هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان اين Mr.ps4 تو آپارات ويديو مشاوره گذاشته ميگه ps4 زشته و ساخت اكانتش دردسر داره ولي ايكس باكس وان خوشگله و اينترنت اكسپلورر داره :| من اكانت آپارات ندارم، از فن هاي سوني درخواست ميكنم كه به صورت تخصصي جواب ايشون رو بدن D:

بچه ارزش جواب دادن نداره!از سر بیکاری جوابشو به مردمی که ازش سوال کردن میخوندم سوتیه ایشون کلا(شوکرپانچ!!!!!! یا عرضه I:SS در سال 2016 برای PS3!!!!!!!!!!) و جای سواله اونایی که میرن از این بچه مشاوره میگیرن کی هستن دیگه!:))

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان یه مشکل :
یکی از دوستام ps4 خریده بعد وقتی بازی میکنه سیوش میپره . مثلا امروز اینفیموس بازی میکنه سیو هم میشه ولی وقتی کنسول رو خاموش میکنه دوباره فردا میاد بازی کنه از اول میاد . یعنی انگار سیوش با خاموش شدن دستگاه یا استندبای کردن دستگاه پاک میشه . چیکار کنیم ؟

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان یه مشکل :
یکی از دوستام ps4 خریده بعد وقتی بازی میکنه سیوش میپره . مثلا امروز اینفیموس بازی میکنه سیو هم میشه ولی وقتی کنسول رو خاموش میکنه دوباره فردا میاد بازی کنه از اول میاد . یعنی انگار سیوش با خاموش شدن دستگاه یا استندبای کردن دستگاه پاک میشه . چیکار کنیم ؟

ورژن فریمور دستگا چند هست؟

دستگاه را کلا آپدیت کرده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان یه مشکل :
سلام
این مورد موقعی پیش میاد که اکانت نمیسازن و log in guest میکنید.
2-3 نفر قبلا این مورد رو داشتن
اگر اکانت نساخته باید بسازه !

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام
این مورد موقعی پیش میاد که اکانت نمیسازن و log in guest میکنید.
2-3 نفر قبلا این مورد رو داشتن
اگر اکانت نساخته باید بسازه !

میشه لطف کنی طریق ساخت اکانت رو بگی ؟ :D
بعد یه سوال دارم :
من فایل اپدیت ps4 رو دان کردم . خودم چند روز دیگ ps4 میگیرم . حالا بنظر شما وقتی کنسول بدستم رسید همون بار اول که میخوام روشن کنم از سیف مود بیام بالا اپدیت رو اول بزنم یا نه اول کنسول رو روشن کنم و تنظیمات و ساخت اکانت رو اوکی کنم بعد اپدیت بزنم ؟ مشکل من اینه که خب اگه من کنسول رو اپدیت نکنم و به نت وصل باشم خودش موقعی که میخوام تنظیمات اولیه رو اوکی کنم اپدیت میکنه و من میخوام افلاین اپدیت کنم :D
بعد راستی من بخوام یه طرح last of us روی کاغد چاپ کنم بچسبونم به کنسول مشکلی نیست ؟ چون اسکین گیر نمیاد اینجا :|:|
یه سوال دیگ :D . من اینترنتی خرید میکنم . بنظرت کنسول رو اپدیت شده بخرم یا بدون اپدیت ؟ توی مهلت تست و .... هیچ فرقی نداره . کنسول ها مارچ 2014 هستن . خودم دلم میخواد اپدیت نشده بخرم چون اصلا همون اپدیتش لذت بخشه اما خب اپدیت کنن خودش یه تست هست دیگ مشکلی داشته باشه همونجا اوکی میکنن . نمیدونم والا :D

آخرین ویرایش:

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام دوستان خسته نباشید تقریبا یک هفته میشه که میخوام فیفا بازی کنم همون اولش که می خوام وصل بشم به سرور ea ارور میده عکس انداختم لطغا راهنمایی کنید چیکار کنم
مرسی
DSC_0002.JPG
آپدیت کردی؟

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

آیا در کنسول ریجن 2 ژاپن میشه عملکرد دکمه X , O رو مثل اروپا کرد؟

ممنون

هرجا رفتم تو اصفهان ریجن 2 اروپا نبود متاسفانه

svsh12

کاربر سایت
May 13, 2011
72
نام
سياوش
سلام به همگی
دوستان من ps3 دارم اما تو فکرم بود که بفروسم یه 4 بگیرم
ارزش شو داره؟
تنها مشکلم هم قیمت 300 یا 250 تومنی بازی های 4 هست کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟

من خودم 1 هفتس 3 رو فروختم 4 خریدم
خیلی هم ارزش داره اگه مشکل نت نداشته باشی :d

10100

کاربر سایت
Mar 5, 2012
53
نام
ارش
پاسخ

سلام دوستان

آیا در کنسول ریجن 2 ژاپن میشه عملکرد دکمه X , O رو مثل اروپا کرد؟

ممنون

هرجا رفتم تو اصفهان ریجن 2 اروپا نبود متاسفانه
سلام نه متاسفانه ...
ولی اگه هک بشه هکر ها میتونن یه کارایی بکنن مثل PS3 ولی حالا حالا ها یا حتی هیج وقت بهش فکر نکن . چون فعلا بعیده.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان
غیر از بازی سنتر جایی هست که بازار مبادله بازی ها یا فروش بازی های دسته دوم داغ باشه حالا فروم یا سایتی که قیمت هاش معقولانه باشه فرقی نداره

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
دوستان اين Mr.ps4 تو آپارات ويديو مشاوره گذاشته ميگه ps4 زشته و ساخت اكانتش دردسر داره ولي ايكس باكس وان خوشگله و اينترنت اكسپلورر داره :| من اكانت آپارات ندارم، از فن هاي سوني درخواست ميكنم كه به صورت تخصصي جواب ايشون رو بدن D:
داوش جوابشو دادم راستي خودش تو ويدئو گفته ps4 بهتره که!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر