هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

روش پخش آهنگ های دلخواه خودتون از روی فلش:

توی ویندوز، برید توی فلش، یه فولدر به نام SHAREfactory بسازید و برید توش، بعدش اون تو یه فولدر به نام Music بسازید. حالا آهنگهاتونو بریزید توش. حالا فلشو بزنید به ps4 و SHAREfactory رو اجرا کنید. X رو بزنید و ADD MUSIC رو بزنید. حالا برید روی USB IMPORT و X رو بزنید صبر کنید تا فایلهاتون ایمپورت بشن تو دستگاه و بعدش هرکدوم رو خواستید سیو بشه، روش X رو بزنید و بعدش مربع رو بزنید. حالا روی هرکدوم از فایلها R2 رو بزنید شروع میکنه به پخش کردن.

یکی لطف کنه تست کنه بگه .. کنسول روشن نیست .. اگه کار میکنه که دمت گرم گفتی

یک مشکلی دارم.
برای وصل شدن به اینترنت با گوشی و لپ تاپ و ... راحت می تونم به وایرلس وصل بشم..ولی جدیدا با کنسول به مشکل بر میخورم و نمیتونه مودمو بشناسه و ارور میده که آنتن مودمتون ضعیفه(کنارشه :دی)...اصلا پیداش نمیکنه.ولی با کابل LAN اوکی هست.

دوستان گرامی و عزیز یه سوال داشتم :
کنسول PS4 من هنوز به دستم نرسیده ! قبلش یه سوال داشتم :
کنسولی که من سفارش دادم با گفته فروشنده ىیجن 2 ژاپن هستش ! و مسلما به گفته دوستان جای دکمه X و O عوض شده !
حالا سوال من اینجاست این جابه جایی روی دسته DualShock 4 هست یا در منوی خود دستگاه ؟؟
بعد اینکه میشه این جا به جایی رو طوری تنظیم کرد که به جالت معمولی دبربیاد یعنی همون جای اصلی خودشون مثل ریجن 1 ؟؟

دوستان گرامی و عزیز یه سوال داشتم :
کنسول PS4 من هنوز به دستم نرسیده ! قبلش یه سوال داشتم :
کنسولی که من سفارش دادم با گفته فروشنده ىیجن 2 ژاپن هستش ! و مسلما به گفته دوستان جای دکمه X و O عوض شده !
حالا سوال من اینجاست این جابه جایی روی دسته DualShock 4 هست یا در منوی خود دستگاه ؟؟
بعد اینکه میشه این جا به جایی رو طوری تنظیم کرد که به جالت معمولی دبربیاد یعنی همون جای اصلی خودشون مثل ریجن 1 ؟؟

درود دوست عزیز
این جا به جایی توی OS دستگاه هستش و ربطی به دسته نداره البته اگر یک زمانی CFW بدن میشه اینو جا به جا کرد اما در حالت عادی خیر ، دقیقا مثل PS3 ریجن 3.

یک مشکلی دارم.
برای وصل شدن به اینترنت با گوشی و لپ تاپ و ... راحت می تونم به وایرلس وصل بشم..ولی جدیدا با کنسول به مشکل بر میخورم و نمیتونه مودمو بشناسه و ارور میده که آنتن مودمتون ضعیفه(کنارشه :دی)...اصلا پیداش نمیکنه.ولی با کابل LAN اوکی هست.

منم همین مشکلو دارم با یه بار چنج کرن اسمه wifi درست میشه واسه منم wifi منو نمیشناسه ولی واسه همسایه هارو میشناسه اینجوری درست میشه

درود دوست عزیز
این جا به جایی توی OS دستگاه هستش و ربطی به دسته نداره البته اگر یک زمانی CFW بدن میشه اینو جا به جا کرد اما در حالت عادی خیر ، دقیقا مثل PS3 ریجن 3.

دوست گلم ببخشید مثلا در بازی ها هم اینجوری هست ؟؟ مثلا در بازی FIFA 14 دکمه X عمل پاس رو انجام میده آیا در کنسول ریجن 2 ژاپن این عمل پاس توپ با دکمه O انحام میشه ؟؟

دوست گلم ببخشید مثلا در بازی ها هم اینجوری هست ؟؟ مثلا در بازی FIFA 14 دکمه X عمل پاس رو انجام میده آیا در کنسول ریجن 2 ژاپن این عمل پاس توپ با دکمه O انحام میشه ؟؟
توی بازی مشکلی نداره الا اینکه بازیه ریجن 3 بخرید !

ممنون از دوستانی که جواب دادن
فقط چجوری میشه اکانت psn ساخت چون وسط هاش پوستال کد و شهر میخواد که من ندارم ممنون میشم کمک کنید
هر کشوری که انتخاب کردی از طریقه google map سریع یه ادرس بگیر عزیز .

منم همین مشکلو دارم با یه بار چنج کرن اسمه wifi درست میشه واسه منم wifi منو نمیشناسه ولی واسه همسایه هارو میشناسه اینجوری درست میشه

مرسی.حالا امتحان میکنم..جدیدا لپ تاپم دیگه نمیشناسه!!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or