هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام میگم دوستان ریجن 3 اصلا خرابی داشته ؟
همه میگن برو ریجن3 بخر سالمن
بعد میگم فقط تو منو جای ضربدر با دایره عوض شده یا داخل بازی هم همینطوره؟آخه ریجن اکانتم 1 هست و بازیم هم خریدم کیلزون ریجن 1 هست
یه راهنمایی کنید ممنون میشم؟
سلام پدرام جان
کنسول مثل یه هندونه ی در بسته میمونه و هیچ تضمینی نداره مخصوصا داخل ایران که از گارانتی هم خبری نیست
در مورد خرابی هم هر وسیله ی برقی امکان اینو داره که هر لحظه بسوزه و بزنی به برق و روشن نشه ولی شما به این حرفها اعتنایی نکن چون طبق احتمالات احتمال اینکه کنسول شما مشکل داشته باشه بسیار بسیار کمتر از اینه که کنسولتون سالم و سر حال باشه . من خودم با کنسول ریجن آمریکا روزی 10 ساعت دارم بازی میکنم رکورد 19 ساعت مدام فیفا رو هم ثبت کردم :d PS هم خدا رو شکر مثل BMW داره کار میکنه پس دلت رو دریایی کن و توکل بر خدا داشته باش
در مورد ریجن اکانت و دستگاه هم باید بگم نکته ی مهم اینه که ریجن اکانت با بازی یکی باشه اونم اگه بخواهی برای بازی dlc یا محتوای اضافی بخری وگرنه هر بازی با هر ریجنی روی تمام PS4 ها با تمام ریجن ها اجرا میشه البته ریجن کنسول در اجرای فیلمهای بلو ری مهم هست که اونم اگه اهل فیلم دیدن نباشی که دیگه هیچی

مطمعا هستید آخه یکی از دوستان گیمر گفتن فقط تویه منو جاشون عوض شده و تو بازی اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه

من خودم کنسولم ریجن 3 هست توی منوی خود کنسول با O سلکت میکنه و با X بک ! یه بازی ریجن 3 دارم یکی دیگه هم ریجن 1 ! توی ریجن 3 ( کیلزون ) دقیقا مثل کنسوله ولی GHOST که ریجن 1 با X سلکت میکنه و معمولیه !
شما هم زیاد نگران این موضوع نباش فرقی نداره ! در مورد خرابی هم که ممکنه که خراب باشه پس یه زمانی برا تست بگیر !

سلام پدرام جان
کنسول مثل یه هندونه ی در بسته میمونه و هیچ تضمینی نداره مخصوصا داخل ایران که از گارانتی هم خبری نیست
در مورد خرابی هم هر وسیله ی برقی امکان اینو داره که هر لحظه بسوزه و بزنی به برق و روشن نشه ولی شما به این حرفها اعتنایی نکن چون طبق احتمالات احتمال اینکه کنسول شما مشکل داشته باشه بسیار بسیار کمتر از اینه که کنسولتون سالم و سر حال باشه . من خودم با کنسول ریجن آمریکا روزی 10 ساعت دارم بازی میکنم رکورد 19 ساعت مدام فیفا رو هم ثبت کردم :d PS هم خدا رو شکر مثل BMW داره کار میکنه پس دلت رو دریایی کن و توکل بر خدا داشته باش
در مورد ریجن اکانت و دستگاه هم باید بگم نکته ی مهم اینه که ریجن اکانت با بازی یکی باشه اونم اگه بخواهی برای بازی dlc یا محتوای اضافی بخری وگرنه هر بازی با هر ریجنی روی تمام PS4 ها با تمام ریجن ها اجرا میشه البته ریجن کنسول در اجرای فیلمهای بلو ری مهم هست که اونم اگه اهل فیلم دیدن نباشی که دیگه هیچی

مرسی از راهنماییت داداش گلم=d>:-bd

- - -ویرایش - - -

من خودم کنسولم ریجن 3 هست توی منوی خود کنسول با O سلکت میکنه و با X بک ! یه بازی ریجن 3 دارم یکی دیگه هم ریجن 1 ! توی ریجن 3 ( کیلزون ) دقیقا مثل کنسوله ولی GHOST که ریجن 1 با X سلکت میکنه و معمولیه !
شما هم زیاد نگران این موضوع نباش فرقی نداره ! در مورد خرابی هم که ممکنه که خراب باشه پس یه زمانی برا تست بگیر !
آها بیخیال بابا همون ریجن 3 میخرم فکرکنم به ریجن بازی بستگی داره برای X سلکت باشه یا نه؟
یه خبر قطعی بده تا برم بخرم

دوستان کسی میدونه تو پک رجیون 2 چه چیزایی دقیقا وجود داره؟!
تو رجیون 1 یه 10 دلاری داره!
رجیون 2 دقیقا چیا داره؟!

تا اونجایی که از چند تا فروشنده شنیدم اینه که تو پک ریجن 1 حساب پلاس وجود داره ولی در ریجن 2 و 3 اینطور نیست!!!

بچه ها اون مشکل دایره های دسته که ممکنه خراب شدن تا چه حد جدیه ؟!

اگه دسترو گار نگیری و با ناخن نکشی روش هیچیش نمیشه ! چیز جدی نیست !

آها بیخیال بابا همون ریجن 3 میخرم فکرکنم به ریجن بازی بستگی داره برای X سلکت باشه یا نه؟
یه خبر قطعی بده تا برم بخرم

هر کدوم به نظر خودت بهتره بگیر ! نگران ریجن نباش !

دوستان من هم بلخره گرفتم ولی ریجن 3 رو حالا میخواستم بدونم چه تفاوتی با ریجن های دیگه داره و چه محدودیت هایی داره
راستی دوستان الان باید سیستمو اپدیت کنم تا بتونم به نت وصل شم (تماشا که گرفتم ند فور اسپید گزاشت اپدیت کرد منظورم به غیر از اونه)

آخرین ویرایش:
سلام یه سوال ببخشید اگه سادس ولی ممنون میشم ج بدید من برای ps4 یه دسته اضافه گرفتم با اون بازی میکنم وقتی میرم توبازی این نور ابیش قرمز میشه طبیعه یا مشکل داره .؟

دوستان من هم بلخره گرفتم ولی ریجن 3 رو حالا میخواستم بدونم چه تفاوتی با ریجن های دیگه داره و چه محدودیت هایی داره
فقط همون دایره و ضربدر برعکس هست تو منوی دستگاه
هیچی عزیز
هیچ فرقی نداره . همه ریجنها یکی و برابر هستن ....
فقط بعضی ریجنها plus داشت توش . شما هم اگه تا حالا پلاس نداشتی فکر کنم 14 روز مجانی از استور بشه گرفت بسته به ریجنی که انتخاب میکنی البته نمیدونم کردیت کارت میخواد یا نه

سلام یه سوال ببخشید اگه سادس ولی ممنون میشم ج بدید من برای ps4 یه دسته اضافه گرفتم با اون بازی میکنم وقتی میرم توبازی این نور ابیش قرمز میشه طبیعه یا مشکل داره .؟

طبیعیه دوست عزیز نور جلو دسته هم برای مشخص کردن شماره دسته هستش یعنی شما دسته 1 یا دسته 4 به تعداد 4 تا دسته که روشن باشه به خودشون رنگ های آبی و قرمز و بنفش و میگیره تو بعضی بازی ها هم وقتی کار به خصوصی داری انجام میدی شاید رنگش عوض بشه .;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or