هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

PEARL

کاربر سایت
Nov 11, 2020
25
سلام اگه کنسول توی منو باشه هوای داغ بده بیرون مشکل داره.
اگه فن خنک کننده بخرم مشکل حل میشه
کنسول مدل فت هست ۵ سالی میشه دارمش تا حالا داخلشو تمیز نکردم ممکنه با خاطر خاک کرفتگی باشه
سعی کن کنسول رو جایی بزاری که اطراف کنسول باز باشه محیط گذاشتن کنسول کوچک نباشه . که باعث نشه کنسول بشدت گرم کنه . اگه خودت میتونی یه بار هم داخلشو تمییز کن .

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

hami5673

کاربر سایت
Aug 5, 2013
6
ببنید الان من سه تا اکانت روی کنسولم هست توی لایبرری یکیشون میرم نزدیک به 31 بازی اینستال نشده داره اگر دیتا اونارو بگیرم و با psx بریزم روی کنسول میشه بازی کرد یا اگر به نت وصل کنم بازیها قفل میشه؟

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
ببنید الان من سه تا اکانت روی کنسولم هست توی لایبرری یکیشون میرم نزدیک به 31 بازی اینستال نشده داره اگر دیتا اونارو بگیرم و با psx بریزم روی کنسول میشه بازی کرد یا اگر به نت وصل کنم بازیها قفل میشه؟
شانسیه ولی psx خیلی وقت میبره ببر بده مغازه دار دیتاشون رو نصب کنه واست

hami5673

کاربر سایت
Aug 5, 2013
6
ببخشید انقدر سوال میکنم اخه تازه خریدم
برای بازی pes2021 مخام پچ نصب کنم مگه باید با یک اکانت وارد بشید اکانت هم ساختم ولی اگر وارد بشم بازیها قفل میشه چیکار باید کنم
بازم ممنون از جواباتون

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
میگم یک سوالی، کنسول زیاد روی رست مد باشه مشکل میخوره؟
من مثلا یک روز دوروز یک هفته هم شده رو این حالت گذاشتم! الان شک کردم یهو!

نه مشکلی نداره.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
با یلام خدمت شما عزیزان
تروخدا کمک کنید من یه ps4 خریدم تا الان نزدیک به ۲ تومن پول دادم برام بازی ریختن میشه لطفا یه راهنمایی کامل بزارید من اگر خودم بخام بازی بریزم روش اول باید اکانت هکی بزنم روش بعد دیتا بازی رو دانلود کنم با psx helper بریزم روش
تروخدا کسی میتونه کمک کنه هزینه بازی ریختن خیلی زیاده برام

هیچ سختی نداره ...الان تو همین امضام اکانت psn profile ام هست همه بازیهایی که اینجا هست رو با اکانت هکی رفتم و در مجموع به 1 تومن هزینه نکردم یه اکانت هکی از جای معتبر با کلی بازی جدید حداکثر 300 تومن یه اینترنت سیم کارت رایتل(حالا من رایتل دارم تو با هرچی) یکماهه با 300 گیگ حجم میشه 16 تومن (البته حجم کم میاد باید دو بار بگیری) تموم دیگه .
حالا 2 تومن دادی احتمالا بخاطر اکانت قانونی هست که فرقش اینه که میتونی آنلاین بشی اما اکانت هکی اگه آنلاین بشی ممکنه بازی ها قفل بشن که با باید یه اکانت دیگه با همون ریجن بگیری . واسه من 50 50 بوده قفل شدن هام مثلا اولین اکانتی که گرفتم روش RDR2 بوده و تا الان بعد 2 سال قفل نشده ولی یه اکانت دیگه بعد 3 روز قفل شد.
هیچ ریسک دیگه ای هم نداره فقط از کانال های درست حسابی بخر و ایمیل هم عوض نشده باشه.

ببخشید انقدر سوال میکنم اخه تازه خریدم
برای بازی pes2021 مخام پچ نصب کنم مگه باید با یک اکانت وارد بشید اکانت هم ساختم ولی اگر وارد بشم بازیها قفل میشه چیکار باید کنم
بازم ممنون از جواباتون

3 تا اکانت و تو یکیش 31 بازی حتما هکی هست. ازش بپرس آنلاین بشی کنسول بن میشه یا نه و بپرس اکانت بالانسی هست یا اصلی....چون مشکوکه اینهمه بازی.
جدای اینا برای نصب با PSX اول باید آنلاین بشی و بازی رو تو لیست دانلودت بزاری (اونجا بازی با آخرین آپدیت میره واسه دانلود و فضای هارد رو اشغال میکنه) حدود 100 مگ دانلود کنی بعد pause بزنی و بعد از تاپیک psx آموزش گرفتن لینک و دانلود کردنش رو بخون بعد میتونی بصورت آفلاین بازی رو بریزی .

/////////////
الان به چه صورت داری بازی میکنی؟ از خودت اکانت نداری؟ وارد اکانت های اونا میشی و بازی میکنی؟
الان پست نصب پچ واسه pes رو خوندم گیج شدم.

• Like

mohij

کاربر سایت
Dec 15, 2018
4
سلام وقت بخیر . دوستان من دستگاهم 6.72 که هکش کردم. آیا این امکان وجود داره که سیو های بازی ها رو دانلود کنم و داخل کنسول خودم بریزم و از اون سیو ها استفاده کنم ؟

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
هیچ سختی نداره ...الان تو همین امضام اکانت psn profile ام هست همه بازیهایی که اینجا هست رو با اکانت هکی رفتم و در مجموع به 1 تومن هزینه نکردم یه اکانت هکی از جای معتبر با کلی بازی جدید حداکثر 300 تومن یه اینترنت سیم کارت رایتل(حالا من رایتل دارم تو با هرچی) یکماهه با 300 گیگ حجم میشه 16 تومن (البته حجم کم میاد باید دو بار بگیری) تموم دیگه .
حالا 2 تومن دادی احتمالا بخاطر اکانت قانونی هست که فرقش اینه که میتونی آنلاین بشی اما اکانت هکی اگه آنلاین بشی ممکنه بازی ها قفل بشن که با باید یه اکانت دیگه با همون ریجن بگیری . واسه من 50 50 بوده قفل شدن هام مثلا اولین اکانتی که گرفتم روش RDR2 بوده و تا الان بعد 2 سال قفل نشده ولی یه اکانت دیگه بعد 3 روز قفل شد.
هیچ ریسک دیگه ای هم نداره فقط از کانال های درست حسابی بخر و ایمیل هم عوض نشده باشه.
خب شما با خود کنسول دان میکنی یا psx?

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
خب شما با خود کنسول دان میکنی یا psx?

psx استفاده میکنم.

سلام وقت بخیر . دوستان من دستگاهم 6.72 که هکش کردم. آیا این امکان وجود داره که سیو های بازی ها رو دانلود کنم و داخل کنسول خودم بریزم و از اون سیو ها استفاده کنم ؟

اینجا بپرسین آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
خب به صورت آفلاین انتقال میدید؟

همون اول که اکانت رو وارد میکنم آنلاینم و هر بازی که مد نظرم هست رو از روی اکانت میزارم تو لیست دانلود و با psx لینک خودش و آپدیتشو برمیدارم و آفلاین میشم.

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
همون اول که اکانت رو وارد میکنم آنلاینم و هر بازی که مد نظرم هست رو از روی اکانت میزارم تو لیست دانلود و با psx لینک خودش و آپدیتشو برمیدارم و آفلاین میشم.
راستش من اینکارو مردم یه عالمه لینک آمد هنگ کردم
و حس کردم اینکار حوصله زیاد میخواد اول باید لینک درآورد بعد دان کرد تو لپتاپ بعد انتقال داد و..
و شما از چه dns ای برای انتقال آفلاین استفاده‌ میکنی!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر