هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
راستش من اینکارو مردم یه عالمه لینک آمد هنگ کردم
و حس کردم اینکار حوصله زیاد میخواد اول باید لینک درآورد بعد دان کرد تو لپتاپ بعد انتقال داد و..
و شما از چه dns ای برای انتقال آفلاین استفاده‌ میکنی!؟

برای هر بازی از اون همه لینک فقط دوتاش لازمه
حالا من لینک هامو پاک کردم تو تاپیک لینک های استخراج شده هست .
108.61.128.158

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
دوستان یه سوال بعضی بازیا که داستانی هستن اگه نسخه دموشون رو تا بیشتر از 7 درصد بازی کنی قفل میشن و نمیزارن دیگه بری ولی یه بازی اگر جهان باز بلشه و مرحله نری تو شهر بچرخی تو نسخه دمو بازم میپره؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام. دوستان این اکانت های هکی قبلا تا 6 ماه کارمیکرد ظاهرا رسیده به 1 روز درسته؟ یعنی الان دیگه مثل قبل نیس و هر 24 ساعت میتون تشریف ببرن اکانتشون رو روی کنسول خودشون اکتیو کنن بدون نیاز ب دی اکنیو ال از سایت؟
بعد از مدت ها حوس کردم تیرم به سنگ خورد :D

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام. دوستان این اکانت های هکی قبلا تا 6 ماه کارمیکرد ظاهرا رسیده به 1 روز درسته؟ یعنی الان دیگه مثل قبل نیس و هر 24 ساعت میتون تشریف ببرن اکانتشون رو روی کنسول خودشون اکتیو کنن بدون نیاز ب دی اکنیو ال از سایت؟
بعد از مدت ها حوس کردم تیرم به سنگ خورد :D

شانسیه...من هفته پیش یکی گرفتم هنوز قفل نشده اما یکی دیگه 3 روزه قفل شد

من با یه اکانت امارات که یوزرم توشه میتوتم یه بازی باهاش بخرم که تو یوزر دیگم که ریجن امریکا هست باهاش بازی کنم؟

آره...هر دو تا اکانت پرایمری باشن روی یکیشون بخر بزن تو لیست دانلود برو روی یکی دیگه کامل دانلود کن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
دوستان بازی ظرفیتی کاملا قانونی فکر کنم ظرفیت یک و دو قانونی باشه درسته؟ بعد میخوام بتونم آنلاین بشم بدون مشکل.اصلا هکی و غیر قانونی نمیخوام چون اکانتم پر از بازی هست که از psn خریدم. لطف میکنید تو پیغام خصوصی یه شخص یا جای معتبر معرفی کنید ممنون میشم.

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
دوستان بازی ظرفیتی کاملا قانونی فکر کنم ظرفیت یک و دو قانونی باشه درسته؟ بعد میخوام بتونم آنلاین بشم بدون مشکل.اصلا هکی و غیر قانونی نمیخوام چون اکانتم پر از بازی هست که از psn خریدم. لطف میکنید تو پیغام خصوصی یه شخص یا جای معتبر معرفی کنید ممنون میشم.
ظرفیت 3 هم قانونیه

برای چه چیزی معرفی کنیم بهت؟

• Like
Reactions: Rohshen

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
با کدوم ظرفیت ها میشه کامل آنلاین بود بدون مشکل و آفلاین هم بازی کرد؟ برای معرفی فروشگاه یا فروشنده .ممنون.
ظرفیت دو میشه
فروشنده معرفی میکنم خدمتتون

دوستان میتونید یه آموزش که به صورت فیلم باشه برای psx بدید؟
مشکلم اینه که لینکا میاد نمیدونم مال آپدیته یا دیتا هست و لینک کم میاد فقط 3 یا 4 تا

و چه تبدیلی برای hdmi ب vga بگیرم کار کنه و نسوزه و کیفیت خوب بده‌؟

• Like
Reactions: Rohshen

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دوستان میتونید یه آموزش که به صورت فیلم باشه برای psx بدید؟
مشکلم اینه که لینکا میاد نمیدونم مال آپدیته یا دیتا هست و لینک کم میاد فقط 3 یا 4 تا

و چه تبدیلی برای hdmi ب vga بگیرم کار کنه و نسوزه و کیفیت خوب بده‌؟

شما همون 4 تا لینک رو کپی کن بزار تو این تاپیک دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER دوستان بهت میگن چی به چیه.

تو صفحه اولش هم آموزش کامل هست.
آموزش تصویری هم تو نت بگردی خیلی زیاد میاره.

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام دوستان
اکانت پلاس هکی اگه بخریم و سونی بفهمه دستگاه بن میشه یا فقط بازی ؟
چنج یا بالانس نباشه و خودت هم چنج و بالانس نکنی مشکلی پیش نمیاد

کنسولم 130 گیگ فضا داره اونوقت سایبرپانک که 70 گیگه میزارم دانبود میگه فضا کافی نیست

• Like
Reactions: Young Tiger

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر