هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Box Art رسمی Final fantasy 14

Screenshot-25_01_2014-14_27_18.jpg

سلام دوستان شرمنده خیلی سوالم ابتدایی هست . میخوام ps4 بخرم ولی هرچی تو یوتیوب کلیپ مقایسه ایکس باکس وان با پی اس رو میبینم وضوح ایکسباکس بیشتره . قضیه چیه . شماها که تجربه از نزدیک دارید راهنمایی کنید . و اینکه من اگه نخوام آنلاین بازی کنم میتونم بدون اینترنت بازی کنم یا حتما باس اینترنت باشه ؟ و آخرین سوال اینکه آیا واقعا ایکس باکس وان بازیای ps4 رو اجرا میکنه ؟ کلیپش رو تو یو تیوب دیدم . شرمنده طولانی شد

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

سلام دوستان شرمنده خیلی سوالم ابتدایی هست . میخوام ps4 بخرم ولی هرچی تو یوتیوب کلیپ مقایسه ایکس باکس وان با پی اس رو میبینم وضوح ایکسباکس بیشتره . قضیه چیه . شماها که تجربه از نزدیک دارید راهنمایی کنید . و اینکه من اگه نخوام آنلاین بازی کنم میتونم بدون اینترنت بازی کنم یا حتما باس اینترنت باشه ؟ و آخرین سوال اینکه آیا واقعا ایکس باکس وان بازیای ps4 رو اجرا میکنه ؟ کلیپش رو تو یو تیوب دیدم . شرمنده طولانی شد

از نظر گرافیکی پی اس 4 بهتره و بازی ها رو با 1080 پی و 60 فریم اجرا میکنه . در صورتی که ایکس باکس 30 فریم هست. ایکس باکس یک ورودی اچ دی ام آی هم داره که شما می توانید هر وسیله ای را بهش وصل کنی از جمله پی اس 4 بعدش دیسک رو باید تو پی اس 4 بزاری اچ دی ام آی رو وصل کنی به ایکس باکس اونوقت میتونی از تو ایکس باکس پی اس 4 رو بازی کنی که به نظر من اصلا چیز جالبی نیست, در کل پی اس 4 بهتره چون رم 8 جی دیدی آر 5 داره ولی ایکس باکس دی دی آر 3 داره, تازه ایکس باکس منو یاده دستگاه های وی اچ اس 15 سال پیش میندازه دسته هاشم باید براش باتتری بخری, پس برو پی اس 4 بگیر حالشو ببر

فرستاده شده از LG-D801ِ من با Tapatalk

وضوحِ کجاش بیشتره ؟! :دی
حتما نباید به اینترنت وصل باشید
همچین چیزی نیست . x1 یه ورودی hdmi داره که شما هر دسگاه با خروجی hdmi رو میتونی بهش وصل کنی !

سلام بچه ها منم امروز خریدم چند تا سوال داشتم چون یه سوالم مربوط به همین جا بود گفتم اینجا بپرسم همشو
من باندل کیلزون گرفتم ولی روش عکس کره که نوشته باشه 2 که بفهمم ریجن 2 نیست ولی تو بازی کیلزون که توش هست زده ریجن 2 و بعد پشت کارتون زده eu.playstation.com میخواستم بدونم راهی دیگه هست ریجنشو بفهمم
سوال بعدیم هم اینه که اصلا تو کارتونش پلاس نیست یعنی خود طرف برداشته ؟!
واینکه طرف میگفت اصلا آپدیت نکن خودشم آپدیت نکرد میگفت آپدیت 1.52 مشکل سیو داره برا همه هر چی گشتم کسی اینجا چیزی نگفته بود ! 72 ساعت محلت تست داره! میگفت اگه آپدیت کردی به مشکل خوردی من هیچ کاری نمیتونم برات انجام بدم این چیزا و صبر کن آپدیت 1.53 بیاد تا فیکس شه والا من گیج شدم
واینکه من بدون آپدیت میتونم اکانت بسازم sign in شم با همین آپدیت که روشه ؟

سلام بچه ها منم امروز خریدم چند تا سوال داشتم چون یه سوالم مربوط به همین جا بود گفتم اینجا بپرسم همشو
من باندل کیلزون گرفتم ولی روش عکس کره که نوشته باشه 2 که بفهمم ریجن 2 نیست ولی تو بازی کیلزون که توش هست زده ریجن 2 و بعد پشت کارتون زده eu.playstation.com میخواستم بدونم راهی دیگه هست ریجنشو بفهمم
واینکه طرف میگفت اصلا آپدیت نکن خودشم آپدیت نکرد میگفت آپدیت 1.52 مشکل سیو داره برا همه هر چی گشتم کسی اینجا چیزی نگفته بود ! 72 ساعت محلت تست داره! میگفت اگه آپدیت کردی به مشکل خوردی من هیچ کاری نمیتونم برات انجام بدم این چیزا و صبر کن آپدیت 1.53 بیاد تا فیکس شه والا من گیج شدم

این تاپیک اپدیت فریمور هست وقتی کسی این تاپیکو بالا میاره بچه ها فک میکنن اپدیت جدید اومده لطفا توی بقیه تاپیکها سوالاتونو بپرسید
همون eu یعنی ریجن 2 البته ازیه راه دیگه هم میشه فهمید اونم درجه سنی دستگاه هست که اگر نوشته باشه +3 یعنی ریجن 2 هست اگر نوشته باشه T یعنی ریجن 1 هست
والا توی بازیسنتر من تاحالا ندیدیم کسی همچین مشکلی داشته باشه .فریمور 1.52 هم خیلی وقته اومده اگه باگ داشت تاحالا فریمور بعدی اومده بود
نه باید حتما اپدیت کنید میتونی از همین روش استفاده کنید و اون فایل 307 مگی که واسه ریجن 2 هست رو دانلود کنید بریزید تو فلش اپدیت کنید یا با کنسول دانلود کنید اصلا

وضوحِ کجاش بیشتره ؟! :دی
حتما نباید به اینترنت وصل باشید
همچین چیزی نیست . x1 یه ورودی hdmi داره که شما هر دسگاه با خروجی hdmi رو میتونی بهش وصل کنی !
توی PS3 و 360 هم همین بود تو ایکس باکس یکم تصویر روشن تر نشون داده میشه
ولی در کل PS4 خیلی بهتر و قوی تره...

دوستان موقع خرید از کجا بفهمم ps4 مشکل و خرابی نداره؟ دقیقا چه چیزایی رو باید تست کنم ؟ ممنون
اول اینکه بدون مشکل روشن بشه دوم اینکه به 1.52 آپدیت شده باشه یا خودت بدون مشکل به 1.52 آپدیت کنی . چک کردن درگاه کابل HDMI بسیار مهمه باید کابل محکم و کامل جا بره یه نکته ی دیگه هم اینه که حتما حتما سریال کنسول رو با سریالی که روی جعبه نوشته شده چک کنید باید یکی باشه
ولی دوست عزیز نگران نباش من رکورد 19 ساعت فیفا و 15 ساعت کیلزون رو ثبت کردم

دوستان سوالی دارم
الان تو psn کسایی که با ps3 وصل میشن با کسایی که با ps4 وصل میشن تو یه سرور قرار میگیرن؟
یعنی مثلا تو یه بازی مالتی پلتفرم مثل COD ghosts اینا میتونن باهم بازی کنن؟

دوستان سوالی دارم
الان تو psn کسایی که با ps3 وصل میشن با کسایی که با ps4 وصل میشن تو یه سرور قرار میگیرن؟
یعنی مثلا تو یه بازی مالتی پلتفرم مثل COD ghosts اینا میتونن باهم بازی کنن؟
نه عزیزم نمیتونن
ولی نشون میده که مثلا دوستت داره GT6 رو روی PS3 بازی میکنه
[LTR][/LTR]

دوستان عزیز من دستگاهم ریجن ۲ هست پشت بازی بتلم هم اون کره دارای عدد ۲ هستش و بیلینگ اینفورمیش اکانتم را چون قبلا ویزا کارت داشتم روی سنگاپور گذاشتم به نظرتون چه مدل plus psn بگیرم ?

دوستان عزیز من دستگاهم ریجن ۲ هست پشت بازی بتلم هم اون کره دارای عدد ۲ هستش و بیلینگ اینفورمیش اکانتم را چون قبلا ویزا کارت داشتم روی سنگاپور گذاشتم به نظرتون چه مدل plus psn بگیرم ?
برای پلاس باید کارت پلاسی که میخری با اکانتت یکی باشه

اول اینکه بدون مشکل روشن بشه دوم اینکه به 1.52 آپدیت شده باشه یا خودت بدون مشکل به 1.52 آپدیت کنی . چک کردن درگاه کابل HDMI بسیار مهمه باید کابل محکم و کامل جا بره یه نکته ی دیگه هم اینه که حتما حتما سریال کنسول رو با سریالی که روی جعبه نوشته شده چک کنید باید یکی باشهولی دوست عزیز نگران نباش من رکورد 19 ساعت فیفا و 15 ساعت کیلزون رو ثبت کردم
علاوه بر همه این چیزایی که علی اقا گفت تاریخ تولید و کارخانه تولید شم چک کن.کنسول که بر میگردونی سریال نگاه کنی یکسری نوشته هست خط اخرش بخون اول کارخانه نوشته بعد ماه تولید اخر سر هم سال بنا به تحقیق دوستان کنسولی که تاریخ تولیدش برایه اگوست سپتامبر و اکتبر بود نخر هرچی تاریخش نزدیکتر باشه بهتر.برایه کارخونه هم من تا اینجایی که دیدم همه دستگاها چینی برایه کارخانه hongfujin yantai chinaبود کسی هست که دستگاهش چینی باشه کارخانش ماله یه جا دیگه باشه؟! دستگاه من ماله سپتامبر ولی کاملا راضیم مشکلی تا این لحظه نداشتم! اما یک نکته دیگه علی اقا خرابی به ساعت کار الان معلوم نمیکنه چیزی که من میترسونه ۶ماه بعد مشکلی که نسل قبل بود شل شدن پایه پردازنده به بورد که اونم به مرور زمان ۳تا ۶ماه اینده معلوم میکنه اگر کیفیتش خراب باشه دلیلشم سرد و گرم شدن.دستگاه حداقل تا ۶ماه اینده ازمونش پس میده تا الان فکر نکنم کسی تو بازیسنتر از ایران خریده خرابی داده باشه یا ناراظی باشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or