هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
من متوجه منظورت نشدم که سوییچ اکانت چجوریه؟ هر چند اکانت ظرفیت ٣ هم ندارم فقط ظرفیت ٢ دارم
یعنی وقتی بازی ظرفیت ۳ داشته باشی میری تو اکانت خودت که بازی کنی بازی تو صفحه لودینگش گیر میکنه و نمیتونی بازی کنی
فقط تو همون اکانت خود بازی میشه بازی کرد

آخرین ویرایش:

elinor

عضو جدید
Nov 18, 2020
2
سلام به همه دوستان من تازه عضو بازی سنتر شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .یک کنسول PS4 دارم که ورژنش 4.70هستش .شنیدم که میشه هکش کرد.بهترین ورژن برای هک کردن که کنسولم را بهش ارتقا بدم کدومه؟و اگه راهنمایی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام یه سوال داشتم
بازی ظرفیت ۳ را چجوری با سوویچ اکانت میشه روی اکانت خودمون بازی کنیم؟؟؟
آیا دسته اضافه داشته باشیم این کار شدنی هست؟؟
فقط بازیهایی که دونفره آفلاین دارن میتونی راهش هم اینه بازیو با اکانتی که فروشنده بهت داده run میکنی بعد دکمه PS رو میگیری از قسمت power گزینه سوئیچ یوزر رو میزنی

سلام به همه دوستان من تازه عضو بازی سنتر شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .یک کنسول PS4 دارم که ورژنش 4.70هستش .شنیدم که میشه هکش کرد.بهترین ورژن برای هک کردن که کنسولم را بهش ارتقا بدم کدومه؟و اگه راهنمایی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید
اینجا سوال کنید
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Keyvan_OvO

کاربر سایت
Jan 17, 2020
4
در ضمن بعدها می خوام همین هارد رو با بازی هاش به پلی استیشن ۵ وصل کنم؛ باز هم باید بکاپ بگیرم واسه اینکار یا همینکه روی هارد هستن ps5 می شناسه بازیا رو؟
سلام ببخشید من هم هارد اکسترنال 4 میخوام به نظرت مدل های دسکتاپ خوبه برای ps4؟ فرقی با پرتابل نداره؟

سلام ببخشید من هم هارد اکسترنال 4 میخوام به نظرت مدل های دسکتاپ خوبه برای ps4؟ فرقی با پرتابل نداره؟
Ps5 معلوم نیس هنوز که ساپورت کنه هارد های معمولی رو احتمالا ssd فقط

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
من مدل دستکتاپ هم دارم حتی رسیور براحتی نمی شناسه هارد رو. بهتره پرتابل استفاده کنید

Ps5 معلوم نیس هنوز که ساپورت کنه هارد های معمولی رو احتمالا ssd فقط
نه اعلام شده برای بازی های ps4 ساپورت می کنه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,554
سلام
یه سوالی داشتم این که یه کنسول برای یکیی از اعضای خانواده خریدم و اکانت ترکیبی روش بود. براش یه اکانت ترکیبی گرفتم و بازی کرد بعد دو روز پشیمون شدیم چرا کلا بازی اورجینال نگرفتم.این مدت هم چند بار انلاین شدم بازی های ترکیبی رو با کنسول دانلود کردم. دیشب کنسول رو تماما همه اکانت ها و بازی ها رو delete کردم و بازی از psn خریداری کردم. احتمالش هست در اینده بخاطر استفاده اکانت هکی که دیگه پاک کردم بن بشه؟یا طرف چندروز دیگه ریپورت کنه و بن بشه کنسول؟

• Like

mr..ps4.

عضو جدید
Nov 20, 2020
1
سلام اگه کنسول توی منو باشه هوای داغ بده بیرون مشکل داره.
اگه فن خنک کننده بخرم مشکل حل میشه
کنسول مدل فت هست ۵ سالی میشه دارمش تا حالا داخلشو تمیز نکردم ممکنه با خاطر خاک کرفتگی باشه

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام
یه سوالی داشتم این که یه کنسول برای یکیی از اعضای خانواده خریدم و اکانت ترکیبی روش بود. براش یه اکانت ترکیبی گرفتم و بازی کرد بعد دو روز پشیمون شدیم چرا کلا بازی اورجینال نگرفتم.این مدت هم چند بار انلاین شدم بازی های ترکیبی رو با کنسول دانلود کردم. دیشب کنسول رو تماما همه اکانت ها و بازی ها رو delete کردم و بازی از psn خریداری کردم. احتمالش هست در اینده بخاطر استفاده اکانت هکی که دیگه پاک کردم بن بشه؟یا طرف چندروز دیگه ریپورت کنه و بن بشه کنسول؟
اصلا دلیلی برای بن نیست مگر اینکه اکانت چنج ایمیل یا پسورد شده باشه یا بالانس شده باشه باید از جاهای معتبر خرید کنی

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,554
اصلا دلیلی برای بن نیست مگر اینکه اکانت چنج ایمیل یا پسورد شده باشه یا بالانس شده باشه باید از جاهای معتبر خرید کنی
عزیز اگر چنج شده باشه احتمال داره با اینکه بازی رو پاک کردم و اکانت رو پاک کردم در اینده بن بشم؟

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان نسخه قدیم استور پلی استیشن رو نمیشه هیچ جوره بهش دسترسی داشت؟از سایت منظورمه
این نسخه جدید خیلی بد و گنگه
کسی راه حلی داره؟

• Like

hami5673

کاربر سایت
Aug 5, 2013
6
با یلام خدمت شما عزیزان
تروخدا کمک کنید من یه ps4 خریدم تا الان نزدیک به ۲ تومن پول دادم برام بازی ریختن میشه لطفا یه راهنمایی کامل بزارید من اگر خودم بخام بازی بریزم روش اول باید اکانت هکی بزنم روش بعد دیتا بازی رو دانلود کنم با psx helper بریزم روش
تروخدا کسی میتونه کمک کنه هزینه بازی ریختن خیلی زیاده برام

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
با یلام خدمت شما عزیزان
تروخدا کمک کنید من یه ps4 خریدم تا الان نزدیک به ۲ تومن پول دادم برام بازی ریختن میشه لطفا یه راهنمایی کامل بزارید من اگر خودم بخام بازی بریزم روش اول باید اکانت هکی بزنم روش بعد دیتا بازی رو دانلود کنم با psx helper بریزم روش
نصب بازی روی ps4 پیچیده هست!
توصیه من اینه اگر فریمور کنسولت میخوره کپی خور کنش و کاملا رایگان بازی کن

اگر نیست خب برو سراغ اکانت
باید اکانتو از جای معتبر بگیری که اورجینال ایمیل و پس و غیر بالانسی باشه تا خطر بن نداشته باشه اکانتو بزن تو کنسول بعد باید دیتا بازیا رو نصب کنی

ولی من اکانتو خودم میزنم و دیتا رو میدم مغازه دار چون فقط 10 تومن میگیره می ارزه بجای اینکه اینهمه برا psx زحمت بکشی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با یلام خدمت شما عزیزان
اتفاقا راحته اکانت قانونی بخر تموم کن بفروش، خیلی ضرر کنی روی هر بازی 30 40 تومن

باید اکانتو از جای معتبر بگیری که اورجینال ایمیل و پس و غیر بالانسی باشه تا خطر بن نداشته باشه اکانتو بزن تو کنسول بعد باید دیتا بازیا رو نصب کنی

ولی من اکانتو خودم میزنم و دیتا رو میدم مغازه دار چون فقط 10 تومن میگیره می ارزه بجای اینکه اینهمه برا psx زحمت بکشی
پیچیده؟. Lol

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
با یلام خدمت شما عزیزان

پیچیده؟. Lol
اگه نوب باشی آره من خودم 6 ماه بطول کشید تا قضیه ظرفیت هارو فهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر