هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان من می خوام دوربین ( کمرای Eyetoy ) هم بگیرم برای دستگاه بخ جز Just Dance بازی دیگه هم براش هست ؟ آیا عملکرد خوبی داره تو بازی ها ؟ ممنون

مثل اینکه من هرچی بهت میگم دوربینش به درد نمیخوره فعلا متوجه نمیشی رامتین :| ؟ پاشم بیام اونجا مشاوره بدم :دی ؟ ( با کمک آقای فروشنده :| )
شده جریان 30 فریم 60 فریم دیشبا :| :دی !
بنظر من فقط همون دسته دوم رو بگیر اگر واقعا کسی هست که باهات بازی کنه اونم اکثر اوقات اگه نباشه بدرد نمیخوره !

الان این استنادها رو از کجا اوردی ؟
یعنی یک کمپانی به بزرگی سونی driver طراحی میکنه و در نظر نمیگیره اگر قرار باشه Bluray داخل دستگاه باشه مدت زمان طولانی مشکل پیش بیاد یا نه ؟ D: نمیشه که
الان من نزدیکه 2 هفتس ACIV توش هست و مشکلی پیش نیومده . در ضمن بازیا از روی HDD خونده میشه و فقط زمان اولیه از روی Bluray به مدت خیلی کوتاه چک میشه پس فشاری به driver نمیاد که قرار باشه خراب بشه . اون دسته ای که مشکل داشته مربوط به مساعل دیگه میشه ....به هر حال سری اول همیشه با مشکلات روبرو هست . کلا منظور اینکه به نظره من چیزی که میگی شامله حاله همه کنسولها نمیشه و ممکنه دسته ای باشه که از اول این مشکل رو داشته.

دوست عزیز من با کسی دشمنی ندارم که حرف الکی بزنم

بر روی Ps3 خودم ۲ بار این اشکال را پیدا کرد و هر ۲بار هم من دیسک را درنمیاوردم و این مشکل بیش آمد
و با باز کردن دستگاه و ور رفتن با قسمت میکانیکیش که شامل چرج دندها فنر و آرمیچر و غیره درستش کردم .

و دفترچه هر وسیله الکترونیکی گوش زد میکنه سی دی را در دراز مدت در دستگاه قرار ندهید و سی دی را در آورید حتی اگر از آن استفاده نمیکنید

و من شما خارج از کشور زندگی میکنیم و از امتیازات گارانتی استفاده میکنم ولی بقیه دوستان در ایران از این امکان بر خوردار نیستن و بهتر است ما منم منم را کنار بگزارم

موفق باشی

خب دوستان بالاخره موفق به ساخت اکانت US شدم!!!! چون فردا کنسول بدستم میرسه لطفا راهنمایی کنین برای اتصال به PSN به فی@شکن احتیاج دارم ؟ اگه آره لطفا لینک راهنمایی کریو رو بهم بدین٬ممنون

راستی من ریجن ۱ خریدم باید بازیهاشم ریجن ۱ بخرم؟ منظورم واسه آنلاین و DLC مگه نباید ریجنشون یکی باشه ؟

دوست عزیز من با کسی دشمنی ندارم که حرف الکی بزنم بر روی Ps3 خودم ۲ بار این اشکال را پیدا کرد و هر ۲بار هم من دیسک را درنمیاوردم و این مشکل بیش آمد و با باز کردن دستگاه و ور رفتن با قسمت میکانیکیش که شامل چرج دندها فنر و آرمیچر و غیره درستش کردم .و دفترچه هر وسیله الکترونیکی گوش زد میکنه سی دی را در دراز مدت در دستگاه قرار ندهید و سی دی را در آورید حتی اگر از آن استفاده نمیکنید و من شما خارج از کشور زندگی میکنیم و از امتیازات گارانتی استفاده میکنم ولی بقیه دوستان در ایران از این امکان بر خوردار نیستن و بهتر است ما منم منم را کنار بگزارم موفق باشی
نه اشکان جان برداشتت از حرف اقا ارمان اشتباه هست منظور این بنده خدا منم منم نبود من کله نوشتهاشون میخونم یکبار هم ندیدم به اصطلاح از بالا نگاه کنن به بقیه مثله خودتون با معرفته. اتفاقا بچه هایی که اونور آبن تو این سایت فعالیت میکنن خیلی خیلی بهتر و محترامانتر جواب میدن جوری که ادم به ایرانی بودنش افتخار میکنه.البته دوستان داخلی هم خیلیاشون با احترام جواب میدن اما بعضیا بعضی وقتها جوری جواب هم میدن که ادم فکر میکنه دشمنه خونی هم هستن!اف تاپیک نشه من این مشکل تا حالا با ۳نداشتم اما رو ۳۶۰همین مشکل درایو بود که درش باز نمیشد اونجا بر عکس بود باید حتمی دیویدی توش میبود تا درش باز بشه.البته پلی۳مکشیه اما ۳۶۰ درش باز میشه.منم فکر نکنم اگر دیسک داخلش بمونه باعث خرابی بشه اما از اونجا که برایه شما پیش امده من دیگه بلوری داخل پلی ۴نمیزارم بمونه.

- - -ویرایش - - -

خب دوستان بالاخره موفق به ساخت اکانت US شدم!!!! چون فردا کنسول بدستم میرسه لطفا راهنمایی کنین برای اتصال به PSN به فی@شکن احتیاج دارم ؟ اگه آره لطفا لینک راهنمایی کریو رو بهم بدین٬ممنونراستی من ریجن ۱ خریدم باید بازیهاشم ریجن ۱ بخرم؟ منظورم واسه آنلاین و DLC مگه نباید ریجنشون یکی باشه ؟
من امروز بعد عظهر امتحان کردم اونم با خط ایرانسل همیشه ارور wv میداد اما امروز بدونه هیچ اروری وصل شد پی اس ان دیگه فکر نکنم به قند شکن احتیاجی باشه

دوستان چجوری بازی های پی اس 4 رو پاک کنم اما سیو هام پاک نشه؟من خودم قصد پاک کردن ندارم اما دوستم میخواست پاک کنه گفت سیوهاش پاک شده واسه این پرسیدم که راهنماییش کنم.

دوستان چجوری بازی های پی اس 4 رو پاک کنم اما سیو هام پاک نشه؟من خودم قصد پاک کردن ندارم اما دوستم میخواست پاک کنه گفت سیوهاش پاک شده واسه این پرسیدم که راهنماییش کنم.
Save ها رو میتونی روی flash drive کپی بگیری عزیز
بخشه setting که میری قسمتی هست برای save . اونجا انتخاب کن backup flash drive یه همچین چیزی که الان یاد ندارم
بعدش میتونی بازی رو با خیال راحت پاک کنی
:)

نه اشکان جان برداشتت از حرف اقا ارمان اشتباه هست منظور این بنده خدا منم منم نبود من کله نوشتهاشون میخونم یکبار هم ندیدم به اصطلاح از بالا نگاه کنن به بقیه مثله خودتون با معرفته. اتفاقا بچه هایی که اونور آبن تو این سایت فعالیت میکنن خیلی خیلی بهتر و محترامانتر جواب میدن جوری که ادم به ایرانی بودنش افتخار میکنه.البته دوستان داخلی هم خیلیاشون با احترام جواب میدن اما بعضیا بعضی وقتها جوری جواب هم میدن که ادم فکر میکنه دشمنه خونی هم هستن!اف تاپیک نشه من این مشکل تا حالا با ۳نداشتم اما رو ۳۶۰همین مشکل درایو بود که درش باز نمیشد اونجا بر عکس بود باید حتمی دیویدی توش میبود تا درش باز بشه.البته پلی۳مکشیه اما ۳۶۰ درش باز میشه.منم فکر نکنم اگر دیسک داخلش بمونه باعث خرابی بشه اما از اونجا که برایه شما پیش امده من دیگه بلوری داخل پلی ۴نمیزارم بمونه.

دوست عزیز خود من هم احساس کردم ممکنه تند حرف زدم و با نامه از آقا آرمان معذرت خواستم

منظور از منم منم این است چون دستگاه من خراب نشده حرف من قبوله و چون دستگاه من خراب شده حرف من قبوله
باید از تجربهای هم استفاده کنیم و بنوسیم چه درست باشه چه اشتباه و آن کسی واردتر است راهنمای کنه و...
از مدتی که نوشته های آقا آرمان را دنبال کردن همش کمک و راهنمای و نقد برسیهای خوب چیز دیگری ندیدم و خیلی نکاتی که نمیدانستم یاد کرفتم

و باز هم آرمان جان معذرت :hug: :worthy:

بچه ها غلط نکنم یه مشکل بزرگ دارم
من الان داشتم Unboxing کنسول PS4 رو میدیدم تو جعبه خبری از کابل های کامپوننت نبود :|

من مثلا تو PS3 با HDMI از مانیتورم تصویر میگرفتم و با کامپوننت از اسپیکرام صدا میگرفتم
حالا چیکار کنم ؟ یعنی چطوری از اسپیکرا صدا بگیرم با PS4 ؟

دوست عزیز خود من هم احساس کردم ممکنه تند حرف زدم و با نامه از آقا آرمان معذرت خواستم

منظور از منم منم این است چون دستگاه من خراب نشده حرف من قبوله و چون دستگاه من خراب شده حرف من قبوله
باید از تجربهای هم استفاده کنیم و بنوسیم چه درست باشه چه اشتباه و آن کسی واردتر است راهنمای کنه و...
از مدتی که نوشته های آقا آرمان را دنبال کردن همش کمک و راهنمای و نقد برسیهای خوب چیز دیگری ندیدم و خیلی نکاتی که نمیدانستم یاد کرفتم

والا در مورد مشكلي كه شما داشتي بنظر من هم چندان با منطق جور در نمياد چون خودم بلوري GT5 رو حدود يكسال از تو درايو PS3 در نياوردم و الان هم GT6 رو حدودا يكماه يا حتي بيشتر تو درايو گذاشتم و اصلا هم دست بهش نزدم هيچگونه مشكلي هم نداشتم البته من هر روز بازي ميكنم ولي بعيد ميدونم در صورت بازي نكردن هم اتفاقي مي افتاد از اونطرف درايو 360 مشكل داره راحت باز ميشه اما بسته نميشه بايد يه تلنگر كوچيك بزنم تا بره تو حالا چه با ديسك چه بدون ديسك

کسی از دوستان خبر داره دوباره کی تو اروپا (آلمان) کنسول منتشر میشه؟َ!؟
از 29 نوامبر تا به حال اینجا نایاب هست هیچ فروشگاهی ندارهو تایم درست و حسابی هم نمیده

من الان داشتم Unboxing کنسول PS4 رو میدیدم تو جعبه خبری از کابل های کامپوننت نبود :|

من مثلا تو PS3 با HDMI از مانیتورم تصویر میگرفتم و با کامپوننت از اسپیکرام صدا میگرفتم

بايد كابل اوپتيكال بگيري و از خروجي اپتيكال استفاده كني كه بايد حتما اسپيكرت هم ساپورت كنه

6a73f4ea-efb3-48f0-8116-baaf32d3b8f0.jpg

یا با تبدیل هایی که خروجی صدا رو از HDMI می گیره یا با S/PDIF
من خودم با S/PDIF می گیرم

کسی از دوستان خبر داره دوباره کی تو اروپا (آلمان) کنسول منتشر میشه؟َ!؟
از 29 نوامبر تا به حال اینجا نایاب هست هیچ فروشگاهی ندارهو تایم درست و حسابی هم نمیده
میگم شما که خودت انوری یک سری راحتر میتونی بپرسی
اما در کل طی اخباری که پیشتر اومده بود قرار feb تا march کنسول وارد بشه به اندازه که بیشتر از پیش خریدها باشه
بازم تو همچین موقعیتی شما که اونجا هستی راحت از مغازه pre order بده اماده بشه بهت خبر میدن :)
موفق باشی!

:)
لول !_! اصلا جای هیچ ناراحتی نبود !!!
Cheers

بابا تازه داری به درد من دچار میشی محمد جان .:d

دو راه داری مثل من یا یه اسپیکر با وردی اپتیکال بگیری که بتونی ازش خروجی صدا بگیری که قمیتش کم کم 550 تا 700 هزار تومانه .

یا مثل من یه هدست خدا بگیری که بتونی با وصل کردنش به دسته PS4 خروجی صدا رو از دسته بگیری و به هدست بدی .

یا اینکه این روش تست نکردم چون دستگاه خودم هنوز نرسیده دستم اما روی PS3 تست کرده بودم که کارت صدای اکسترنال USB به PS4 وصل کنی بعد اسپیکر به اون کارت صدای وصل کنی و صدا بگیری چون خودم هنوز این روش تست نکردم نمیدونم رویPS4 جواب میده یا نه به خاطر همین من روی همون هدست به دسته اکتفا کردم فعلا اگه ببینم حال نمیده و USB هم کار نکنه احتمالا برم یدونه از این اسپیکر های لاجیتک که ورودی اپتیکال داره خریدم .;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or