاني مي كنه ( قسمت دوم فعلا" براي 4 روز ميشه ولي من مي گم احتمالا" كلي براي پلاس مجاني مي كندش ! ولي احتمال اين كمتره ) من خودم امكانش خيلي كمه بخرم تا بشينم سينگل بازي كنم و حرص بخورم :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بجه ها نگاه کنید دسته ها دیوانه کنندست مخصوصا اولی امازون گذاشتشون $149.99 واوووووووووو

خیلی گرونن باید یکی از اینایی که ضربدر دایره... نداره بخریم ما یه عمر با این دستهای سونی بازی کردیم جای دکمه هارو حفظیم فرق میکنیم با کسایی که تازه اومدن این طرف یا یه نسل خیانت کردن8-|

- - -ویرایش - - -

يه چيزي مي گم براي تمامي كساني كه ميخوان KZ:ShF بخرن اون هم براي مولتي ايش فقط !!! سوني تا يه مدت ديگه يا قسمت مولتي ايش رو جداگونه به فروش مي ذاره و بعد مدتي هم تخفيف خفن روش ميده يا اين كه بعد از يه مدتي به طور كامل قسمت مولتي ايش رو براي پلاس ها مجاني مي كنه ( قسمت دوم فعلا" براي 4 روز ميشه ولي من مي گم احتمالا" كلي براي پلاس مجاني مي كندش ! ولي احتمال اين كمتره ) من خودم امكانش خيلي كمه بخرم تا بشينم سينگل بازي كنم و حرص بخورم :|

البته چون انحصاریه خیلیا میخرنش چند وقت دیگه باز شده اش خیلی فراوون و ارزون میشه تازه همه جا هم کرایه اش میدن

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان به نظرتون برای مولتی بتلفیلد 4 بگیرم یا کیلزون؟
من مولتی کیلزون 3 خیلی دوست داشتم
مولتی بتل4 هم توی ps3 یکم بازی کردم خوب بود
نظرتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر