هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
چرا هر دو دسته نمیتونم کانکت کنم به کنسول؟تا یک دسته دیگه متصل میکنم این یکی از کار می افته خاموش میشود

خ
برای وصل هارد اکسترنال به کنسول ..کنسول خودش هارد رو فرمت میکنه؟؟؟
اگر فرمت کرد میشه تو کامپیوتر استفاده کرد هارد رو؟
خیر عزیزم

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان لطفا من را در مورد این سوال راهنمایی کنید
من حدود 2 سال بازی the witcher 3 را بازی کردم بعد اکانت من حک شد و مجبور شدم رمز را عوض کنم تا به اکانت دسترسی پیدا کنم ولی بعد از ورود متوجه شدم تمام سیو های من پاک شده و حتی در حافظه دستگاه هم نبود و من هم متاسفانه سیو ها را روی فلش کپی نکرده بودم آیا راهی هست که بشه سیو ها را برگرداند؟
با قسمت ساپورت سونی مطرح کنم میتوانند به من کمک کنند؟میشه خود کنسول را به لب تاب وصل کرد و یا هارد آن را و با برنامه های ریکاوری هارد سیو های از دست رفته را برگرداند؟

آخرین ویرایش:

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام دوستان لطفا من را در مورد این سوال راهنمایی کنید
من حدود 2 سال بازی the witcher 3 را بازی کردم بعد اکانت من حک شد و مجبور شدم رمز را عوض کنم تا به اکانت دسترسی پیدا کنم ولی بعد از ورود متوجه شدم تمام سیو های من پاک شده و حتی در حافظه دستگاه هم نبود و من هم متاسفانه سیو ها را روی فلش کپی نکرده بودم آیا راهی هست که بشه سیو ها را برگرداند؟
با قسمت ساپورت سونی مطرح کنم میتوانند به من کمک کنند؟میشه خود کنسول را به لب تاب وصل کرد و یا هارد آن را و با برنامه های ریکاوری هارد سیو های از دست رفته را برگرداند؟
پلاس داشتی؟ اگه داشتی یه نگاه بکن ببین رو کلود ذخیره نشده.
اگه نیست فکر نکنم راه دیگه ای باشه تا جایی که میدونم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان برای ps4 هارد 4 ترابایت مدل دسکتاپ بهتره یا قابل حمل؟ممنون میشم جواب بدین?
دسکتاپ اگه منظورت اونایی که از برق جدا استفاده میکنن که بهتره استفاده نکنی. پرتابل یا همون قابل حمل بهتره

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام، من قبلا هارد پلی استیشن رو به ٢ ترا ارتقا دادم. الان هارد اکسترنال ۴ ترا گرفتم و میخوام دوباره هارد ۵٠٠ گیگ قبلی رو بزارم داخل کنسول. دوباره باید از همه بازی ها روی هارد اکسترنال بکاپ بگیرم و هارد رو عوض کنم یا کپی بازی ها روی هارد اکسترنال کفایت می کنه؟ الان حدود ٢/۵ ترابایت بازی دارم و هارد دیگه ای ندارم که روش بکاپ بگیرمً چجوری با همین امکاناتی که گفتم میشه هارد رو تعویض کرد؟

• Like
Reactions: Keyvan_OvO

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
سلام یه سوال داشتم
بازی ظرفیت ۳ را چجوری با سوویچ اکانت میشه روی اکانت خودمون بازی کنیم؟؟؟
آیا دسته اضافه داشته باشیم این کار شدنی هست؟؟

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
در ضمن بعدها می خوام همین هارد رو با بازی هاش به پلی استیشن ۵ وصل کنم؛ باز هم باید بکاپ بگیرم واسه اینکار یا همینکه روی هارد هستن ps5 می شناسه بازیا رو؟

سلام یه سوال داشتم
بازی ظرفیت ۳ را چجوری با سوویچ اکانت میشه روی اکانت خودمون بازی کنیم؟؟؟
آیا دسته اضافه داشته باشیم این کار شدنی هست؟؟
جالبه اگه اینکار شدنی باشه دیگه لازم نیست کلی پول بیشتر برای ظرفیت ٢ بدیم.

• Like
Reactions: Keyvan_OvO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر