هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام دوستان من یه سوال داشتم من یه پلاس 14 روزه از دیجی کالا خریدم نمیدونم چه ریجنی هست! میخوام بپرسم که اکانتش رو که بزنم هر ریجنی هم که باشه بعد میتونم با اکانت آمریکا ی خودم آنلاین شم؟
اگه میتونم چجوری؟

سوال دیگم اینه کهبازیای هر ماه رو میتونم بگیرم؟؟ آخه شنیدم پلاس بعضی کشور ها بازی های رایگان رو نمیده

خواهش میکنم بگید???????

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من یه سوال داشتم من یه پلاس 14 روزه از دیجی کالا خریدم نمیدونم چه ریجنی هست! میخوام بپرسم که اکانتش رو که بزنم هر ریجنی هم که باشه بعد میتونم با اکانت آمریکا ی خودم آنلاین شم؟
اگه میتونم چجوری؟

سوال دیگم اینه کهبازیای هر ماه رو میتونم بگیرم؟؟ آخه شنیدم پلاس بعضی کشور ها بازی های رایگان رو نمیده

خواهش میکنم بگید???????
اکانت خریدید یا کد دادن بهتون اگه اکانته رو کنسولتون اکتیو میشه و بعد اکتیو شیر میشه روی تمام کنسول بنابراین با اکانت خودتونم میتونید از پلاسش استفاده کنید منتها بازیای رایگانش فقط روی همون اکانتی که پلاس روش خریداری شده اضافه میشن. میتونید بازیو دانلود کنید رو اکانت خودتون بازی کنید ولی بعد ۱۴ روز یا یه اکانت پلاس دیگه با همون ریجن و قبل از تموم شدن مهلت بازیا باید بگیرید بازیارو با اون آزاد کنید یا اینکه رو همون اکانت ۱۴ روزه پلاس بخرید وگرنه بازیای پلاسش از دسترس خارج میشه بعد ۱۴ روز (یعنی نمیتونید بازیو بگیرید بعد از دو ماه یه پلاس دیگه بگیرید اینجوری بازیای قبلی قفلشون باز نمیشه)
بازیای هرماه رو میتونید بگیرید تمام ریجن ها هم بازیای رایگان ماهانه رو دارن ولی بعضی ریجن ها بازیاشون فرق میکنه برای همه جا بازیا یکسان نیست

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اگه میتونم چجوری؟

خواهش میکنم بگید???????
اکانت خریدید یا کد دادن بهتون اگه اکانته رو کنسولتون اکتیو میشه و بعد اکتیو شیر میشه روی تمام کنسول بنابراین با اکانت خودتونم میتونید از پلاسش استفاده کنید منتها بازیای رایگانش فقط روی همون اکانتی که پلاس روش خریداری شده اضافه میشن. میتونید بازیو دانلود کنید رو اکانت خودتون بازی کنید ولی بعد ۱۴ روز یا یه اکانت پلاس دیگه با همون ریجن و قبل از تموم شدن مهلت بازیا باید بگیرید بازیارو با اون آزاد کنید یا اینکه رو همون اکانت ۱۴ روزه پلاس بخرید وگرنه بازیای پلاسش از دسترس خارج میشه بعد ۱۴ روز (یعنی نمیتونید بازیو بگیرید بعد از دو ماه یه پلاس دیگه بگیرید اینجوری بازیای قبلی قفلشون باز نمیشه)
بازیای هرماه رو میتونید بگیرید تمام ریجن ها هم بازیای رایگان ماهانه رو دارن ولی بعضی ریجن ها بازیاشون فرق میکنه برای همه جا بازیا یکسان نیست
این پلاس ک گرفتم در واقع ی اکانت باید چیکار کنم ک بازیایی ک قبلا گرفتم قفلشون باز شه اگ میشه کامل بگو لطفا

بعد این موضوع پرایمری برای شیر پلاس چیه

ممنون

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
سلام من خیلی وقته که از اخبار هک بیخبرم و در واقع کنسولم حدود یکساله که خاک خورده و دسته بازی هم خراب شده و تعمیر میخواد الان چه ورژنی قابل هک هست و هکر ها کاری پیش بردند بعد 5.0.5 ؟
هزینه ی تعمیر دسته چقدر میشه حداکثر اگر بخوان به جز برد اصلی باتری و اون ورقه پلاستیکی مانند رو عوض کنند ؟
قیمت دسته سیاه و سفید نو چنده ؟
دستگاه نو اسلیم و دسته دوم سفید رنگ چنده ؟

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام من خیلی وقته که از اخبار هک بیخبرم و در واقع کنسولم حدود یکساله که خاک خورده و دسته بازی هم خراب شده و تعمیر میخواد الان چه ورژنی قابل هک هست و هکر ها کاری پیش بردند بعد 5.0.5 ؟
هزینه ی تعمیر دسته چقدر میشه حداکثر اگر بخوان به جز برد اصلی باتری و اون ورقه پلاستیکی مانند رو عوض کنند ؟
قیمت دسته سیاه و سفید نو چنده ؟
دستگاه نو اسلیم و دسته دوم سفید رنگ چنده ؟
علیک سلام درباره هک تاجایی ک میدونم 5.05
هزینه تعمیر دسته اطلاع ندارم
قیمت دسته ها یکی هست آخرین قیمتی ک گرفتم 1.200.000 البته من شهرستانم شاید قیمت شهرما با شما فرق کنه
دستگاه اسلیم الان تک دسته نو دیجی زده 7.500 یک ترا
دو دسته یک ترا رو زده 8.900
ولی دسته دو ها اگ دو دسته و تمیز و سالم باشن 1 ترا هم باشن 5 ولی اگ قانونی باشن بیشتره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این پلاس ک گرفتم در واقع ی اکانت باید چیکار کنم ک بازیایی ک قبلا گرفتم قفلشون باز شه اگ میشه کامل بگو لطفا

بعد این موضوع پرایمری برای شیر پلاس چیه

ممنون
بازیایی که قبلا از پلاس گرفتید و قفل شدن منظورتونه؟ هیچ راهی نداره جز اینکه رو همون اکانتی که قبلا بازیا خریداری شدن (به لایبرری اضافه شدن) پلاس فعال کنید
اکانتو رو بزنید خودش اکتیو پرایمری میشه
اینو کسی نمیدونست؟؟؟
آخر سال یه لینک ایمیل میکنن توش میزنه هر بازیو چند ساعت بازی کردین درحالت عادی فک نکنم راهی باشه حداقل من به چشمم نخورده

• Like
Reactions: rabin88

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بازیایی که قبلا از پلاس گرفتید و قفل شدن منظورتونه؟ هیچ راهی نداره جز اینکه رو همون اکانتی که قبلا بازیا خریداری شدن (به لایبرری اضافه شدن) پلاس فعال کنید
اکانتو رو بزنید خودش اکتیو پرایمری میشه
نخورده

حتی اگه یه مدت زیاد ازش بگذره؟

سلام بنده ps4 دارم و اون رو دو دسته خریدم از دسته دوم فقط برای فوتبال استفاده میشه ولی من و برادرم از فوتبال خوشمون نمیاد
اکانتم هم قانونیه چند بازی دونفره ک توی ps store رایگان باشه رو معرفی کنید لطفا

خیلی ممنون????

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام بنده ps4 دارم و اون رو دو دسته خریدم از دسته دوم فقط برای فوتبال استفاده میشه ولی من و برادرم از فوتبال خوشمون نمیاد
اکانتم هم قانونیه چند بازی دونفره ک توی ps store رایگان باشه رو معرفی کنید لطفا

خیلی ممنون????
بازی رایگان مگه فری تو پلی باشه یا برای پلاس و ps now مجانی باشه
یه بازی بسکتبالی با گرافیک کارتونی آنلاین بدون نیاز به پلاس هست میتونید دانلود کنید
3on3 free style

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بازی رایگان مگه فری تو پلی باشه یا برای پلاس و ps now مجانی باشه
یه بازی بسکتبالی با گرافیک کارتونی آنلاین بدون نیاز به پلاس هست میتونید دانلود کنید
3on3 free style
آنلاین نمیخوام بازی کنم میخوام دونفره بازی کنم چون دو دسته دارم

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید چون اطلاعاتم خیلی کمه

آیا اکانت قانونی مثل جیمیله که مشخصات یوزر و پس داره ؟
ایا این اکانتی‌که‌میخری اولین بار همراهش بازی داره یا فقط یه اکانت بهت میدن که باهاش میشه به استور وصل شد و بعدش هر بازی خواستی میتونی قانونی خرید کنی ؟
مثلا من یه اکانت قانونی تهیه کردم میتونم برای اون اکانت مثلا ۱۰ تا بازی قانونی بخرم ؟
در آخر آیا من میتونم اکانت قانونی خودم رو به هر کنسول دیگه‌ای بزنم و تو اون بازی کنم البته فکر کنم باید بازیا رو دوباره دنلود کنم

ممنون از همه‌ ی دوستانی‌ که وقت میذارن و پاسخ میدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید چون اطلاعاتم خیلی کمه

آیا اکانت قانونی مثل جیمیله که مشخصات یوزر و پس داره ؟
ایا این اکانتی‌که‌میخری اولین بار همراهش بازی داره یا فقط یه اکانت بهت میدن که باهاش میشه به استور وصل شد و بعدش هر بازی خواستی میتونی قانونی خرید کنی ؟
مثلا من یه اکانت قانونی تهیه کردم میتونم برای اون اکانت مثلا ۱۰ تا بازی قانونی بخرم ؟
در آخر آیا من میتونم اکانت قانونی خودم رو به هر کنسول دیگه‌ای بزنم و تو اون بازی کنم البته فکر کنم باید بازیا رو دوباره دنلود کنم

ممنون از همه‌ ی دوستانی‌ که وقت میذارن و پاسخ میدن
اکانت قانونی یه بازی فقط داخلش خریداری شده و یوزر پس دارید شما اکانت خودتون رو میتونید روی یه کنسول دیگه هم بزنید، نباید توی اکانت قانونی خرید کنید، 10 دلار ده تا بازی مگه بازی‌های کژوال و کارتونی بشه خرید

• Like
Reactions: mostafa X360

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
اکانت قانونی یه بازی فقط داخلش خریداری شده و یوزر پس دارید شما اکانت خودتون رو میتونید روی یه کنسول دیگه هم بزنید، نباید توی اکانت قانونی خرید کنید، 10 دلار ده تا بازی مگه بازی‌های کژوال و کارتونی بشه خرید
یعنی نمیشه تو یه اکانت قانونی ۱۰۰۰ دلار خرج کرد بازیای خوب خرید؟
هر بازی یه اکانت جدا باید بخری با یوزر و پس جدا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر