هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
سلام دوستان وقت بخیر یه سوال دارم من از یه سایت که تو کار فروش بازی ظرفیتی هست الدن رینگ ظ ۲ قانونی ۸۰۰ ت خریدم همون روزا اول که اومد
حالا ۳ هفته بازی قفل شده تو تلگرام به پشتیبانی پیام میده امروز فردا میکنه
یا پیامو میبینه جواب نمیده
من چکار کنم میشه شکایت کرد ازشون
۳ هفته منو الاف کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سلام دوستان وقت بخیر یه سوال دارم من از یه سایت که تو کار فروش بازی ظرفیتی هست الدن رینگ ظ ۲ قانونی ۸۰۰ ت خریدم همون روزا اول که اومد
حالا ۳ هفته بازی قفل شده تو تلگرام به پشتیبانی پیام میده امروز فردا میکنه
یا پیامو میبینه جواب نمیده
من چکار کنم میشه شکایت کرد ازشون
۳ هفته منو الاف کرده
کدوم سایته؟

• Like

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
کسی نیست راهنمایی کنه
یارو داره به ریشمون میخنده
گوشیشم خاموشه
هرچی هم تو تلگرام پیام میدم میبینه جواب نمیده
درود
اگه وقت ، حوصله و پول دارید شکایت کنید امیدوارم به نتیجه برسید.

• Like

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
چه فرقی میکنه
عزیز حداقل اسم سایت کانال یا هرچی که هست بگو کسی ازش خرید نکنه
در ضمن اگه تونستی با شماره دیگه باهاش تماس بگیر آدرسی چیزی ازش دربیار خفتش کن
اگه سایتش نماد داره مستقیم شکایت کن هرچند نتیجه خاصی نداره ولی خب بهتر از هیچه

• Like
Reactions: mikami.pro

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
من کنسولم هک شده هست ورژن 9
میخواستم بدونم میشه بازیها رو از روی هارد اکسترنال اجرا کرد یا حتما باید رو هارد داخلی کنسول نصب کنیم؟ اگه میشه آموزشش رو بفرمایید

• Like

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
میخواستم بدونم میشه بازیها رو از روی هارد اکسترنال اجرا کرد یا حتما باید رو هارد داخلی کنسول نصب کنیم؟ اگه میشه آموزشش رو بفرمایید
درود
میتونید هارد رو به کنسول وصل کنید و طبق آموزش سایت سونی پیش برید تا هارد فرمت و پیکربندی بشه برای استفاده بعنوان فضای extended ...
USB extended storage on PS4 consoles

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
میخواستم بدونم چجوری میتونم GAME ID بازی هایی که رو کنسولم نصب هست رو ببینم؟ الان میخوام آپدیت فیفا 23 دانلود و نصب کنم نمیدونم آیدی بازیم چی هست

• Like

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
الان قیمت ps4 آک واقعی چنده ؟
براش کپی خور نرم افزاری اومده ؟

بین ps4 و xbox ss کدوم بهتره و ارزش خرید داره ؟
Ps4 بکوارد ps3 و ps2 و ps1 داره ؟ میشه همین بازی کرد ؟
والا این قیمتا ک من دیدم اگر واقعا اک باشه اسلیم فقط هست اونم 17ذاینا قیمت خورده که قابل کپی خورم نیستند. احتمال زیاد فریمورشون بالای ورژن 9 باشه. اینو حالا باز دقیق نمیدونم.

اگر دستگاه ورژن فریمورش زیر 9 باشه بله کپی خور نرم افزاری براش اومده اما نه مثل پلی3 و 360 و دستگاه های قدیم ک هکش دائمی باشه روشن کنی و استفاده کنی. هر بار ک دستگاه رونش بشه باید یه کار کوچیک دز حد باز کزدن یه صفحه مرورگر انجام داد باهاش در حد 30 ثانیه نهایت زمان ببره. یه فلش باید وصل بشه بهش یا از ماژول مخصوصش استفاده بشه که پروسه اش اتومات انجام بشه.

اگر از لحاظ عملکرد و قدرت بخوای ss بهتر از ps4 pro هست و ظاهرا بازیاشم بدی برات بریزن بین 300 تا 500 برای هارد 500 گیگ میگیرن. حالا از بچه ها سری اس دار بپرسی، دقیق تر میگن من طبق شنیده ها میگم. ولی خب کپی خور نیست و هر بار باید دستگاه رو بدی بیرون عین ps4 های اکانتی بازی بزنن براش.

Ps4 هم میتونه بازیا پلی 1 و 2 رو اجرا کنه. برا کپی خورا ابزاریم اومد میشه ایزو بازیارو تبدیل کرد برای اجرا رو دستگاه.

اما کلا ps3 قابل اجرا نیست و نخواهد بود چه رو 4 و چه رو 5 اونم بخاطر اون سخت افزار خاصش. یه سرویس ارائه داد که رو کنسولا اورجینال با اتصال به اینترنت میشه عنوان های 3 رو اجرا کرد ک ب صورت استریم هست یعنی رو سرور اجرا میشه و شما فقط تصاویر رو میگیری و پردازش رو دستگاه شما نیست. ک با نت داغون ایران بیخیالش بشیم بهتره

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
من دوستم دستگاهش کپی خور هست موقعی که دستگاه اورجینال بودهه مدیا پلیر رو دستگاه رو حذف کرد الان میخواد با مدیاپلیر دستکاه فیلم و موریک گوش کنه و ببینه دوستان چطور باید مدیاپلیر رو‌نصب کنه لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من دوستم دستگاهش کپی خور هست موقعی که دستگاه اورجینال بودهه مدیا پلیر رو دستگاه رو حذف کرد الان میخواد با مدیاپلیر دستکاه فیلم و موریک گوش کنه و ببینه دوستان چطور باید مدیاپلیر رو‌نصب کنه لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری
مدیا پلیر رو میتونید از اینجا دانلود و نصب کنید

1fichier.com: Cloud Storage

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
Pplay رو دانلود و نصب کنه
اگر فونت نرم افزارم با یه فونت فارسی جایگزین کنه میتونه زیرنویس فارسی هم استفاده کنه با فیلماش

• Like
Reactions: KingFisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر