هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

بچه ها کمک کنید خداییش گیر کردم بدجور من امروز ps4 ریجن ۱ خریدم یه bf4 هم گرفتم باهاش
الان اکانت هم ساختم و توی bf4 رفتم و یه پلاس ۲ روزه هم داد بهم الان میخوام اکانت اریجین بسازم
همه گزینه هاشم تیک میزنم و قسمت اخرش که finish میاد میزنم روش و کلی هم صبر کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته
خواهشا سریع جواب بدید الان ps4 بی استفاده شده

بايد كابل اوپتيكال بگيري و از خروجي اپتيكال استفاده كني كه بايد حتما اسپيكرت هم ساپورت كنه

6a73f4ea-efb3-48f0-8116-baaf32d3b8f0.jpg

من اسپیکرم Edifier S5.1 هست !‌ قدیمیه فکر نکنم ساپورت کنه این کابل رو !

یا با تبدیل هایی که خروجی صدا رو از HDMI می گیره یا با S/PDIF
من خودم با S/PDIF می گیرم

یکم بیشتر توضیح میدی رفیق ؟ عکسی چیزی اگه داری بذار دمت گرم
قشنگ تو مرز سکته هستم الان :(

آخرین ویرایش:
بچه ها غلط نکنم یه مشکل بزرگ دارممن الان داشتم Unboxing کنسول PS4 رو میدیدم تو جعبه خبری از کابل های کامپوننت نبود :|من مثلا تو PS3 با HDMI از مانیتورم تصویر میگرفتم و با کامپوننت از اسپیکرام صدا میگرفتمحالا چیکار کنم ؟ یعنی چطوری از اسپیکرا صدا بگیرم با PS4 ؟
یه کار دیگه هم میتونی بکنی اما زیادی چیپه ولی کار را اندازه اول کابل اسپیکرت وصل کن به دستت بعد قسمت ستینگ برو تنظیمات صدا اوت پوت هدفون از chat audio به all audio تغییر بده صدا از اسپیکرات میگیری

آخرین ویرایش:
سلام این حقیقت داره ریجن 1 خرابیش بیشتر از ریجن 2هست؟ 2-بهنظر شما ریجن 1 بگیرم یا دو؟ ایا ریجن 2 برای انلاین علاوه بر plus برای انلاین بازی کردن کارت می خواد کارت چیه ؟ هزینه ی کارت چه قدر است؟

نه ، عمدتا ایرانی ها اصلا نمی دونن چی هست :d

بهش می گن hdmi sound splitter ، هم device هاش هست هم کابل هاش

منم همین مشکل دوستمون رو دارم،جالبه مانیتور من خروجی صدا رو داره ولی وصلش میکنم به اسپیکر یا هدفون صدا نمیاد!
حالا اینی که شما گفتی چند هست؟
بعد یک سوال فوری هم دارم ببخشید اینجا مطرح میکنم.
آقا راسته که فیفا 14 پی اس 4 دو نسخه هست>من رفتم بخرم یکیش میگفت 200 یکیش میگفت 260!!میگفت اون 200 تومنیه شبیه دمو هست شاخ درآوردم!!​

بعد یک سوال فوری هم دارم ببخشید اینجا مطرح میکنم.
آقا راسته که فیفا 14 پی اس 4 دو نسخه هست>من رفتم بخرم یکیش میگفت 200 یکیش میگفت 260!!میگفت اون 200 تومنیه شبیه دمو هست شاخ درآوردم!!​
نه
قیمت 2 تا بازی اگه دیدی تفاوت داره واسه ریجن بازی هستش
بعضی بازی ها هم ریجن 2 و 1 شاید یکم از نظر زبان و اینا فرق داشته باشن مثلا ریجن 2 مخصوص امارات عربی داشته باشه

بچه ها غلط نکنم یه مشکل بزرگ دارم
من الان داشتم Unboxing کنسول PS4 رو میدیدم تو جعبه خبری از کابل های کامپوننت نبود :|

من مثلا تو PS3 با HDMI از مانیتورم تصویر میگرفتم و با کامپوننت از اسپیکرام صدا میگرفتم
حالا چیکار کنم ؟ یعنی چطوری از اسپیکرا صدا بگیرم با PS4 ؟

خب hdmi هم صداو هم تصویر میده..شما میتونی برای اینکار اگه مانیتورت پشتیبانی کنه یه کابل 3.5 میلی متری بگیری از مانیتور وصل کنی به اسپیکر بعد تو حالت اچ دی ام آی مانیتورت بتونی ازش صدا بگیری...الان منم اینطوری واسه کنسول قبلیم صدا میکیرم..واسه ps4 هم همینطوری می خوام بگیرم :| ببین برای اینکار پشت یا جلو یا گوشه مانیتورت یه جای پورت دایره ای که حالا شاید بغلش عکس هدفن هم داشته باشه داره؟ اگه داشته باشه اینطوری میتونی بری یه کابل 3.5 میلی متری که بالاترین قیمتش 6 تومن هست بگیری وصل کنی به اسپیکر بعد صدا داشته باشی. چند بار این جمله رو تکرار کردم:|

خب hdmi هم صداو هم تصویر میده..شما میتونی برای اینکار اگه مانیتورت پشتیبانی کنه یه کابل 3.5 میلی متری بگیری از مانیتور وصل کنی به اسپیکر بعد تو حالت اچ دی ام آی مانیتورت بتونی ازش صدا بگیری...الان منم اینطوری واسه کنسول قبلیم صدا میکیرم..واسه ps4 هم همینطوری می خوام بگیرم :| ببین برای اینکار پشت یا جلو یا گوشه مانیتورت یه جای پورت دایره ای که حالا شاید بغلش عکس هدفن هم داشته باشه داره؟ اگه داشته باشه اینطوری میتونی بری یه کابل 3.5 میلی متری که بالاترین قیمتش 6 تومن هست بگیری وصل کنی به اسپیکر بعد صدا داشته باشی. چند بار این جمله رو تکرار کردم:|

دقیقا هم همین کار رو نیکنم ولی صدا نمیاد!!توی دفترچه هم خوندم نوشته باید چی کار کنم همون کار هم میکنم ولی باز صدا نمیده!!
Aoc 22 inch

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

دقیقا هم همین کار رو نیکنم ولی صدا نمیاد!!توی دفترچه هم خوندم نوشته باید چی کار کنم همون کار هم میکنم ولی باز صدا نمیده!!
Aoc 22 inch

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

شاید اسپیکر با مانیتور Compatible نیستش....من مانیتور رو با کابل وصل میکنم به PS4 بعد سوکت سبز اسپیکر رو میزنم توی جای هدفون مانیتور بدون مشکل صدا میگیرم از اسپیکر(البته فقط از 2 تا تیکه اش-چون کلا 4 تا کابل ازش به PC وصل میشه)

- - -ویرایش - - -

راهی واسه Pause کردن Download هست؟
اگه وسط download
Ps4 رو خاموش کنی بعد روشن کنی از اول شروع میشه؟

راهی برای Pause فعلا وجود نداره(آپدیت های آینده احتمالا) خاموش کنی مشکلی پیش نمیاد، دوباره که دستگاه رو روشن کردی ادامه پیدا میکنه دانلود، اگرم میخوای Pause ش کنی، برو توی Settings گزینه اینترنت رو تیکش رو وردار، بعد که زد Cannot Download دوباره وصل کن اینترنتت رو....(اینطوری بدون اینکه دانلود کنه میتونی آنلاین باشی و بعد هروقت خواستی دانلود رو ادامه بدی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or