هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان اگهكنسول شب تا صبح تو حالت استند باى درحال دانلود اپديت باشه مشكلى پيش مياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه بابا مشکلی پیش نمیاد , مگه آتاریه :d
من 3 روز PS3 م روشن بود تا تونستم مسابقه ی 24 ساعته ی Nurburgring در GT5 رو برم b-) اون موقع هنوز آپدیت GT5 نیمده بود که بتونی بازی رو وسط مسابقات سیو کنی

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نه بابا مشکلی پیش نمیاد , مگه آتاریه :d
من 3 روز PS3 م روشن بود تا تونستم مسابقه ی 24 ساعته ی Nurburgring در GT5 رو برم b-) اون موقع هنوز آپدیت GT5 نیمده بود که بتونی بازی رو وسط مسابقات سیو کنی

بیکاری :D ( شوخی )

من پلی 4م یه روز کامل باز میزارمش ( داخل بازی هم هست ) اما هیچ اتفاقی نمیفته ... اگر قرار بود کنسول به این راحتیا بسوزه که میرفتم همون آتاری میگرفتم :D

mohsen_curtis

کاربر سایت
Apr 11, 2014
27
دوست عزیز واسه آپدیت کردن به ورژن 1.7 میخام استفاده کنم.صاحب مغازه با فلش آّپدیت کرد.usB 3 منم adata n005 هستش.مشکل از usb منه؟؟؟وگرنه از کجاست پس؟؟واسه شارژر دسته که میره شاید usb 3 ساپورت نمیکنه...

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقایون کجای جعبه تاریخ ساخت رو میزنه؟به صورت کد خواصی میزنه؟:d
اگه یه عکس هم بزارید عالی میشه:d

تاریخ ساخت کنسول رو باید پشت دستگاهت ببینی . روی جعبه تاریخ ساخت رو نمیزنه . فقط پشت دستگاه

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
سلام-
میخوام این کنسول رو بگیرم ٬ اما قبلش چند تا سوال دارم-
۱- ریجن کنسول تفاوت واقعی ایجاد میکنه ٬ یعنی واقعا بجز برقش اگه ریجن یک بگیرم مشکل دیگه ای ندارم؟
۲- از نظر بازی ها چی؟ ریجن رو بازی ها چه تاثیری داره ٬ تا جایی که یادمه قرار بود بازی ها ریجن فری باشن اما الان بازی ها رو با ریجن میزارن و قیمت ها شون هم یکم فرق داره ٬ چیزی که میگم اینه که من الان کنسول ریجن یک میگیرم و یک سال دیگه بازار پر از کنسول های ریجن دو و بازی هاش میشه ٬ اون موقع من مشکلی برای تهیه بازی های ریجن یک نداشته باشم یا قیمت هاش تفاوت زیاد نداشته باشه ؛ اصلا میشه بازی های ریجن دو رو روی کنسول ریجن یک اجرا کرد؟
۳- وضعیت گرمایی کنسول چطوره؟ من معمولا ماراتونی بازی میکنم ! منظورم نه ساعت به بالاست !
۴- چیز خاص دیگه ای وجود داره که قبل از گرفتن کنسول باید بدونم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام-
میخوام این کنسول رو بگیرم ٬ اما قبلش چند تا سوال دارم-
۱- ریجن کنسول تفاوت واقعی ایجاد میکنه ٬ یعنی واقعا بجز برقش اگه ریجن یک بگیرم مشکل دیگه ای ندارم؟
۲- از نظر بازی ها چی؟ ریجن رو بازی ها چه تاثیری داره ٬ تا جایی که یادمه قرار بود بازی ها ریجن فری باشن اما الان بازی ها رو با ریجن میزارن و قیمت ها شون هم یکم فرق داره ٬ چیزی که میگم اینه که من الان کنسول ریجن یک میگیرم و یک سال دیگه بازار پر از کنسول های ریجن دو و بازی هاش میشه ٬ اون موقع من مشکلی برای تهیه بازی های ریجن یک نداشته باشم یا قیمت هاش تفاوت زیاد نداشته باشه ؛ اصلا میشه بازی های ریجن دو رو روی کنسول ریجن یک اجرا کرد؟
۳- وضعیت گرمایی کنسول چطوره؟ من معمولا ماراتونی بازی میکنم ! منظورم نه ساعت به بالاست !
۴- چیز خاص دیگه ای وجود داره که قبل از گرفتن کنسول باید بدونم؟
سلام عزیز
1.نه ریجن کنسول تفاوتی ایجاد نمیکنه .
2. هیچی . ریجن اکانت مهم هست و بس .بله بازیا ریجن بندی داره چون هر کشوری توی دنیا قوانین و قیمت بندی خودش رو داره . اما دستگاها REGION LOCK ندارن . برای استفاده از DLC ها هم شما بایستی ریجن اکانتت با ریجن بازی یکی باشه تا DLC نصب بشه . ولی در هر صورت هر ریجن بازی رو هر ریجن اکانتی اجرا میشه.
3.مشکلی نداره . ولی جای بسته نزار . به هر حال پشته و دوره کنسول تا حدی باید باز باشه .
4. دستگاه رو تست کن که مشکلی نباشه . روشن بشه . drive دستگاه ok باشه و مهلت تست هم بگیری بد نیست. اگر هرگونه مشکله خاصه دیگه ای داشته باشه توی 10 ساعت خودش رو نشون میده.

دوست عزیز واسه آپدیت کردن به ورژن 1.7 میخام استفاده کنم.صاحب مغازه با فلش آّپدیت کرد.usB 3 منم adata n005 هستش.مشکل از usb منه؟؟؟وگرنه از کجاست پس؟؟واسه شارژر دسته که میره شاید usb 3 ساپورت نمیکنه...
برای اپدیت به 1.70شما بایتسی یک فولد به اسمه PS4 و بعد UPDATE داخله USB ایجاد کنید و UPDATE مربوطه رو داخل اون کپی کنید. دستگاه رو باید از حالت Safe mode بالا بیارید و از اونجا manual update رو انجام بدید .
شما اول گفتی کامل جا نمیره ؟ نمیدونم روشه بالا رو امتحان کردی یا نه اما این تنها روش اپدیت کردن هست و باید به این صورت باشه . اگر usb شما کامل جا نمیره که خب نمیتونه بخوندش. معمولا usb ها یه LED indicator دارن که نشون بده در حال کار کردن هستن یا نه برای اینکه بدونی وصل شده یا نه .
به اضافه مشکلی نیست. 3 هم ساپورت میکنه . usb 3 حتی به 2 هم وصل میشه اما فقط سرعت در حد 3 نخواهد بود پس ربطی به این قضیه نداره . بایدم FAT32 باشه . NTFS و بقیه فرمتها رو ساپورت نمیکنه .

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من پشت کنسولم تاریخ ساخت نزده ریجیون2 ژاپن؟بعدش این شماره سریال کجای دستگاه و جعبه هست ؟

داداش فقط رژیون 1 تاریخ سالش رو پشت دستگاه میزنن ...... نمیدونم چرا اما رژیون 2 چه اروپا و چه ژاپن ش نداره ....

- - -ویرایش - - -

آقا سلام
دوستم دستگاه آورده میگه هرکاری میکنم فلشم رو نمیخونه منم هر طوری شد نتونستن ببینم کجا باید برم که عکس یا فیلم رو ببینم یا اجرا کنم ...... در ظمن با فرمت fat 32 اجرا کردم؟؟؟
و سوال بعدی این هستش که دقیقا کجای ستینگ برم که نور led رو کم کنم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش فقط رژیون 1 تاریخ سالش رو پشت دستگاه میزنن ...... نمیدونم چرا اما رژیون 2 چه اروپا و چه ژاپن ش نداره ....

- - -ویرایش - - -

آقا سلام
دوستم دستگاه آورده میگه هرکاری میکنم فلشم رو نمیخونه منم هر طوری شد نتونستن ببینم کجا باید برم که عکس یا فیلم رو ببینم یا اجرا کنم ...... در ظمن با فرمت fat 32 اجرا کردم؟؟؟
و سوال بعدی این هستش که دقیقا کجای ستینگ برم که نور led رو کم کنم؟؟؟
با فلش میخوای چه کار کنی ؟
فلش رو فعلا اجازه دسترسی مستقیم نداره. الا اپدیت فریمور از طریقه safe mode و کپی کردن عکس و فیلم از قسمت captures به usb که باید گزینه option رو بزنی و copy to usb ... و Backup گرفتن از save game ها....
led هم باید ps button رو دسته رو نگه داری تا setting بیاد بالا . بعد میزنی adjust و اونجا تنطمینات مربوطه لیست شده.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اقایون بد تر گیج شدم اخر تاریخ ساخت رو کجا میزنه و به چه صورت؟
چون ps3 یادمه به صورت یه کد بود که اونو باید رمزگشایی میکردی:d

ریجن ۱ دقیقا زیر دستگاه مینویسه چه سالی و چه ماهی تولید شده
حتی اسم کارخونه هم مینویسه

ریجن ۲ باز هم زیر دستگاه می نویسه ساخت و فصل تولید رو... دقیقا کدوم ماه رو ذکر نمیکنه

ریجن ۳ هم من چیزی ندیدم زیر دستگاه بنویسه

شما رو جعبه ب جز ریجن دستگاه هیچ تاریخی ساختی نمی بینی...

موفق باشید

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر