هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

متوجه منظورت نشدم ! یعنی چه بازیهایی مشکلی نداره ؟ و چه بازیهایی رو جا به جا هست ؟؟
با سلام
یعنی اگر ps4 ریجن 3 یا ریجن 2 زاپن بخری, دوتا گزینه داری=
1-اگر براش بازی ریجن 1 یا ریجن 2(اروپا) بخری,توی بازی,دکمه تایید ویاهمون پاس دادان(برای فیفا گفتم:d) ضربدر است.
2- اگر براش بازی ریجن 3 بخری,توی بازی,دکمه تایید ویا همون پاس,دایره است.
موفق باشی

آخرین ویرایش:
راستی دوستان این هنذفری به چه کاری میاد؟وصل کردم اما صدای بازی نمیومد

داداش وقتی وصل میکنی به دسته ، دکمه ی پلی استیشن رو دسته رو نگه داره ، یه گزینه هست به اسم Adjust device رو اون بزن ، بعد اسپکیر هارو تا آخر زیاد کن و گزینه ای هم که داره باید روی All اوکی کنی . یعنی با چپ و راست کردن اون گزینه که روی فکر کنم مثلا فقط چت تنظیم شده میتونی کاری کنی صدای بازی پخش بشه واست .

در مورد اون موزیک من امتحان کردم ، فایده نداره فقط تو همون Sharefactory سیو میشه موزیک ها . استفاده ای دیگه نداره . یعنی باید بری تو اون برنامه الکی یه New پروژه ردیف کنیم ، بری رو آهنگها پلی بشن . اینور اونور هم بشی آهنگ قطع میشه ! 100 مگ هم بیشتر نمیشه کپی کرد . کلا فایده نداره ، واسه کسی که میخواد رو فیلمش موزیک بزاره فقط کاربرد داره .

Last edited by a moderator:
سلام دوستان

یه سؤال دارم ک خیلی ذهنمو مشغول کرده

میگم من ی دونه کد دانلود Knack ک مال کنسول ریجن ۲ ژاپن بوده رو خریدم
بعد این کد با یوزر آمریکام ریدیم نشد مجبور شدم ک یه یوزر ژاپن بسازم با PC و بعد کد رو ریدیم کردم
بعد از تو PS4 یه یوزر جدید ساختم با همون ایمیلی ک بازی براش ریدیم شده
حالا تو یوزر جدید بازی رو برا دانلود امتحان کردم دیدم شروع ب دانلود کرد

حالا سؤالم اینجاست ک میتونم بازی رو از تو یوزر آمریکام بازی کنم ک تروفی ها بره ب حساب یوزر اصلیم ک همون آمریکا باشه؟؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

آخرین ویرایش:
سلام دو تا سوال داشتم
الان من یه ps4 خریدم اگه نخوام آنلاین بازی کنم مشکلی هست یا باید حتما آنلاین باشه مثلا میتونم خودم تنهایی فیفا بازی کنم بدونه اینترنت؟
سوال دومم اینه که اگه این psn رو بخرم میتونم با کسای دیگه آنلاین بازی کنم؟یعنی بدون psn نمیشه آنلاین با یه نفر مثالا آنلاین فیفا زد ؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دو تا سوال داشتم
الان من یه ps4 خریدم اگه نخوام آنلاین بازی کنم مشکلی هست یا باید حتما آنلاین باشه مثلا میتونم خودم تنهایی فیفا بازی کنم بدونه اینترنت؟
سوال دومم اینه که اگه این psn رو بخرم میتونم با کسای دیگه آنلاین بازی کنم؟یعنی بدون psn نمیشه آنلاین با یه نفر مثالا آنلاین فیفا زد ؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام بیشتر بازی های ps4 رو می تونی بدون اینترنت بازی کنی. مگر بازی های خواصی. مثلا فیفا رو خودت می تونی تنهایی بازی کنی.
برای سوال دوم: اینی که گفتی پلاس هستش،وقتی اکانت خودت رو پلاس می کنی ،می تونی با دیگر دوستات انلان بازی کنی،و بدون اون نمی شه انلاین بازی کرد.
البته انلاین بازی کردن برای ویتا وps3 ،بدون پلاس هم امکان پذیر است. البته پلاس مزایای دیگری مانند،بازی های مجانی وتخفیفات ویزه و... داره.
موفق باشی

دوستان صدای فن کنسولتون چقدره ؟

من بعضی وقتها وسط Infamous خیلی میره بالا ، صدای باد میده یعنی

ولی همون موقع هم مثلا از بازی میام بیرون صدا کم میشه

بعدش من کنسول رو میزمه ، 10 - 15 سانت بیشتر باهام فاصله نداره ، خیلی خیلی صداش به هم نزدیکه

طبیعیه صدای هواست که با فشار از پشت کنسول خارج میشه :دی
infamous که خوبه تو tr یا thief بیشتر صدا میده :دی
کنسول رو اگه جای کوچیک میذارید یه جور باشه که پشتش جای کافی باشه نچسبونید به دیوار
اگه امکانش هست یه جور بذارید رو میز که اون لبه کج پشتش رو هوا باشه اینجوری:

طبیعیه صدای هواست که با فشار از پشت کنسول خارج میشه
:biggrin1:

والله من هر چی از نسل قبل داشتم اسلیم بود و خفه !! :دی

این وسط بازی یدفعه گفتم الان کنسول ، داره Take-Off میکنه ، پرواز میکنه در بره ! :دی

تو منوها ساکت هست ولی واقعا !

دوستان، من بعد اینکه کنسول رو به ورژن 1.7 اپ کردم ، موقع روشن کردن کنسول، منوی کنسول خیلی دیر لود مییشه(به قول خودمون ویندوزش دیر میاد بالا)!!!

مثلا بعد از اپدیت که چندبار روشن خاموش کردم بعد اپدیت شیرین 6 تا چراغ ابی چشمک زد بعد لود شد!!!(الانم تست کردم همینطوره) قدیم 3-4 تا میزد ، در حدی که اینبار ترسیدم نکنه کنسول رفته باشه تو کما یا به قولی چراغ ابی میزنه!!؟؟؟؟

ولی برعکس،زودتر از قبل خاموش میشه!!!!

خواستم بدونم این طبیعیه؟؟؟؟؟ این دیر لود شدن طبیعیه بعد اپدیت ؟؟؟؟؟

من اکانتی که ساختم رو رفتم از settings پرایمری اکتیو کردم ولی هیچ جا نمینویسه این اکانت پرایمری هست . از کجا باید بدونم ؟

یه اکنت امریکا رو یه پروفایل دیگه بسازم میشه پرایمری بودن رو بین این عوض کرد ؟

Sub account چیه ؟

Using Tapatalk

سلام دوستان .... من میخوام از دبی ریجن 2 ژاپن بخرم فقط میخواستم بدونم که ریجن دو ژاپن زبان منوی دستگاه انگلیسی هست یا ژاپنی؟ اخه یکی میگه ژاپنی یکی هم میگه انگلیسی . اونی که میگه ژاپنیه خودش دستگاه ریجن 1 میفروشه :-D . ممنون میشم سریع جواب بدید دوستان

سلام دوستان .... من میخوام از دبی ریجن 2 ژاپن بخرم فقط میخواستم بدونم که ریجن دو ژاپن زبان منوی دستگاه انگلیسی هست یا ژاپنی؟ اخه یکی میگه ژاپنی یکی هم میگه انگلیسی . اونی که میگه ژاپنیه خودش دستگاه ریجن 1 میفروشه :-D . ممنون میشم سریع جواب بدید دوستان
خیر ژاپنی نیست ، منو کاملا انگلیسی هست ، فقط یه عبارت ژاپنی به عنوان welcome مینویسه بقیه کلا انگلیسی .

ففقط تو ریجن ژاپن عملکرد داکمه های دایره و ضربدر برعکس هست اونم فقط تو منو ها ، داخل گیم برعکس نیست

Using Tapatalk

سلام
دوستان من احتمالش هست که ps4 بگیرم ولی هیچ اطلاعاتی درمورده (ریجن ها , کارت پول , psn و چجوری بازی میگیری :d و... ) ندارم
کاملا اماتور !
میخواستم ببینم کسی میتونه لینکی چیزی بده من اینا رو بخونم یا یه بزرگواری :d مختصر مفید توضیح بده بهم
با تچکر

سلام
دوستان من احتمالش هست که ps4 بگیرم ولی هیچ اطلاعاتی درمورده (ریجن ها , کارت پول , psn و چجوری بازی میگیری :d و... ) ندارم
کاملا اماتور !
میخواستم ببینم کسی میتونه لینکی چیزی بده من اینا رو بخونم یا یه بزرگواری :d مختصر مفید توضیح بده بهم
با تچکر

http://forum.bazicenter.com/thread85856/

منابع دیگر هم پ.خ شد

من اکانتی که ساختم رو رفتم از settings پرایمری اکتیو کردم ولی هیچ جا نمینویسه این اکانت پرایمری هست . از کجا باید بدونم ؟

یه اکنت امریکا رو یه پروفایل دیگه بسازم میشه پرایمری بودن رو بین این عوض کرد ؟

Sub account چیه ؟

Using Tapatalk

یعنی 2 تا اکانت روی یک پروفایل به صورتی که بتونی بینشون سوییچ کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or