هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
برای خرید یه بازی اصل راهی نیست که ارزون تر دربیاد ؟ یه بازی ۶۰ دلاری بخوای بگیری باید یه گیفت کارت ۶۰ دلاری بخری که من چک کردم دیدم درمیاد ۳ میلیون تومن!!! 😵‍ من ظرفیتی و هکی بازی میکنم ولی بعضی از بازی هارو آدم دوست داره اصل بخره . راهی نیست ؟
اکانت ریجن ترکیه درست کن دوست عزیز

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
برای خرید یه بازی اصل راهی نیست که ارزون تر دربیاد ؟ یه بازی ۶۰ دلاری بخوای بگیری باید یه گیفت کارت ۶۰ دلاری بخری که من چک کردم دیدم درمیاد ۳ میلیون تومن!!! ‍ من ظرفیتی و هکی بازی میکنم ولی بعضی از بازی هارو آدم دوست داره اصل بخره . راهی نیست ؟

خرید در تخفیفات بهترین گزینه‌ست

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

• Like
Reactions: Sega_genesis

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
من خودم خیلی وقت هست پلی ۴ ندارم، یکی از دوستان از من پرسید که دیسک کال آو ونگارد و کولد وار گرفته اما موقع دانلود پک های بازی بهش ارور میده که در دسترس شما نیست، میخواستم بپرسم قندشکن میخواد یا دی ان اس یا کلا نمیشه، ایراد از کجاست، سپاس.

آخرین ویرایش:
  • Like

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
درود
من خودم خیلی وقت هست پلی ۴ ندارم، یکی از دوستان از من پرسید که دیسک کال آو ونگارد و کواد وار گرفته اما موقع دانلود پک های بازی بهش ارور میده که در دسترس شما نیست، میخواستم بپرسم قندشکن میخواد یا دی ان اس یا کلا نمیشه، ایراد از کجاست، سپاس.
من سر مدرن این مشکل داشتم یادم اکانتم امریکا بود دیسک ریجن ۲ بود نمیشد اکانت برای اروپا ساختم حل شد 🤔😐

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
سلام
دوستان چند تا دیسک ps4 از قدیم واسم مونده
همه هم در حد آک و با تمامی متعلقاتشون
میخواستم ببینم قیمت حدودیشون برای فروش چنده؟!

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

1_call of duty wwii
2_pro soccer 2017
3_titanfall 2
4_god of war 2018
5_kill zone shadow fall
6_metal gear solid phantom pain
7_red dead 2
8_battelfied v
9_pro soccer 2018
10_w2k 2018
11_Gta v
12_horizon zero dawn
13_witcher 3
14_assassins the ezio collection
15_call of duty infiniti warfare
16_mortal combat xl
17_ufc 3
18_dishonord 2
19_crash nsane trilogy
20_god of war remaster
21_assasinns creed origind delux edition
22_far cry 5 delux edition

• Like

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
درود به همگی
بنده کنسولم جیلبریک ورژن ۹ هستش و از گولدهاست ۲.۲.۲ استفاده میکنم و خداروشکر راضیم
کنسول رو قبل‌تر واسه جیلبریک کردن و نصب بازی به بیرون سپردم، الان بنا بدلایلی تصمیم دارم خودم بازی های جدید رو کنسول بریزم، قبل از این چندباری تم رو کنسول ریخته بودم و با فرآیند نصب برنامه رو کنسول آشنام ولی الان که میخوام برم فایل نصبی بازی هارو از سایت معروف دانلود کنم چند مدل آی‌دی و ورژن مختلف (بجر ورژن نرم افزاری خود کنسول) نوشته که حقیقتا گیج شدم و انگار نوع هاستی که استفاده میکنم هم رو بازی های جدیدتر جوابگو نیست که در اون رابطه هیچی بلد نیستم :/
اگر که دوستی در این رابطه اطلاعات کافی داره ممنون میشم راهنماییم کنه
با تشکر از عوامل سایت

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
درود به همگی
بنده کنسولم جیلبریک ورژن ۹ هستش و از گولدهاست ۲.۲.۲ استفاده میکنم و خداروشکر راضیم
کنسول رو قبل‌تر واسه جیلبریک کردن و نصب بازی به بیرون سپردم، الان بنا بدلایلی تصمیم دارم خودم بازی های جدید رو کنسول بریزم، قبل از این چندباری تم رو کنسول ریخته بودم و با فرآیند نصب برنامه رو کنسول آشنام ولی الان که میخوام برم فایل نصبی بازی هارو از سایت معروف دانلود کنم چند مدل آی‌دی و ورژن مختلف (بجر ورژن نرم افزاری خود کنسول) نوشته که حقیقتا گیج شدم و انگار نوع هاستی که استفاده میکنم هم رو بازی های جدیدتر جوابگو نیست که در اون رابطه هیچی بلد نیستم :/
اگر که دوستی در این رابطه اطلاعات کافی داره ممنون میشم راهنماییم کنه
با تشکر از عوامل سایت
برو تو این تاپیک بپرس
پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

• Like

Matin bakhshi

عضو جدید
Sep 9, 2023
1
سلام و خسته نباشید
اقا ما یه اکانت ظرفیت ۳ خریدیم بچه مچه اومد خونمون کل تنظیم اینو بهم ریخت که درستش کردم حالاهم اکتیو شده هم کاری میکنم دیس اکتیو نمیشه میشه راهنماییم کنید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر