هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

,اگه کمتر از پانزده دقیقه بخوام باید چی کار کنم؟؟

اگه دستگاه پلمپ هست واقعا مهلت تست میده شک نکن و برو بگیر..ولی عجیبه خیلی ارزون میده نسبت به بازار امروز.

دستگاه پلمپ چه جوری هست سلوفون دورش داره؟راستی ریجن 1رو هم یک و هفصدو پنجاه می گفت ریجن 1بخرم یا دو ؟اینم در نظر بگیرید که اگه بخرم از جعبه باز بشه ببینم کدوم تاریخ ساخته شده فکر نکنم بتونم عوض کنم راستی هرچی پشت کنسولو دیدم ننوشته بود ریجن چند هست کجای جعبه نوشته؟

الان پشت جعبه ی ps4در انگلستانو که یکی از سایتا گزاشته می بینم اصلا مربعی که ریجن رو نوشته باشه نمی بینم می شه یکی یک عکس بی زحمت بزاره

Last edited by a moderator:
مبارک باشه
مشکلت عادی که نیست ! ولی یادمه یه قسمتی تو ستینگز یه Auto Shutdown یا همچین چیزی باشه ! فکر کنم البته ! فریمور 1.52 رو ریختی ؟ اونو بریز یبار بزارش دوباره برو ببین خاموش میشه یا نه ! ممکنه مشکل برق هم بوده باشه !
پریزش رو چک کن

مرسی رفیق

آره یه همچین چیزی بود پیدا کردم
رو ۲۰ دقیقه داخل گیم و ۴ ساعت به صورت معمولی ست شده بود ! زدم هر دو رو off کردم !
خدا کنه از همین بوده باشه که احتمالا هست و مشکلی نباشه ، اصلا حوصله مشکل ندارم تو کنسول :|

,اگه کمتر از پانزده دقیقه بخوام باید چی کار کنم؟؟

اگه دستگاه پلمپ هست واقعا مهلت تست میده شک نکن و برو بگیر..ولی عجیبه خیلی ارزون میده نسبت به بازار امروز.

دستگاه پلمپ چه جوری هست سلوفون دورش داره؟راستی ریجن 1رو هم یک و هفصدو پنجاه می گفت ریجن 1بخرم یا دو ؟اینم در نظر بگیرید که اگه بخرم از جعبه باز بشه ببینم کدوم تاریخ ساخته شده فکر نکنم بتونم عوض کنم راستی هرچی پشت کنسولو دیدم ننوشته بود ریجن چند هست کجای جعبه نوشته؟

ریجن ها فرقی نداره ولی مثل اینکه ریجن 1 مشکلاتش بیشتر بوده نسبت به 2 و 3 ! پشت جعبه یه مربع کوچیک هست که یه کره زمین وسطشه ! امجا مثلا نوشته 2 ! اون ریجنشه !
اره دیگه بازش کنی نمیتونی الکی عوض کنی ولی شما محلت تست بگیر بشین پاش کنسولو جر بده ببین اگه چیزیش نشد حله دیگه !

ولی واقعا جنس دسته مزخرفه ها الان واسه من درست بود ۵ مین که بازی کردم الان L2 دسته میدم پایین گیر میکنه باید دستی بیارمش بالا ؟کسی نظری داره؟

خودش به صورت اتوماتیک 15 دقیقه آخر از بازیت رو ضبط میکنه، اگر میخوای دوباره بعد اون 15 دقیقه فیلم ضبط بشه...دوباره شیر رو باید بزنی.

اینو یکم توضیح میدین بچه ها ؟ من هر کار کردم بازی 1 ساعت پیشمو میتونستم ادیت کنم نه یه ربع پیش ! :|

خب دوستان ۲ تا مسئله

یک اینکه الان بخوام برای PS Plus اقدام کنم خب طبعا دستگاهم ریجن ۲ هست و اکانتمم ریجن ۲ پس باید پلاس ریجن ۲ هم بگیریم
فقط این پلاس دسته بندیش چطوریه ؟ پشت جعبه کنسول من (مدل کیلزون مگا باندل یا همون پلیر ادیشن) عربی هم نشوته شده
دقیقا چه کارتی رو برای پلاس تهیه کنم بی مشکل کدش رو قبول کنه ؟

دوم اینکه تو این ۲ روز زمان تست چیکار کنم با کنسول ؟‌ چه چیزی رو تست کنم‌ ؟ کلا به تجربیاتتون در این موضوع به شدت نیاز دارم

یک دنیا ممنون

ولی واقعا جنس دسته مزخرفه ها الان واسه من درست بود ۵ مین که بازی کردم الان L2 دسته میدم پایین گیر میکنه باید دستی بیارمش بالا ؟کسی نظری داره؟
دسته رو باز کنی تمیز کن
یک چندتا پیچ پشتش داره . اولین بار یکم سفته
باز که شد قسمت هندل دسته ( پایین ) رو اول باز کن بعد که دو طرف باز شد کلا یکمی فشار بدی تقی صدا میده کله دسته باز میشه. بعدمیتونی قسمت بالایی رو بکشی بیرون که شامل کلیدهای پشت هم میشه. میتونی R2 و L2 رو با یک فشار کوچولو باز کنی بعد ببین اگر چیزی هست نیست تمیزش کن. بعد باطری رو بزار توی قسمتش (طرفش هم درست بزار ) دسته رو ببند و پیچها رو سفت ببند. حواست باشه ظریف این کارو انجام بدی که مشکلی پیش نیاد .

اینو یکم توضیح میدین بچه ها ؟ من هر کار کردم بازی 1 ساعت پیشمو میتونستم ادیت کنم نه یه ربع پیش ! :|
کلید share رو نگه دار .
بعد دکمه option رو بزن و کلیدها رو عوض کن. یک تنظمیمی داره به اسمه screenshot اگر share یک بار بزنی عکس میگیره و دوبار پشته سره هم فیلم میگیره.
این تنظیم به نظرم راحتره .
دستگاه 15 دقیقا رو ضبط میکنه. حواست باشه دوباره دو بار share رو نزنی.
بعدش که ضیط تموم شد میتونی بری توی پروفایلت . بعدش زیره عکسه avatar اونجا 3 تا مستطیل هست. راستی CAPTURES هست . اون رو بزنی folder باز میشه و همه capture ها اونتو هست.
برای edit اول باید دستت رو روی کلید share نگه داری بعد انتخاب کنی میخوای روی FB شیر کنی یا هرچیزه دیگه . منوی preview که رفت اونجا گزینه Edit هست.
وقتی edit میکنی فایل اصلی رو نگاه میداره و edit شده رو هم جدا کپی میکنه.

- - -ویرایش - - -

خب دوستان ۲ تا مسئله

یک اینکه الان بخوام برای PS Plus اقدام کنم خب طبعا دستگاهم ریجن ۲ هست و اکانتمم ریجن ۲ پس باید پلاس ریجن ۲ هم بگیریم
فقط این پلاس دسته بندیش چطوریه ؟ پشت جعبه کنسول من (مدل کیلزون مگا باندل یا همون پلیر ادیشن) عربی هم نشوته شده
دقیقا چه کارتی رو برای پلاس تهیه کنم بی مشکل کدش رو قبول کنه ؟

دوم اینکه تو این ۲ روز زمان تست چیکار کنم با کنسول ؟‌ چه چیزی رو تست کنم‌ ؟ کلا به تجربیاتتون در این موضوع به شدت نیاز دارم

یک دنیا ممنون
هر ریجن 2 کار نمیکنه با هر ریجن 2 .
بر فرضه مثال کانادا و امریکا هردو ریجن 1 هستن . اما کارته پلاسه ریجن کانادا و امریکا جدا هست. بسته به این داره که چه کشوری انتخاب کرده باشی باید برای اون کشور پلاس رو بخری
ریجن دستگاه هم توی این مسعله اهمیتی نداره .

هیچی باهاش بازی کن ! اگر مشکلی باشه خودش رو توی 10 ساعت نشون میده ( مخصوصا مشکله فریز و منتهی شدن به Blue Light)

region all همون بازیای ریجین 1 هستن! با ریجینای دیگه هماهنگ نیست برای خرید .........
تا اونجا که من میدونم reg all یعنی free reg اگه ریجن 1 بود می نوشت ریجن 1!!!!!
و با تمام ریجن ها برای خرید dlc هماهنگی داره!
چه دلیلی داره بنویسه reg all!!!!!:-/

هر ریجن 2 کار نمیکنه با هر ریجن 2 .
بر فرضه مثال کانادا و امریکا هردو ریجن 1 هستن . اما کارته پلاسه ریجن کانادا و امریکا جدا هست. بسته به این داره که چه کشوری انتخاب کرده باشی باید برای اون کشور پلاس رو بخری
ریجن دستگاه هم توی این مسعله اهمیتی نداره .

هیچی باهاش بازی کن ! اگر مشکلی باشه خودش رو توی 10 ساعت نشون میده ( مخصوصا مشکله فریز و منتهی شدن به Blue Light)

خب رفیق این پشت جعبه وقتی عربی نوشته به نظرم باید برای امارات باشه
حالا چجوری مطمئن شم ؟

سلام فرق ریجن2 (
اماراتی : دستگاهایی که از دبی میان ) رو جعبشون
CUH-1002A B01 خیلی کمن ... تک و توک گیر میاد و ریجن 2 (
UK : دستگاهایی که برای اروپا و انگلیس هستن ) رو جعبشون
CUH-1003A B01 چیه؟

خب رفیق این پشت جعبه وقتی عربی نوشته به نظرم باید برای امارات باشه
حالا چجوری مطمئن شم ؟
همونطور که گفتم ریجنه دستگاه برای خریده پلاس مهم نیست عزیز
شما باید دقت کنی هنگام ساخت اکانت چه کشوری رو انتخاب کردی . باید مطابق با اون کشور کارت psn و پلاس خریداری بشه

دوستان این هدست به ps4 هم میخوره؟! مال ps3 هست
files_products_20131231311%5B44b98ba1c8e4e59bbd7f044b7ced6c50%5D.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or