هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان من دو تا اکانت psn دارم یکی uk و یکی us ..
حالا اگه بخوام مثلا فیفا بازی کنم میتونم با یه اکانت اوریجین رو دو تا اکانت psn بازی کنم یا باید این هم دو تا اکانت اوریجین بسازم؟؟

دوستان من دو تا اکانت psn دارم یکی uk و یکی us ..
حالا اگه بخوام مثلا فیفا بازی کنم میتونم با یه اکانت اوریجین رو دو تا اکانت psn بازی کنم یا باید این هم دو تا اکانت اوریجین بسازم؟؟
شما که نمیتونی 2 تا اکانت psn بسازی با یه ایمیل(اوریجین ایمیل psnات رو میخونه!) پس در نتیجه جواب شما خیر هست

دوستان يه سوال در مورد اين بتلفيلد براي ps4 داشتم
بنظر ميرسه تو بازار چند ال پك موجوده يكي معمولي هست و يكي limited edition
ميخواستم ببينم دوستان ميدونن فرق اينا چي هست ؟؟

دوستان جواب ما هم بدین که اگه مشکل داشته باشه برم بزنم تو سر طرف
وقتی روشن میشه هاردش یک صدایی میده
عادی هست چون پیشتر هم دوستان پرسیده بودن . مشکلی نیست ....
تا اونجایی که من اطلاع دارم :)
موفق باشی !

دوستان يه سوال در مورد اين بتلفيلد براي ps4 داشتم
بنظر ميرسه تو بازار چند ال پك موجوده يكي معمولي هست و يكي limited edition
ميخواستم ببينم دوستان ميدونن فرق اينا چي هست ؟؟
فکر میکنم limited دارای dlc هست که china rising pack هست ... اگر اشتباه نکنم. ممکنه اضافات دیگه هم داشته باشه.

وقتی روشن میشه هاردش یک صدایی میده
عادی هست چون پیشتر هم دوستان پرسیده بودن . مشکلی نیست ....
تا اونجایی که من اطلاع دارم :)
موفق باشی !

فکر میکنم limited دارای dlc هست که china rising pack هست ... اگر اشتباه نکنم. ممکنه اضافات دیگه هم داشته باشه.
از دوستان و استايد كسي اطلاع داره دقيقا رو اين پك battlefield 4 limited edition براي ps4 چه چيزايي هست ؟؟؟

این ضبط کردن فیلم هم داستانی داره ها!!دکمه شیر رو میزنم دو بار بعدش چه طوری متوقفش کنم؟؟؟

خودش به صورت اتوماتیک 15 دقیقه آخر از بازیت رو ضبط میکنه، اگر میخوای دوباره بعد اون 15 دقیقه فیلم ضبط بشه...دوباره شیر رو باید بزنی.

سلام امروز رفتم توپخونه ریجن 2رو گفت 1.600000 با یک ماه مهلت تست شک کردم حالا ازش بخرم یانه چون خونده بودم همه ی ریجن 2ها در ایران گارانتی یک ساله دارند ایا همچین حرفی واقعیت داره؟به نظرتون بخرم ؟ لطفا جواب بدید

سلام امروز رفتم توپخونه ریجن 2رو گفت 1.600000 با یک ماه مهلت تست شک کردم حالا ازش بخرم یانه چون خونده بودم همه ی ریجن 2ها در ایران گارانتی یک ساله دارند ایا همچین حرفی واقعیت داره؟به نظرتون بخرم ؟ لطفا جواب بدید
من نمیدونم این گارانتی چه صیغه ایه این کاسبا راه انداختن ! سونی که تو ایران برا این چیزا گارانتی نداره اصلا ! مگه اینکه منظورش ضمانت خودش باشه که بگه اگه کنسول خراب بود با یکی دیگه تعویض میکنه !

خودش به صورت اتوماتیک 15 دقیقه آخر از بازیت رو ضبط میکنه، اگر میخوای دوباره بعد اون 15 دقیقه فیلم ضبط بشه...دوباره شیر رو باید بزنی.
,اگه کمتر از پانزده دقیقه بخوام باید چی کار کنم؟؟

اگه دستگاه پلمپ هست واقعا مهلت تست میده شک نکن و برو بگیر..ولی عجیبه خیلی ارزون میده نسبت به بازار امروز.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

خب بالاخره این دستگاهمون رو روشن کردیم
یه PS4 Killzone Mega Bondle گرفتم

یه اتفاق عجیب افتاد تو بازی کیلزون بودم استپ کردم رفتم ناهار خوردم برگشتم که بشینم سرش دستگاه خاموش شد

طبیعی هست این اتفاق یا مشکل داره ؟ :|

خب بالاخره این دستگاهمون رو روشن کردیم
یه PS4 Killzone Mega Bondle گرفتم

یه اتفاق عجیب افتاد تو بازی کیلزون بودم استپ کردم رفتم ناهار خوردم برگشتم که بشینم سرش دستگاه خاموش شد

طبیعی هست این اتفاق یا مشکل داره ؟ :|
مبارک باشه
مشکلت عادی که نیست ! ولی یادمه یه قسمتی تو ستینگز یه Auto Shutdown یا همچین چیزی باشه ! فکر کنم البته ! فریمور 1.52 رو ریختی ؟ اونو بریز یبار بزارش دوباره برو ببین خاموش میشه یا نه ! ممکنه مشکل برق هم بوده باشه !
پریزش رو چک کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or