هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سللم.من سال قبل کنسول رو فروختم!الان حوصله م سر رفته و میخوام دوباره بخرم
بنظرتون الان خریدنش اشتباهه؟تا یه سال حداقل کامل ساپورت میشه یا مثل نسل قبل بیخیالش میشن؟
نخر من دارم. حوصله شو ندارم.امشب پابجی موبایل رو روی لب تابم نصب کردم خیلی قشنگه پابجی. رو استیم هم دارم. پلی استیشن حوصله زیاد میخواد

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,356
نام
بابک
بنظرم اگه قرار باشه همینجوری کنسول از موس و کیبورد ساپورت کنه نسل بعدم باید تِر زد توش،عملا کنترلر شناسه کنسوله،یه مشت احمق بچه مایه رو کنسول موس و کیبورد میکشن بعدم میزننت پیام میدن ایزی ایزی
f8a856d92eded907624ff0bfd55a98d8.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
نخر من دارم. حوصله شو ندارم.امشب پابجی موبایل رو روی لب تابم نصب کردم خیلی قشنگه پابجی. رو استیم هم دارم. پلی استیشن حوصله زیاد میخواد

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
نفهمیدم!دلیلت قانع کننده نبود:-??

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سللم.من سال قبل کنسول رو فروختم!الان حوصله م سر رفته و میخوام دوباره بخرم
بنظرتون الان خریدنش اشتباهه؟تا یه سال حداقل کامل ساپورت میشه یا مثل نسل قبل بیخیالش میشن؟
جواب این سوال بستگی به خود شخص داره. من میگم یکسال زمان زیادیه برای کنسول نداشتن و بازی نکردن برای همین میخریدم. ممکنه از دید یکی دیگه الان زمان بدی باشه و مهمتر اینکه بتونه تحمل کنه تا زمان عرضه شدن کنسول های نسل بعد، پس صبر میکنه.
درمورد ساپورت شدن هم مطمئنا عمر ps4 حالا حالاها تموم نمیشه. به احتمال زیاد چون وقتی ps5 میاد همه گیر نیست هنوز، برای فروش بیشتر و ... روی ps4 هم منتشر میشه، کما اینکه بازی های ps4 روی نسل بعدی اجرا میشن پس احتمالا برای سازنده ها هم اسونتره پورت کردنشون روی کنسول فعلی ps4
نسل قبل هم نفهمیدم چرا گفتین بیخیال شدن، ساپورت نرم افزاری و از طرف سونی همیشه بوده، مثلا ps3 تا همین چند ماه پیش بازی رایگان پلاس میگیرفت هرماه و الان با اینکه دیگه قطع شده ولی بازیاش هنوز توی فروشگاه هستن.

• Like
Reactions: lamirhoseinl

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوسنان به یه مشکلی بر خوردم اونم اینکه بعد از اپدیت دو روز پیش بازی gta v الان دیتای بازی تا وسط کار میره بعدش دانلودش متوقف میشه . به نت هم وصلش میکنم مرتب cannot download میده و دیگه اصلا دانلود نمیشه. کسی هست راهنمایی کنه

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام دوستان
من میخواستم ea access یکساله بخرم ، 30 دلار با گیفت کارت حساب psn رو شارژ کردم منتها توی store وقتی میخوام بخرمش و subscribe رو میزنم مثل مواقع خریدن بازیها عمل نمیکنه که از حساب کم کنه مبلغ رو ، کردیت کارت یا اکانت پی پال میخواد ، کسی میدونه چرا اینجوریه و آیا 30 دلارم هدر شده یا نه؟ مثلا اون کردیت کارتی که میخواد فقط حالت ثبت نام داره یا فقط از همون میشه پول کم کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

باید حتما یا با کردیت کارت بخری برای آمریکا باشه یا با پی پال
با گیفت کارت پول کم نمیکنه

توی آمازون کد دیجیتالیش هنوز نیومده که توی ایران برای فروش بزارن

من ظهر از یه سایتی درخواست دادم که مستقیم از اکانتم بخرن ولی موفق نشدن فردا میخوان از یه حساب دگشون چک کنن

اگه برام خریدن بهتون آدرس سایت رو میدم که برید بخرید

ولی من ظهر دلار پی پال قیمتش رفت 12600 برام افتاد 184 هزار تومن

حالا باز فردا بهتون خبرش رو میدم

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
سلام دوستان
من میخواستم ea access یکساله بخرم ، 30 دلار با گیفت کارت حساب psn رو شارژ کردم منتها توی store وقتی میخوام بخرمش و subscribe رو میزنم مثل مواقع خریدن بازیها عمل نمیکنه که از حساب کم کنه مبلغ رو ، کردیت کارت یا اکانت پی پال میخواد ، کسی میدونه چرا اینجوریه و آیا 30 دلارم هدر شده یا نه؟ مثلا اون کردیت کارتی که میخواد فقط حالت ثبت نام داره یا فقط از همون میشه پول کم کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
دقیقا همین مشکل رو من و دوستم که میخواستیم بخریم داشتیم نیازی نیست حتما با کردیت کارت بخرید ولی حتما باید توی اکانتتون یک حساب پی پال یا کردیت کارت ( حتی بدون یک ریال پول داخل حساب پی پالتون ) باشه .
حالا ما چیکار کردیم یه psn card 5 پوندی خریدیم توی اکانتمون شارژ کردیم و یه حساب پی پال بدون اینکه پولی توش باشه رفیقم ساخت از طریق سایت سونی اکانت پی پال رو توی لیست کردیت کارتامون add کردیم بعد از طریق کنسول سرویس ea access رو خریدیم برای پی پال از ایمیل و آدرس فیک میتونی استفاده کنی ( فقط یادت باشه برای اینکه پی پالت بن نشه با یه آی پی همه کار هارو بکن مثلا اگر برای انگلیس هست با وی پی ان انگلیس همه اینکارهارو بکن )

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دوسنان به یه مشکلی بر خوردم اونم اینکه بعد از اپدیت دو روز پیش بازی gta v الان دیتای بازی تا وسط کار میره بعدش دانلودش متوقف میشه . به نت هم وصلش میکنم مرتب cannot download میده و دیگه اصلا دانلود نمیشه. کسی هست راهنمایی کنه
با خود کنسول دانلود میکنید و این ارور رو میده؟

دوستان بدست اوردن تروفی ربطی به وصل بودن اینترنت داره ؟ مثلا بخش انلاین بازی غیرفعال باشه ممکنه تروفی نده ؟
تروفی های افلاین لازم نیست به اینترنت وصل باشی، وقتی گرفتیش بعد از اینکه کنسول به نت وصل کردی با اکانتت سینک میشه
ولی تروفی های انلاین از اسمش معلومه.. اگه بخش انلاینش غیر فعال باشه اره، دیگه اون تروفی های انلاین بازی رو نمیتونی بگیری
یه چیز دیگه هم هست: تروفی های انلاین بعضی بازی ها لازمه که مثلا حداقل چند نفر باشید (یعنی player پیدا کنه) بعد یه مراحل رو برید... ولی بعضی تروفی های انلاین هم هست خودت تنهایی میتونی بدست بیاری. درواقع یه game session درست میکنه که چند نفر میتونن Join بشن ولی اگه کسی هم نبود اشکالی نداره و مرحله شروع میشه.. اینطوری اگه باشه معمولا طرف مقابلت هوش مصنوعیه (مثلا زامبی و...) که مثلا باید یه امتیازی و یا حالا هرچیزی بگیری.. بسته به نوع بازیش و تروفی فرق داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: residen and gr.s

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
با خود کنسول دانلود میکنید و این ارور رو میده؟

تروفی های افلاین لازم نیست به اینترنت وصل باشی، وقتی گرفتیش بعد از اینکه کنسول به نت وصل کردی با اکانتت سینک میشه
ولی تروفی های انلاین از اسمش معلومه.. اگه بخش انلاینش غیر فعال باشه اره، دیگه اون تروفی های انلاین بازی رو نمیتونی بگیری
یه چیز دیگه هم هست: تروفی های انلاین بعضی بازی ها لازمه که مثلا حداقل چند نفر باشید (یعنی player پیدا کنه) بعد یه مراحل رو برید... ولی بعضی تروفی های انلاین هم هست خودت تنهایی میتونی بدست بیاری. درواقع یه game session درست میکنه که چند نفر میتونن Join بشن ولی اگه کسی هم نبود اشکالی نداره و مرحله شروع میشه.. اینطوری اگه باشه معمولا طرف مقابلت هوش مصنوعیه (مثلا زامبی و...) که مثلا باید یه امتیازی و یا حالا هرچیزی بگیری.. بسته به نوع بازیش و تروفی فرق داره.
مشکلم حل شد.

• Like
Reactions: reza3533

Right8Shift

کاربر سایت
Jul 26, 2019
8
سلام، اطلاع ندارین کی کارتهای pre paid برای ps4 میان که دیگه نیازی به CC نباشه؟

دقیقا همین مشکل رو من و دوستم که میخواستیم بخریم داشتیم نیازی نیست حتما با کردیت کارت بخرید ولی حتما باید توی اکانتتون یک حساب پی پال یا کردیت کارت ( حتی بدون یک ریال پول داخل حساب پی پالتون ) باشه .
حالا ما چیکار کردیم یه psn card 5 پوندی خریدیم توی اکانتمون شارژ کردیم و یه حساب پی پال بدون اینکه پولی توش باشه رفیقم ساخت از طریق سایت سونی اکانت پی پال رو توی لیست کردیت کارتامون add کردیم بعد از طریق کنسول سرویس ea access رو خریدیم برای پی پال از ایمیل و آدرس فیک میتونی استفاده کنی ( فقط یادت باشه برای اینکه پی پالت بن نشه با یه آی پی همه کار هارو بکن مثلا اگر برای انگلیس هست با وی پی ان انگلیس همه اینکارهارو بکن )
اکانتای انگلیس نیازی به CC یا Paypal نداره فقط اکانتای US, Canada این مشکلو دارن، برای همین اکثر اونایی که این مشکلو دارن، میرن اکانت انگلیس میسازن و برای اون ea access می‌خرن بعد اکانتو active primary میکنن تا با اکانت آمریکاشون بتونن بازی کنن.

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
فقط یک چیزی : وقتی میخوام پی پال رو وارد اکانت psn کنم شماره کردیت کارت میخواد
تو اکانت پلی استیشنتون پول هست ؟ ( فکر کنم باید بالای 2 دلار باشه ) ! چون وقتی پول باشه add payment رو که میزنید مستقیم اکانت پی پالتون لینک میشه شماره کارت نمیخواد ایمیل و ادرس اکانت پی پالتون مهمه که لینک بشه .

اکانتای انگلیس نیازی به CC یا Paypal نداره فقط اکانتای US, Canada این مشکلو دارن، برای همین اکثر اونایی که این مشکلو دارن، میرن اکانت انگلیس میسازن و برای اون ea access می‌خرن بعد اکانتو active primary میکنن تا با اکانت آمریکاشون بتونن بازی کنن.
والا اکانت این دوست ما که تو اکانتش خریدیم uk بود کردیت کارت میخواست خودم که اکانتم اماراته فکر نکنم بخواد .

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
اون شرکته نتونست خرید کنه

آقا اگه اکانت پی پال وریفای دارید و پولی داخلش نیست بدید ما هم EA ACCESS داخل اکانت آمریکا خریداری کنیم بعدش از حساب بیام بیرون

39 دلار داخل اکانتم هستش ولی عملا نمیتونم کاری کنم

والا من با وی پی ان آمرریکا اکانت آمریکا ساختم بدون هیچ مشکلی ولی فقط ایمیلم رو ویفای کرد و عملا نمیتونم تلفن بدم

از سایت داخل اکاننتم براحتی میره ولی مشکل کنسول هستش

داخل کنسول وی پی ان آمریکا ررو فعال میکنم میخوام داخل اکانت paypal بشم میزنه یوزرنیم و پسورد نادرست هستش خودم موندم چرا اینطوری میکنه ولی فکر کنم بخاطر اینه که تلفن وریفای نیستش

اگه راهنمایی دیگه ای میتونید کنید ممنون میشم بگید

• Like
Reactions: sadeghbb

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
من یک دستگاه PS4 مدل 7115B ریجن یک دارم که آکبند هستش توی اینترنت سرچ میزدم همین مدل با همین عکس روی جعبه (چهار بازی گاد آف وار , استار وارز , دستینی , کال آف دیوتی) رو اکثرا میگفتن ورژن سیستم عاملش 4.70 یا 5.07 هستش چجوری میتونم از بابت این قضیه مطمئن بشم که دستگاه کپی خور میشه بدون اینکه جعبه رو باز کنم؟

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
873
نام
آرمـان
دوستان با این کردیت کارتای یک دلاری کارتون راه نمیوفته ؟ من یادمه رو ایکس باکس اول کار این مشکل رو داشتم (البته برای دریافت بازی رایگان 360 بود) با کردیت کارت 1 دلاری مشکلم حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر