هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان چجوری میتونم از سیو بازیها بکاپ بگیرم رو فلش usb بدون اینکهکنسول رو وصل کنم به نت و کامپیوتر
با ps4hen میشه اینکارو کردش؟

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
42
نام
MAH
سلام
ببخشید دوستان وقتی دستگاه به نسخه بالاتر آپگرید میشه، چجوریه که با ریست فکتوری دیگه نمیشه نسخه پایین تره فریمور رو نصب کرد؟؟؟؟؟؟
:-??:-??:-??

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
سلام
ببخشید دوستان وقتی دستگاه به نسخه بالاتر آپگرید میشه، چجوریه که با ریست فکتوری دیگه نمیشه نسخه پایین تره فریمور رو نصب کرد؟؟؟؟؟؟
کلا هیچ دیوایسی بعد از اپگرید با ریست فکتوری فریمورش برنمیگرده به نسخه قبل.

• Like
Reactions: mahdarshab

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
سلام و درود
برا اینکه یکی از دلایل ابدیت اینه : با ابدیت مشکلات امنیتی و حفره های امنیتی رو درست میکنن برای جلوگیری از هک کنسول، و به همین خاطر نمیزارن که باز بشه برگردوند به نسخه های قبلی،
کلا همه ی دیوایس ها اینطوریه، نه فقط کنسول بازی

• Like
Reactions: mahdarshab

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان چجوری میتونم از سیو بازیها بکاپ بگیرم رو فلش usb بدون اینکهکنسول رو وصل کنم به نت و کامپیوتر
با ps4hen میشه اینکارو کردش؟
رو ps4 میشه، باید بری تو تنظیمات و بعد بخش سیو بازی ها، اونجا میتونی سیو ها رو انتخاب و کپی کنی تو ‌‌usb

• Like
Reactions: mehrdadb3

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
42
نام
MAH
سلام دوباره،
من هارد یک ps4 رو درآوردم و فرمت کردم و پارتیشنش هم پاک کردم، الان نمیتونم دوباره فریمور رو نصب کنم! میگه آپدیت قابل استفاده نیست!
میشه بگید باید فرمت هارد چی باشه? ntfs or fat or exfat ? یا نوع جدول آدرس دهی ؟ mbr or gpt ? یا چندتا درایو باشه؟ یا پرایمری یا لاجیک و ...
اگر جایی توضیح دادید لطفا ارجاع بدید.
~X(~X(~X(

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
دوستان یه سوال داشتم در مورد PS4 بود ولی چون اینجا پربازدیده اینجا میپرسم
میخوام برای یکی از فامیلا ps4 دست دوم بخرم که هکی باشه وقفل نباشه (نمیدونم اصطلاحشو درست گفتم)
این قفل نبودنش رو از کجا میشه تشخیص داد؟ راهی هست که بشه تشخیص داد خود دستگاهم باز و تعمیر نشده؟
کنسول رو کلا واسه خرید باید انلاین کنی تا مطمئن بشی بن نشده باشه صرف کپی خور بودن اطمینان نکن الان دیه با پلاس تا یه سال کلی بازی خفن میتونی انلاین و افلاین بازی کنی و نیازی به کپی خور کردن و دردسرهای خاموشی و هربار مرورگر و بالا اوردن نداری تازه انلاین هم میتونی بازی کنی

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
کنسول رو کلا واسه خرید باید انلاین کنی تا مطمئن بشی بن نشده باشه صرف کپی خور بودن اطمینان نکن الان دیه با پلاس تا یه سال کلی بازی خفن میتونی انلاین و افلاین بازی کنی و نیازی به کپی خور کردن و دردسرهای خاموشی و هربار مرورگر و بالا اوردن نداری تازه انلاین هم میتونی بازی کنی
والا واسه خودم نمیخوام. واسه یکی از فامیلاس که فقط میخواد هکی باشه. کلا اهل انلاین نیس
افلاین هم 90 درصد فوتباله، ده درصد بقیه بازی ها
برای همین باید هکی بگیرم ولی از طرفی باید مطمئن بشم بن نیست تا موقع فروش به مشکل برنخورم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
دوستان ببخشید قبلا سایتی معرفی شده بود که نشون میداد مثلا آپدیت های فلان بازی چه ورژنی از فریمور کنسول رو لازم داره یا مثلا فلان شماره از آپدیت بازی فریمور 6.72 کنسول رو لازم داره و میشد که دانلود کرد . ممنون میشم از دوستان اگر معرفی کنند .

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
دوستان ببخشید قبلا سایتی معرفی شده بود که نشون میداد مثلا آپدیت های فلان بازی چه ورژنی از فریمور کنسول رو لازم داره یا مثلا فلان شماره از آپدیت بازی فریمور 6.72 کنسول رو لازم داره و میشد که دانلود کرد . ممنون میشم از دوستان اگر معرفی کنند .
درود
این سایت بود؟
ORBISPatches.com

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
رفقا یه سوال الدن رینگ ظ ۲ قانونی ریجن ۱ داشتم لول مکس تازگیا قفل شده....
الان میخوام الدن رینگ هکی ریجن ۱ بگیرم
میخوام ببینم باید از سیوم بکاپ بگیرم قبلش بعد هکیو وارد کنم یا نه به خاطر سیو بازی میگم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
رفقا یه سوال الدن رینگ ظ ۲ قانونی ریجن ۱ داشتم لول مکس تازگیا قفل شده....
الان میخوام الدن رینگ هکی ریجن ۱ بگیرم
میخوام ببینم باید از سیوم بکاپ بگیرم قبلش بعد هکیو وارد کنم یا نه به خاطر سیو بازی میگم
رو اکانت خودت بازی کردی؟
فک نکنم مشکلی باشه اگه رو یه اکانت دیگه بازی کرده باشی سیو مال اونه
یه سوال
با usb مگه میشه سیو بکاپ گرفت؟
راستی ظرفیت دو گرفتی خب به فروشنده پیام بده بگو قفل شده

• Like
Reactions: mikami.pro

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
رو اکانت خودت بازی کردی؟
فک نکنم مشکلی باشه اگه رو یه اکانت دیگه بازی کرده باشی سیو مال اونه
یه سوال
با usb مگه میشه سیو بکاپ گرفت؟
راستی ظرفیت دو گرفتی خب به فروشنده پیام بده بگو قفل شده
آره رو اکانت خودم بازی کردم
والا من ۱ بار تو عمرم اومدم ظرفیتی گرفتم اونم ظ ۲ یعد چند ماه قفل شد.... طرف گفت مشکل پیش اومده واسه اکانت گفت یه بازی دیگه بهت میدم گردن نمیگرفت
آره میشه من واسه پلات بازیا از فلش استفاده میکنم واسه بکاپ گیری

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
آره رو اکانت خودم بازی کردم
والا من ۱ بار تو عمرم اومدم ظرفیتی گرفتم اونم ظ ۲ یعد چند ماه قفل شد.... طرف گفت مشکل پیش اومده واسه اکانت گفت یه بازی دیگه بهت میدم گردن نمیگرفت
آره میشه من واسه پلات بازیا از فلش استفاده میکنم واسه بکاپ گیری
اره یه چیزایی یادم بود
خب مشکلی نیست
من فکر کردم رو ps5 نمیشه پلاس میخواد واسه بکاپ
تو ظ۳ باید بکاپ بگیری اگه بخوای اکانتو حذف کنی سیو یا کلیپ و عکس های اون اکانت میپره

• Like
Reactions: mikami.pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر