هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
من هم به جرگه شما دوستان پیوستم و دیروز PS4 خریدم بازی کیلزون هم خریدم، واقعا گرافیکش خیره کنندس!!!فقط یکم منوی کنسول شلوغ پلوغه که بهش عادت ندارم!!!

حالا سوالم اینکه قرار دادن دوتا کنسول PS4 ,PS3 کنار هم مشکل سازه؟؟ مثلا از لحاظ مقناطیسی هارد و.... مشکل افرین هست؟؟؟

و اینکه من کنسول PS4 رو به صورت خوابیده قرار دادم، اینجوریش بهتره یا ایستاده؟؟؟
یک سوال دیگه: وقتی کنسولو میزنم به برق،مثل PS3 چراغ قرمزی نداره که جریان ورودی برقشو نشون بده(در حالت خاموش)، فقط وقتی به وسیله PS یا کلید رو کنسول دستگاهو روشن کنم یک چراغه ابی رنگی روشن میشه که بعد چند ثانیه سفید میشه
این نداشتن چراغ وجود برق،عادیه؟؟؟؟
ممنون

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز یه چیزی بگم شاید به درد دوستانی که درباره ی کار کردن هدست هایی غیر از هدست خود سونی سوال داشته باشند بخوره
هدست لاجیتک رو که قبلا گفته بودم بعد از آپدیت 1.52 هم میکروفنش کار کرد و هم خود هدست به خوبی صدا داشت به تازگی داخل بازی کیلزون متوجه شدم از صدای دالبی هم پشتیبانی میکنه :d به حدی که اگه از سمت راستت یه صدای ناگهانی بیاد گردنت رو میچرخونی به راست :)) و این خبر خوبی برای کسانی هست که هدست دارند و نیازی به خرج کردن اضافی ندارند . البته تنها نکته ی منفیش اینه که فعلا نمیشه صدا رو از روی خود هدست کم کنی :-/ و باید از منوی اصلی صدا رو کم و زیاد کنی که امیدوارم سونی در آپدیت های بعدی این مورد رو حل کنه

علی جان سلام
من هدست وصل کردم به دسته اما موندم چرا این قدر صدا کمه
ولی الان شما گفتی میشه زیادش کرد
چه جوری زیاد کنم؟

علی جان سلام
من هدست وصل کردم به دسته اما موندم چرا این قدر صدا کمه
ولی الان شما گفتی میشه زیادش کرد
چه جوری زیاد کنم؟
دستت رو روی دکمه ps نگاه دار. قسمت devices یک قسمت کنترل صدا داره :)

سلام
من هم به جرگه شما دوستان پیوستم و دیروز PS4 خریدم بازی کیلزون هم خریدم، واقعا گرافیکش خیره کنندس!!!فقط یکم منوی کنسول شلوغ پلوغه که بهش عادت ندارم!!!

حالا سوالم اینکه قرار دادن دوتا کنسول PS4 ,PS3 کنار هم مشکل سازه؟؟ مثلا از لحاظ مقناطیسی هارد و.... مشکل افرین هست؟؟؟

و اینکه من کنسول PS4 رو به صورت خوابیده قرار دادم، اینجوریش بهتره یا ایستاده؟؟؟
یک سوال دیگه: وقتی کنسولو میزنم به برق،مثل PS3 چراغ قرمزی نداره که جریان ورودی برقشو نشون بده(در حالت خاموش)، فقط وقتی به وسیله PS یا کلید رو کنسول دستگاهو روشن کنم یک چراغه ابی رنگی روشن میشه که بعد چند ثانیه سفید میشه
این نداشتن چراغ وجود برق،عادیه؟؟؟؟
ممنون
نه مشکلی نیست ....

فرقی نداره ... چه ایستاده باشه چه خوابیده برتری ایجاد نمیکنه ( من همیشه خوابیده میزارم ! سلیقه شخصی )
بله عادیه :)

این دیسک بلوری رو هر بار در بیاریم یا اینکه نیازی به درآوردن نیست؟
نیازی نیست .... مهم نیست اصلا در واقع !

سلام دوستان ما هم به قیمت ۱۷۰۰ پیش خرید کردیکم ریجن ۱ فردا میرسه بدستم ، منتهی آنچنان پول بازیاشو ندارم میخوام دو تا بازی بگیرم تا بعدا تعویض کنم . دو تا سوال برام پیش اومده ۱یک اینکه آیا تایپیکی برای خرید و تعویض بازی دست دوم وجود داره ؟ و دوم اینکه بهترین بازی در حال حاضر چی هست چون بازی دیگه میخوام infamous as رو بگیرم ولی فعلا یه بازی باحال میخوام که سرگرم بشم .

سلام دوستان ما هم به قیمت ۱۷۰۰ پیش خرید کردیکم ریجن ۱ فردا میرسه بدستم ، منتهی آنچنان پول بازیاشو ندارم میخوام دو تا بازی بگیرم تا بعدا تعویض کنم . دو تا سوال برام پیش اومده ۱یک اینکه آیا تایپیکی برای خرید و تعویض بازی دست دوم وجود داره ؟ و دوم اینکه بهترین بازی در حال حاضر چی هست چون بازی دیگه میخوام infamous as رو بگیرم ولی فعلا یه بازی باحال میخوام که سرگرم بشم .

مبارک باشه
مبادله بازی های PS4
البته خریداران تاپیک نمیتونن بزنن
بستگی به سبک مورد علاقه تون داره اکثرا که از آنلاین بتلفیلد خیلی راضی هستن

سلام یه سوال
من تو فیفا یه ایستگاهی با رابین زدم یک گلی شد:d
حالا من شیر و زدم فکر کنم شروع به ضبط کردن کرد
حالا میخوام ببینمش ولی کجاست؟؟
از کجا میشه دیدش؟
ممنون میشم جواب بدید..

قضیه ی آپدیت به آخرین فریمور چیه که همه ی فروشگاه های اینترنتی زدن که بخاطرش پول اضافه میگیرن؟
خودمون نمیتونیم انجامش بدیم مگه ؟ دردسر داره ؟

قضیه ی آپدیت به آخرین فریمور چیه که همه ی فروشگاه های اینترنتی زدن که بخاطرش پول اضافه میگیرن؟
خودمون نمیتونیم انجامش بدیم مگه ؟ دردسر داره ؟

این اپدیتش چیز خواصی نیست فقط جلوی یه سری مسائل خرابی رو میگیره پول رو هم بیشتر بخاطر مهلت تست میگیرن تا اپدیت
خودتونم میتونید اپدیت کنید هم بوسیله خود کنسول هم با pc
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

این دیسک بلوری رو هر بار در بیاریم یا اینکه نیازی به درآوردن نیست؟

در دراز مدت ایراد پیدا میکنه و قسمت میکانیکیش مشکل ایجاد میکنه چند نموشن

وقتی دیسک داخل درایور میرود دیسک داخل نمیره و اگر داخل برود دیسک را نمیتواند بخواند وگاهی میخواهد دیسک را پس بدهد بیرون ولی نیتواند و درایور شروع میکنه به تولید نویز و....

پس بهتر است دیسک را درآوری

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
بالاخره این هفته امتحانای این ترم دانشگاه هم تموم میشه و اولین کنسول نسل جدید رو میگیرم
قصدم خرید باندل کیلزونِ (مدل همراه دوربینش) ریجن 2
میخوام از همون فروشگاه اینترنتی "دو حرفیه :دی" که همتون میشناسید خرید کنم چون تخفیف خوبی بهم میده
کنسول رو آپدیت میکنه و با زمان تست 3 روز به قیمت 2 میلیون 500 میتونم ازش خریداری کنم

حالا چند تا سوال

1) اول نظرتون رو کلا در مورد این خرید بهم بگید (اگه توضیحاتی در مورد فروشگاه نیاز هست که اینجا نمیتونید بگید برام پ.خ کنید یه دنیا ممنون!)

2) چون تو این دو سه ماه اخیر اصلا وقت پیگیری اخبار رو نداشتم از آمار خرابی ها و مشکلات هیچ خبری ندارم
کنسولی که میخوام بگیرم باندل ریجن دو کیلزون هستش
چه چیزهایی رو با چک کنم که خرابی نداشته باشه ؟ هر چیزی که لازمه لطفا توضیح بدید ممون

3) در مورد ریجن بازی ها ، من هم کنسولم ریجن 2 خواهد بود هم اکانتم از زمان PS3 ریجن 2 هستش
رو PS4 هم مثل PS3 برای آنلاین بازی ها باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه ؟ یعنی فرقی نکرده ؟
مثلا FIFA 14 ریجن 1 رو نمیشه با اکانت ریجن 2 مولتی زد ، درسته ؟

4) زمانی که کنسول PS3 Super Slim رو گرفتم یه کارت Plus داخلش به صورت هدیه بود که استفاده نکردم ! الان میتونم از همون رو PS4 استفاده کنم ؟
(کنسول PS3 Super Slim ریجن 1 بود !)

5) بعد کنسول PS4 برای اتصالش به برق مثل ایکس باکس به مبدل و این چیزا نیازی نداره که ؟ نزنیم به برق کنسول رو بفرستیم اون دنیا :))

یه دنیا ممنون رفقا

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
بالاخره این هفته امتحانای این ترم دانشگاه هم تموم میشه و اولین کنسول نسل جدید رو میگیرم
قصدم خرید باندل کیلزونِ (مدل همراه دوربینش) ریجن 2
میخوام از همون فروشگاه اینترنتی "دو حرفیه :دی" که همتون میشناسید خرید کنم چون تخفیف خوبی بهم میده
کنسول رو آپدیت میکنه و با زمان تست 3 روز به قیمت 2 میلیون 500 میتونم ازش خریداری کنم

حالا چند تا سوال

1) اول نظرتون رو کلا در مورد این خرید بهم بگید (اگه توضیحاتی در مورد فروشگاه نیاز هست که اینجا نمیتونید بگید برام پ.خ کنید یه دنیا ممنون!)

2) چون تو این دو سه ماه اخیر اصلا وقت پیگیری اخبار رو نداشتم از آمار خرابی ها و مشکلات هیچ خبری ندارم
کنسولی که میخوام بگیرم باندل ریجن دو کیلزون هستش
چه چیزهایی رو با چک کنم که خرابی نداشته باشه ؟ هر چیزی که لازمه لطفا توضیح بدید ممون

3) در مورد ریجن بازی ها ، من هم کنسولم ریجن 2 خواهد بود هم اکانتم از زمان PS3 ریجن 2 هستش
رو PS4 هم مثل PS3 برای آنلاین بازی ها باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه ؟ یعنی فرقی نکرده ؟
مثلا FIFA 14 ریجن 1 رو نمیشه با اکانت ریجن 2 مولتی زد ، درسته ؟

4) زمانی که کنسول PS3 Super Slim رو گرفتم یه کارت Plus داخلش به صورت هدیه بود که استفاده نکردم ! الان میتونم از همون رو PS4 استفاده کنم ؟
(کنسول PS3 Super Slim ریجن 1 بود !)

5) بعد کنسول PS4 برای اتصالش به برق مثل ایکس باکس به مبدل و این چیزا نیازی نداره که ؟ نزنیم به برق کنسول رو بفرستیم اون دنیا :))

یه دنیا ممنون رفقا

1- فروشگاه ، فروشگاه معتبر و خوبی هست ، کمرا کلا چیز بی خودیه :d
2-دستگاه ریجن 2 اونم باندل کیلزون چیزیش رو نمی خواد چک کنی چون باندل های کیلزونی که اومدن توی بازار از تولیدات اخیر هستند مشکلی ندارن
3- ریجن بازی و اکانت یکی نباشه مهم نیست ، فیفا ریجن 1 رو می تونی روی اکانت ریجن 2 بازی کنی اما برای خرید dlc باید ریجن اکانت و بازیت یکی باشه
4- تست کن اما معمولا کردیت کارد می خواد برای فعالش شدنش ، مگه این که خود psplus کارت باشه نه trial ، مثل1 ساله هایی که روی باندل های IGC میومد
5- نیازی به مبدل نیست مستقیم بزن به برق (دستگاه های ریجن 2 کلا محدوده کاریشون 220 ولته که به کنار ، ps4 کلا هم با 110 هم با 220 کار می کنه نیازی به تبدیل نداره)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or