هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

فکر میکنم یکی 2 تا از دوستامون ( شایدم بیشتر :دی ) تو این تاپیک خارج از کشور هستن میخواستم بپرسم تو اروپا یا آمریکا ریجن 3 ژاپن گیر میاد؟؟ یا فقط تو خود ژاپن پیدا میشه؟ میدونم ریجن فرقی نداره عادت کردم دکمه select دایره باشه :دی

فکر میکنم یکی 2 تا از دوستامون ( شایدم بیشتر :دی ) تو این تاپیک خارج از کشور هستن میخواستم بپرسم تو اروپا یا آمریکا ریجن 3 ژاپن گیر میاد؟؟ یا فقط تو خود ژاپن پیدا میشه؟ میدونم ریجن فرقی نداره عادت کردم دکمه select دایره باشه :دی

سوالهای سخت میپرسی :دی
اره من دوستم بوستون هست پرسیدم میگه همه ریجن پیدا میشه اما کم . اونجا بیشتر ریجن 1 میخرن اما هی از هر 100 نفر یکی پیدا میشه بزنه به سرش بخره :دی

دوستان یه سوال : سیستم دانلود ps4 چجوریه. یعنی میشه موقع دانلود کردن pause کرد و ادامشو بعدا دانلود کرد؟؟
چون Xbox هم pause نداشت ولی اگه کنسل میکردیم دفعه ی بعد از ادامه ی دانلود ميومد. ميخواستم ببینم تو ps4 هم میشه اینکار و کرد یا نه.

دوستان یه سوال : سیستم دانلود ps4 چجوریه. یعنی میشه موقع دانلود کردن pause کرد و ادامشو بعدا دانلود کرد؟؟
چون Xbox هم pause نداشت ولی اگه کنسل میکردیم دفعه ی بعد از ادامه ی دانلود ميومد. ميخواستم ببینم تو ps4 هم میشه اینکار و کرد یا نه.

سلام . خیر قابلیت pause نداره .
اگه دانلود رو کنسل کنید شاید مشکلی پیش بیاد و ارور بده و از اول دانلود کنه . بهترین کار اینه وقتی خواستین دانلود رو pause کنید مودم رو خاموش کنید و کنسول رو standby قرار بدین . اینطور با روشن کردن مودم دانلود ادامه پیدا میکنه .

من ریجن ۱، سال ساخت ژانویه ۲۰۱۴ گیر آوردم. ۱۵۸۰ قیمت داده. بگیرم اوکی هست؟ باندل نداره. چیز خاصی رو میخاد چک کنم؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

يه راه هست كه جواب هم ميده !
وقتي داريد دانلود مي كنيد بريد تيك وصل بودن به اينترنت رو برداريد ( داخل تنظيمات PS4 ) بعد چند دقيقه مينويسه نميتونه دانلود كنه ! بعد از اون ميتونيد دوباره تيك وصل بودن به اينترنت رو بزنيد و هر وقتي كه خواستيد باز بريد به بخش دانلود ها و روي اون مورد ضربدر بزنيد و RETRY كنيد

دوستان یه کد دانلود نک خریدم تاریخ انقضا هم نداره ک بگم باطل شده مال ژاپن هست ریدیم نمیشه میگه وجود نداره یا باطل شده چطوری میتونم ریدیمش کنم؟چیز پی ان ژاپن میخواد؟

ببخشيد دوستان برای بازی تو psn باید مثل ایکس باکس گلد داشته باشم؟
برای آنلاین بازی کردن باید عضو پلاس باشید

- - -ویرایش - - -

دوستان یه کد دانلود نک خریدم تاریخ انقضا هم نداره ک بگم باطل شده مال ژاپن هست ریدیم نمیشه میگه وجود نداره یا باطل شده چطوری میتونم ریدیمش کنم؟چیز پی ان ژاپن میخواد؟
اکانتت باید برای ژاپن باشه

دوستان عزیز کنسول ps4 ریجن 2 ژاپن چجوریه خوبه ? نسبت به ریجن 2 های دیگه بهتره یا بدتره ? این جابه جایی دکمه ها تو ریجن ژاپن هستش ?
میشه این جابه جایی رو درست کرد ??
واقعیت من یه جایی گرفتم تو راهه ریجن 2 ژاپن هستش !

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

دوستان عزیز کنسول ps4 ریجن 2 ژاپن چجوریه خوبه ? نسبت به ریجن 2 های دیگه بهتره یا بدتره ? این جابه جایی دکمه ها تو ریجن ژاپن هستش ?

سلام برادر

ریجن 3 ها جابه جایی دکمه دارند اون هم فقط تو منو اصلی
بله کنسول های خوبی هستند

دوستان من کدوم رجیونو بگیرم که دسته هاش درست باشه(ضربدر برای اکسپت) هم تبدیل نخواد و هم قیمتش مناسب باشه؟
ریجن یک

- - -ویرایش - - -

با سلام
دوستان میدونم این سوال رو نباید این جا بپرسم.ولی خواهشا جواب بدید.
من می خواهم بازی نک رو به صورت دو نفره و افلاین بازی کنم.ولی توی تمام منوی این بازی "همچین گزینه ای پیدا نکردم.کنسول و اکانتم" ریجن یک است وبازی" ریجن دو است.
باید کجا برم که دو نفرش کنم؟

دوستان من کدوم رجیونو بگیرم که دسته هاش درست باشه(ضربدر برای اکسپت) هم تبدیل نخواد و هم قیمتش مناسب باشه؟
1,2,4 البته 4 که تو ایران نیست . 2 هم ماله Japan نباشه .

کنسولها توی کیفیت ساخت فرقی ندارن . همه ok هستن D: لول.

گیر میاد اما نه از مغازه official . قیمتاشونم بالا پایین هست.

اپدیت جدید کی میاد؟
اپدیت 1.70 تازه اومده ! دیگه جدید باشه ماه های اینده معلوم میشه کی میاد .

- - -ویرایش - - -

با سلام
دوستان میدونم این سوال رو نباید این جا بپرسم.ولی خواهشا جواب بدید.
من می خواهم بازی نک رو به صورت دو نفره و افلاین بازی کنم.ولی توی تمام منوی این بازی "همچین گزینه ای پیدا نکردم.کنسول و اکانتم" ریجن یک است وبازی" ریجن دو است.
باید کجا برم که دو نفرش کنم؟
فکر کنم دسته دوم رو بزنی باید player بعدی join بشه ! چون من خونه دوستم خیلی وقت پیش بازی کردم . فقط یادمه دسته رو زد و وصل شد . یادت باشه دسته دوم یا ویتا وصل کردی باید guest log in کنی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or