هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Right8Shift

کاربر سایت
Jul 26, 2019
8
دوستان با این کردیت کارتای یک دلاری کارتون راه نمیوفته ؟ من یادمه رو ایکس باکس اول کار این مشکل رو داشتم (البته برای دریافت بازی رایگان 360 بود) با کردیت کارت 1 دلاری مشکلم حل شد.
داداش آدرس میدی از کجا بخریم؟ این کارت ها آدرسشون آمریکاست دیگه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان بدست اوردن تروفی ربطی به وصل بودن اینترنت داره ؟ مثلا بخش انلاین بازی غیرفعال باشه ممکنه تروفی نده ؟

میتونی بعد پلات کردن به نت وصل شی تا سینک بشه...اما بعضی بازی ها تروفی آنلاین دارن

• Like
Reactions: gr.s

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
فک کنم بشه یه کردیت 1دلاری شارژ کرد
و باقی رو میشه با گیفت خرید
فقط نیازه یبار خرید انجام بشه با کردیت
کسی تونست تست کنه و اطلاع بده

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان
من یک دستگاه PS4 مدل 7115B ریجن یک دارم که آکبند هستش توی اینترنت سرچ میزدم همین مدل با همین عکس روی جعبه (چهار بازی گاد آف وار , استار وارز , دستینی , کال آف دیوتی) رو اکثرا میگفتن ورژن سیستم عاملش 4.70 یا 5.07 هستش چجوری میتونم از بابت این قضیه مطمئن بشم که دستگاه کپی خور میشه بدون اینکه جعبه رو باز کنم؟
بدون باز کردن جعبه راهی نداری خیلی از دستگاه هایی که بعنوان پلمب تو بازار هست درواقع کار کرده هستند اینه که تا خود دستگاه رو چک نکنی نمیشه صدرصد از زیر 5.05 بودن و کپیخور شدنش اطمینان داشت

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: Vahid67

Right8Shift

کاربر سایت
Jul 26, 2019
8
مثل اینکه با سایت privacy.com میشه یه کردیت کارت یک دلاری رایگان گرفت، فقط مشکلش اینه که شماره تلفن آمریکا برای فعال‌سازی میخواد! کسی هست بتونه جور کنه؟

• Like
Reactions: sadeghbb

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
مثل اینکه با سایت privacy.com میشه یه کردیت کارت یک دلاری رایگان گرفت، فقط مشکلش اینه که شماره تلفن آمریکا برای فعال‌سازی میخواد! کسی هست بتونه جور کنه؟
یکی از دوستان میگفت این گیفتا روی پلی استیشن جواب نمیدن
دیشب روی یه اکانت هکی تونستم اکسس رو بگیرم به این صورت که طرف 5دلار موجودی داشت(که حتما با کردیتش ادد شده بود)و 3تا کردیت کارت در حسابش
بدون هیچ معطلی با دوتا تایید اکسس خریداری شد
الان مشکل اینجاست ایا فقط ادد کردن کردیت مهمه یا حتما باید شارژ حساب هم با کردیت انجام بشه

• Like
Reactions: Right8Shift

Right8Shift

کاربر سایت
Jul 26, 2019
8
یکی از دوستان میگفت این گیفتا روی پلی استیشن جواب نمیدن
دیشب روی یه اکانت هکی تونستم اکسس رو بگیرم به این صورت که طرف 5دلار موجودی داشت(که حتما با کردیتش ادد شده بود)و 3تا کردیت کارت در حسابش
بدون هیچ معطلی با دوتا تایید اکسس خریداری شد
الان مشکل اینجاست ایا فقط ادد کردن کردیت مهمه یا حتما باید شارژ حساب هم با کردیت انجام بشه
فقط اد کنی کافیه، هر جا پیام داد که کردیت کارت دیفالت باشه باید کنسل کنی، بعدش میتونی با اعتبار حساب psn بخریش، داداش اگه اطلاعات کارتو گیر آوردی دست ما رو هم بگیر، دمت گرم

از طریق pc یا برنامه playstation میرم playstation store وقتی subscribe ea access رو میزنم بازم درخواست کردیت کارت میکنه اما بعدش یه گزینه redeem Prepaid card هم میاد، کسی اونو امتحان نکرده؟ شاید کد گیفت 30 دلاری رو بزنیم حل بشه!!!؟

از طریق pc یا برنامه playstation میرم playstation store وقتی subscribe ea access رو میزنم بازم درخواست کردیت کارت میکنه اما بعدش یه گزینه redeem Prepaid card هم میاد، کسی اونو امتحان نکرده؟ شاید کد گیفت 30 دلاری رو بزنیم حل بشه!!!؟

Attachments

• Screenshot_20190729-175408.png
    Screenshot_20190729-175408.png
    106.9 KB · مشاهده: 27
  • Like
Reactions: sadeghbb

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان خسته نباشید، کسی جایی سراغ داره واسه تهیه کمبو لیست سایت یا کانال تلگرام که مطمئن باشه؟ ممنون بابت راهنمایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر