هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
آقا این کنسول ما چه مشکلی براش پیش اومده؟
آخرین بازی ای که تو پروفایل میزنه، توی لیست games بازی ای هستش که بعد از اون نزدیک ۱۰ تا بازی دیگه رو کنسول بازی کردم و تروفی هاشون رو گرفتم حتی یکی ش رو پلات کردم ولی هیچکدوم توی لیست games آپ دیت نشدن، ولی از توی کنسول که تروفی ها رو میبینم نشون میده ...
تو قسمت تروفیا که میرید گزینه آپشن رو بزنید ازونجا میتونید سینک کنید درمورد لیست گیمز نمیدونم ولی فک کنم با همون سینک کردن حل بشه چون لیست بازیا و تروفیارو کلا آپدیت میکنه
سلام دوستان اگه ps4 دو شبانه روز در حالت rest mode درحال دانلود باشه و خاموش نشه مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد ؟
اگه از برق کشیده نشه یا برق نره مشکلی پیش نمیاد (همونم احتمال مشکل پیش آوردنش کمه ولی حواستون باشه) چه رست مود باشه چه کامل روشن باشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه بازی حجیم میخواید دانلود کنید با پی سی یا لپ تاپ دانلود کنید انتقال بدید راحتترید

• Like
Reactions: AM!R and gr.s

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان اگه هدفون رو ب کنترلر وصل کنیم برای صدا مصرف باتری کنترلر خیلی میره بالا؟ و اینکه رو بازی مولتی پلیر تأثیری داره؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
من پارسال یک اکانت یکساله psnow گرفتم که داره تمام میشه.در حال حاضر هم بازی نمونده توی ps now که بخوام بازیش کنم.
حالا اگر یک مدت ps now نگیرم و بینشون فاصله بیافته این بازی ها یا تروفی هاشون اتفاقی براشون میافته ؟ save و دیتا بازی ها با خرید مجدد ps now به حالت اول بر میگرده ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من پارسال یک اکانت یکساله psnow گرفتم که داره تمام میشه.در حال حاضر هم بازی نمونده توی ps now که بخوام بازیش کنم.
حالا اگر یک مدت ps now نگیرم و بینشون فاصله بیافته این بازی ها یا تروفی هاشون اتفاقی براشون میافته ؟ save و دیتا بازی ها با خرید مجدد ps now به حالت اول بر میگرده ؟
اتفاقی برای بازی و تروفی نمیوفته سیو و دیتا هم تفاوتی نمیکنه اگه رو همون اکانت دوباره فعالش کنید برمیگرده حالت قبلش

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان خواهشا راهنمایی کنید
150 گیگ از حافظه اکسترنال خالیه اما باگ گرفته و هیچ بازی بیشتر از 8 گیگ رو نمیشه انتقال داد بهش
چکار باید کار
Rebuild database رو هم امتحان کردم درست نشد...
بعد از اپدیت یکی بازیا که حجم زیادی رو براش رزرو کرده بود این اتفاق افتاده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان اگه هدفون رو ب کنترلر وصل کنیم برای صدا مصرف باتری کنترلر خیلی میره بالا؟ و اینکه رو بازی مولتی پلیر تأثیری داره؟
مصرف باتری که مسلما میره بالاتر و شاید حدودا یکی دوساعت کمتر نگه داره ولی در طولانی مدت بهتره با تبدیل به خود USB کنسول وصلش کنی یا به پشت مانیتورت متصلش کنی یا اینکه هدست بی سیم بخری که مستقیما با بلوتوث به کنسول وصل بشه
دوستان خواهشا راهنمایی کنید
150 گیگ از حافظه اکسترنال خالیه اما باگ گرفته و هیچ بازی بیشتر از 8 گیگ رو نمیشه انتقال داد بهش
چکار باید کار
Rebuild database رو هم امتحان کردم درست نشد...
بعد از اپدیت یکی بازیا که حجم زیادی رو براش رزرو کرده بود این اتفاق افتاده
به نظرم باید بی خیال دیتای هاردت بشی و یه بار فرمتش کنی و از اول به کنسول شناساییش کنی
سلام دوستان اگه ps4 دو شبانه روز در حالت rest mode درحال دانلود باشه و خاموش نشه مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد ؟
نه مشکلی بوجود نمیاد فقط اگه اسلیم یا پرو هست دستگاتون برای محکم کاری یه coolpad لپ تاپی 6فنه جنس خوب بذار زیرش و برقشم از غیر خود کنسول تغذیه بشه دیگه .
دیگه آخ نمیگه>:D<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
سلام
من یه مشکلی در اتصال ps4 به مودم دارم.
چه از طریق وای فای بخوام وصل شم و چه از طریق کابل شبکه که بهش وصل میکنم وقتی اینترنت کانکشن ps4 روشن میکنم و گزینه لن یا وای فای رو انتخاب میکنم میره رو قسمت اضافه کردن proxy server و نمیدونم چه باید بکنم و وصل نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با موبایل و لب تاب میتونم به مودم وصل شم ولی ps4 نمیتونم به مودم وصل کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بهترین برند چیه بنظر شما؟من یدونه سیماران سفارش دادم.
برند خاصی مد نظرم نیست هر کدام رو بخری بالاخره بعداز یه مدت خراب میشه محافظ برق کارش همیشه بعد نه تولید داخلی نباید زیاد انتظار داشته باشی

• Love
Reactions: Batsy

sohiel64

کاربر سایت
Aug 2, 2019
11
سلام
دوستان کنسول من ps4 اسلیم 1ترابایت ریجن2 الان اکانت ریجن1 آمریکا هست بازی از طریق گیف کارت خریداری کنم مشکلی بابت انلاین بازی کردن نمیکنه با تشکر

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر