هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ببخشید که یه سوال تکراری میپرسم چون هرچقدر گشتم پیدا نکردم. تاریخ ساخت دستگاهو چجوری بدونم و کلا از کجا بفهمم دستگاه اکبنده و رجین1برا2014 خوبه برا خرید؟
ممنون

دوستان ج دادن ولی یکم اضافش میکنم :دی

تاریخ ساخت کنسول برای ریجن 1 در زیر دستگاه سال و ماه ذکر شده و بر روی جعبه هیچ چیزی ننوشته . برای ریجن 2 اروپا هم همینطور . برای ریجن 3 تاریخ ساخت رو اصلا هیچ جا ذکر نکرده .

برای ریجن 1 پلمپش ابی رنگ هست اما باز هم نمیشه مطمین شد که کنسول از نظر پلمپ بودن کاملا پلمپ بوده . بستگی به صداقت فروشنده داره . من میتونم پلمپ ریجن 1 رو باز کنم و دوباره پلمپش کنم شما و خود سونی هم نفهمه :دی . اما یه راه بهتر هم هست واسه مطمعن شدن . اونم اینکه روی قسمت براق کنسول هیچ لک و خشی نباشه . همچنین سریال کنسول و جعبه هم یکی باشه .

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان به نظرتون الان قیمت ها خوبه یا تابستون میره بالا؟
بعد این که تفاوت رجین1 با 2(UK) چیه؟ :|

در مورد ریجن که خب triangels توضیح دادن . شما برای اطلاعات بیشتر میتونی اینجا رو بخونی
از نظر قیمت که نمودار قیمت ps4 همینطور داره میاد پایین و ارزون میشه . به دلیل کپی خور نبودن کنسول و گرون بودن بازی ها و محدود بودن بازی ها هم شاهد تغییر زیادی در قیمت نیستیم . شاید 50 تومن کم و زیاد بشه . احتمال کم شدن هم هست . مثل نسل قبل نیست که بچه 10 ساله معدلش رو میگرفت 20 یا املا میشد 20 براش کنسول میخریدن :|

سلام دوستان عزیز
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم عزیزان فعال در تاپیک پاسخ بدن
1 ) دقیقا نحوه خرید بازی دیجیتالی چیطوری هست ؟ چون اصلا اطلاعی ندارم که چطور میشه انلاین بازی خرید ؟ بعدشم من هر شب میتونم رایگان 4.5 گیگ دانلود کنم اگه بازی رو بخرم دیجیتالی میتونم با pc بازی رو دی ال کنم بعد با هارد بریزم تو کنسول ps4
2 ) این دفترچه بازی که تو بازی ها هست دقیقا توش چی نوشته ؟ اینکه میگم دفترچه چند صفحه ای هست چون اونطوری که من عکسا رو دیدم گویا فقط یه برگ پشت و رو هست
3 ) اینکه میگن کد آنلاین استفاده نشده است یعنی چه ؟ اگه استفاده شده باشه چی میشه
4 ) چون من قصد آرشیو کردن بازی هاش رو دارم چرا مثل ایکس باکس وان تمام بازی ها یه شکلی نیستن منظور قالب پوسترشون / کاری به نسخه لیمیتد ادیتیشن ندارم اون به کنار ولی تو همین سایتای ایرانی گاها یه بازی مثلا اساسین یه جوره ظاهر قابش ولی یه بازی دیگه مثلا کیلزون یه جور دیگه
منظورم اون قسمت های بالای پوستر بازی هست

سلام دوستان عزیز
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم عزیزان فعال در تاپیک پاسخ بدن
1 ) دقیقا نحوه خرید بازی دیجیتالی چیطوری هست ؟ چون اصلا اطلاعی ندارم که چطور میشه انلاین بازی خرید ؟ بعدشم من هر شب میتونم رایگان 4.5 گیگ دانلود کنم اگه بازی رو بخرم دیجیتالی میتونم با pc بازی رو دی ال کنم بعد با هارد بریزم تو کنسول ps4
2 ) این دفترچه بازی که تو بازی ها هست دقیقا توش چی نوشته ؟ اینکه میگم دفترچه چند صفحه ای هست چون اونطوری که من عکسا رو دیدم گویا فقط یه برگ پشت و رو هست
3 ) اینکه میگن کد آنلاین استفاده نشده است یعنی چه ؟ اگه استفاده شده باشه چی میشه
4 ) چون من قصد آرشیو کردن بازی هاش رو دارم چرا مثل ایکس باکس وان تمام بازی ها یه شکلی نیستن منظور قالب پوسترشون / کاری به نسخه لیمیتد ادیتیشن ندارم اون به کنار ولی تو همین سایتای ایرانی گاها یه بازی مثلا اساسین یه جوره ظاهر قابش ولی یه بازی دیگه مثلا کیلزون یه جور دیگه
منظورم اون قسمت های بالای پوستر بازی هست
سلام
1. باید PSN کارت بخری بر فرضه مثال 50 دلاری برای ریجنه اکانتت. مثلا اکانتت امریکا هست کارته 50 دلاری مربوط به ریجن امریکا رو میخری و کدش رو توی STORE میزنی و مبلغ واریز میشه. بعد میتونی خرید کنی. برای بازی کردن انلاین باید اشتراک PLUS بخری که 1 و 3 و 12 ماه داره . هر دفعه هم باید تمدید کنی . بر فرضه مثال 12 ماه 60 دلار هست بسته به استوری که هستی .
2. توی ps4 دیگه معمولا دفترچه نمیزان. بستگی داره توی دفترچه چی باشه . یا برگه ضمانت و گارانتی هست یا توضیحات در مورده بازی و کنترل بازی و ....
3. بازیهای 4 دیگه کده انلاین نداره . شما فقط باید اشتراک plus برای انلاین بخری . اگه کدی برای DLC توی جعبه باشه که میگن استفاده شده یعنی دیگه شما نمیتونی کد رو وارد کنی و ازش توی بازیت استفاده کنی. باید یکی برای خودت بخری اگه دوست داری
5. همه یک شکل هست ! جعبه ابی و نوار بالاشم یکی هست .....

بالاخره مشکل سرعت دانلودمـــ تو PSN برطرف شد. با همون DNS هایی که آرمان گفته بود، ولی عوض اینکه DNSها رو تو PS4 وارد کنمــ، از تنظیمات خود مودمــ، در قسمت "DHCP Settings" وارد کردمــ .
البتهـ با این وجود بازهمــ برنامه B4Y Life رو برا دانلود ترجیح میدمــ، همــ به خاطر سرعت بالای IDM و همــ اینکه نیاز نیست به خاطر یه دانلود مثلا حجمــ 20 گیگ ـی، دستگاهـ مدت زمان طولانی روشن بمونه.

احتمالا اشتباه میکنی D: یا اضافه حساسی . چنین چیزی رو توی نت نخونده بودم . کلا بعد از stand by میزان زمان بارگزاری OS کمتر هست از زمانی که کنسول کامل خاموش میشه و بعد روشن میشه.

جالبه D: اگر اطمینان داره به این صورت هست میتونی با سونی در میون بزاری. چون من یه گشتی توی نت زدم چیزی پیدا نکردم

اگر کار میکنه که ok هست دیگه D:
میتونی Rebuild Database آنجام بدی ببینی تاثیری داره کلا یا نه .

اره یکجورایی برعکس شده، لود میشه مشکلی نداره ولی میخوام بدونم چرا بعد اپدیت اینطوری شده؟؟؟؟ دقیق 6 تا چراغ میزنه بعد لود میشه و چراغ سفید میده

با سلام دوستان
من اخر نفهمیدم نک چطور دونفره (افلاین) میشه؟
یکی نیست یه کمکی کنه؟
سلام عزیز
مثلا چه بازی ای ؟
در کل که باید دسته دوم رو بزنی و guest log in کنی و یا Log in با اکانتهای دومیت و join بشی توی بازی.

سلام عزیز
مثلا چه بازی ای ؟
در کل که باید دسته دوم رو بزنی و guest log in کنی و یا Log in با اکانتهای دومیت و join بشی توی بازی.
برای بازی knack
توی این بازی"گزینه ای برای join کردن دسته وجود نداره.
باید چطور توی knack دو نفره بازی کنم؟
لطفا مراحل رو به ترتیب بگید"مثل
start>join>x<....:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or