هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان
برای آنلاین بازی کردن با اکانت هکی میشه برای جلوگیری از بن شدن، یه اکانت هکی دیگه داشت که مثلن بازی انچنان مهمی توش نیس ولی پی اس پلاس داره. بعد با اون اکانت بازیای اکانت هکی دیگه رو آنلاین بازی کرد که اگه خاستن بنت کنن اکانت پی اس پلاس رو بن کنن نه اکانت بازیا رو؟
و اینکه اگه با اکانت هکی هیچ وقت انلاین نشی بازم امکان بن شدن وجود داره؟
بن که به این راحتی‌ها و صرفا برای اکانت هکی نمی‌کنند بخواد بشه بازی رو قفل میکنند و داشتن دوتا اکانت هم اثری در این ماجرا نداره وقتی اون اکانت هکی لو بره به محض اتصال کنسول به نت شناسایی و قفل میشه. مسلما تا وقتی به نت وصل نشوید قفل یا بن هم نمی‌شوید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
آقا جدیدا هر بار انلاین میشم کنسول تو acc نمیره باید دستی وارد شم sing out هم کردم بازم نمیشه
بعد مودمو خاموش روشن کردم تو تست کانکشت اینترنت کانکشن و اکثر مواقع فیلد میزنه
چه با لن چه وای فای
ولی نت رو گوشی وصله
تو بازی هم میرم اکانتمو نمیشناسه همه اطلاعاتم میپره
نت هم مخابراته
الان مشکل چیه؟

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.دوستان من میخوام دیویژن۲ بازی کنم و پی سی هم ندارم یجا خوندم که بخوای از طریق نت موبایل vpn شیر کنی باید گوشی روت بشه منم گوشیم روت نمیشه کسی آموزش کاملی بلد به ماهم بگه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
من اکانتم با یکی شره و الان وقتی کنسولو روشن میکنم بازیام قفله و نتم وصله ولی قفل نمیره تا restore لایسنس نکنم! مشکل چیه؟ آپدیت چکم میدم برا بازیا وصل نمیشه هیچی نمیگه همینجوری تو لود میمونه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اکانتم با یکی شره و الان وقتی کنسولو روشن میکنم بازیام قفله و نتم وصله ولی قفل نمیره تا restore لایسنس نکنم! مشکل چیه؟ آپدیت چکم میدم برا بازیا وصل نمیشه هیچی نمیگه همینجوری تو لود میمونه!
تست كانكشن

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
تست كانكشن
اونم گرفتم! سرعت درستو نشون میده برا دانلود میزنه 7.7 مگ و آپلودم میزنه 780 کیلو و نت تایپمم 2 هست! همینش جا سوال داره برا من که همه چی درست به نظر میاد حالا دقیقا چه مرگشه نمیدونم! البته لاگ اوت لاگین و ریبیلد دیتا بیسو هنو چک نکردم گفتم بپرسم شاید به اونا ربطی نداشته باشه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اونم گرفتم! سرعت درستو نشون میده برا دانلود میزنه 7.7 مگ و آپلودم میزنه 780 کیلو و نت تایپمم 2 هست! همینش جا سوال داره برا من که همه چی درست به نظر میاد حالا دقیقا چه مرگشه نمیدونم! البته لاگ اوت لاگین و ریبیلد دیتا بیسو هنو چک نکردم گفتم بپرسم شاید به اونا ربطی نداشته باشه!
با یارو فقط با اون اکانتی که به یارو دادی میتونی اجرا کنی به نت وصل باشی قفل باز میشه بگه باز زیرساخت کرمریزی کرده باشه

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
با یارو فقط با اون اکانتی که به یارو دادی میتونی اجرا کنی به نت وصل باشی قفل باز میشه بگه باز زیرساخت کرمریزی کرده باشه
با همون اکلنتیم که شر شده! میدونم با اکانتایه دیگه نمیشه بازی لانچ کرد! احتمالا کرمس که میگی:|

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام.دوستان من میخوام دیویژن۲ بازی کنم و پی سی هم ندارم یجا خوندم که بخوای از طریق نت موبایل vpn شیر کنی باید گوشی روت بشه منم گوشیم روت نمیشه کسی آموزش کاملی بلد به ماهم بگه
روت هر گوشی موبایل بسته به برند و ورژن اندرویدیش متفاوته گاها کار خیلی ساده ای هم نیست که بشه با یک راهنمای اینجا انجام داد بایدبه بخش تخصصی گوشیت در سایت های موبایل مراجعه کنی اما اینکه vpn. رو بشه با موبایل شیر کرد بعید میدونم بدون روت امکان پذیر باشه اما یک برنامه هست بنام every proxy در گوگل پلی پیدا میشه که ادعا داره بدون روت میتونه اینکارو انجام بده البته من تستش نکردم چون نت موبایل نداشتم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alone19933

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
امکانش هستش تاریخچه آپدیت کنسول رو دید که اول چه ورژنی از System Software روی دستگاه بوده و توی چه تاریخ هایی آپدیت شده؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
یه سوال فنی
چندماه پیش یهو از سمت سونی واسم کد تایید دو مرحله ایی اومد که انگار یکی قصد داره وارد اکانتم بشه و..
از بچه ها پرسیدم گفتن رمزو عوض کن
یه رمز گذاشتم که از حروف کوچیک و بزرگ و عدد و ستاره و آندرلاین و...خلاصه شخماتیک ، طوری که هک نشه:D
امروز بعد چندماه مجدد کد تایید دو مرحله ایی اومد!
خو استم بپرسم جریان چیه؟و راه حل؟؟؟

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان
از نظر گرافیک و فریم ریت بین ps4 اسلیم و پرو فرقی هست یا نه؟
کئوم توصیه میکنید بخرم؟
پ.ن:تلویزیون 4k ندارم

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
یه سوال فنی
چندماه پیش یهو از سمت سونی واسم کد تایید دو مرحله ایی اومد که انگار یکی قصد داره وارد اکانتم بشه و..
از بچه ها پرسیدم گفتن رمزو عوض کن
یه رمز گذاشتم که از حروف کوچیک و بزرگ و عدد و ستاره و آندرلاین و...خلاصه شخماتیک ، طوری که هک نشه
امروز بعد چندماه مجدد کد تایید دو مرحله ایی اومد!
خو استم بپرسم جریان چیه؟و راه حل؟؟؟
ايميلتو عوض كن

سلام دوستان
از نظر گرافیک و فریم ریت بین ps4 اسلیم و پرو فرقی هست یا نه؟
کئوم توصیه میکنید بخرم؟
پ.ن:تلویزیون 4k ندارم
قبلا چندتا بازی انگشت شمار میشد فریم ببری بالا از جمله هلبلید و تامرایدر و گاد اف وار ولی تازگیا جز بتلفیلد ندیدم حتی دیزگان هم نمیشه برد بالا بنظرم اگه نداری پرو نگیر

• Like
Reactions: voldmort

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان وقتی میخوام گیفت کارتو روی سایت ریدیم کنم ازم ادرس و اینا میخواد.وقتی وارد میکنم اتفاقی نمیفته.برا همین گیفتو همیشه رو کنسول میزنم
میخوام همیشه رو سایت بزنم.چرا اینطوریه و راه حل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر