هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
نمی دونم اینجا تاپیک مناسبیه یا نه
چند روز پیش یکی ایمیل اکانت psn من رو عوض کرده
حتی two step verification فعال بوده!! اول یه ایمیل برام اومده که two step verification غیر فعال شد بعد یه ایمیل اومده که sign in ID changed
چند هفته است که اصلا کنسول رو روشن نکردم
پ.ن: اکانت هم برای یکی بوده و تقریبا 10 ماه پیش ازش خریدم ایمیل رو عوض کردم وایمیل خودمو فعال کردم و کنسول طرف هم deactive کردم، رمز هم عوض کردم یه چیز پیچیده گذاشتم
الآن من چیکار می تونم بکنم؟ 2 ساعت توی سایت سونی دنبال یه ایمیل گشتم نبود که نبود

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
با استفاده از کدهای ریکاوری برگردونده

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
درود
دوستان کجا میتونم در مورد کپس خور کردن PS4 اطلاعات کسب کنم من کنسولم رو یه دو ماه پیش اپدیت کردم نمیدونستم کپی خور شده الان چیکار باید بکنم ؟ راهی هست براش سوال دیگه این که بازی های جدید رو میشه کپی بازی کرد ؟
پیشاپیش ممنون

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
دوستان امکان این وجود داره که صدای ps4 رو بندازم روی سینمای خانواده از شیش کانال صدا بگیرم؟
فقط مشکلم اینه که این مجموعه باندا به یه دستگاه دیگه وصله و اینا در مجموع با تلویزیون در ارتباطن!
من این دستگاه که سامسونگ هم هست روشن کردم تنظیمات ps4 رو هم عوض کردم تلویزیون رو هم گذاشتم که از این دستگاه صدا بگیره ولی نشد! این امکان پذیر هست؟ آخه عملا هیچ ارتباطی بین ps4 و این دستگاهه که به تلویزیون وصله نیست اگر کسی از شیش کانال صدا میگیره بهم بگه چه جوری

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
سلام دوستان من مییخوام با PSX آپدیت بازی رینبو رو بریزم و به خاطر این که از سایت آسیا دی ال میزنم ترافیک رایگانه ولی آپدیت 36 گیگه اگه از سایت بزنم در حالی که از خود PS4 فقط1گیگ آپدیت داده.واسه این موقع ها راهی به جز دانلود همه پارت ها از سایت نیست؟میشه همشو دانلود نکرد و یه راهی پیدا کرد؟ لطفا یه راهنمایی بکنید.ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام دوستان من مییخوام با PSX آپدیت بازی رینبو رو بریزم و به خاطر این که از سایت آسیا دی ال میزنم ترافیک رایگانه ولی آپدیت 36 گیگه اگه از سایت بزنم در حالی که از خود PS4 فقط1گیگ آپدیت داده.واسه این موقع ها راهی به جز دانلود همه پارت ها از سایت نیست؟میشه همشو دانلود نکرد و یه راهی پیدا کرد؟ لطفا یه راهنمایی بکنید.ممنون
نه راهی نیست

Heidari66

کاربر سایت
Mar 4, 2010
19
سلام
ps4 خریدم با فریمور 6.0
حالا میخام بازی اکانت هکی بریزم توش
نمیخام فریمور رو آپدیت کنم و منتظر هک نسخه 6 هستم
الان باید حتما فریمور رو به آخرین نسخه آپدیت کنم تا بتونم از اکانت هکی استفاده کنم یا با همین نسخه فریمور میشه بازی کرد؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام
ps4 خریدم با فریمور 6.0
حالا میخام بازی اکانت هکی بریزم توش
نمیخام فریمور رو آپدیت کنم و منتظر هک نسخه 6 هستم
الان باید حتما فریمور رو به آخرین نسخه آپدیت کنم تا بتونم از اکانت هکی استفاده کنم یا با همین نسخه فریمور میشه بازی کرد؟
برای اینکه اکانت هکی بریزید باید به اینترنت وصل بشین و وقتیم که بخواین به اینترنت وصل بشین و اکانت رو بزنید باید حتما اپدیت کنید

• Sad
Reactions: Heidari66

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
مثل اینکه بازیسنتر کلا خلوته هیچکس جواب سوالای منو نمیده:))
دوستان من ps4 هکی با فریمور 5.5 دارم دو روز خوب بود دیشب اما با اینکه میرفتم توی hen از بخش user guide و در میومدم نصف بازیا قفلشون باز نمیشد! چیکار کنم؟
دو اینکه من از هک سر در نمیارم یعنی من هکش نکردم! ولی بلدم بازی نصب کنم!
میشه رو هکی که الان هست من آخرین hen رو نصب کنم؟ یا باید کل مراحل هک رو انجام بدم؟

Heidari66

کاربر سایت
Mar 4, 2010
19
برای اینکه اکانت هکی بریزید باید به اینترنت وصل بشین و وقتیم که بخواین به اینترنت وصل بشین و اکانت رو بزنید باید حتما اپدیت کنید

ممنون دوست عزیز
یعنی هیچ راهی نداره بازی بریزم روش بدون اینکه فریمرو آپدیت کنم؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591

اولا اینجا در مورد هک هستش و شما جای اشتباه سوال پرسیدید باید بخش مشکلات PS4 سوال میکردید.
شما قبلا آپدیت داشتید و فقط یک گیگش لازم ولی تو سایت کل آپدیتها رو گذاشته بوده بهترین راه اینه که از طریق آموزش توسط PSX لینک آپدیتی که لازم دارید رو استخراج کنید و مستقیم اون یک گیگ رو از سونی دانلود کنید و به کنسول تزریق میکنید.
اگر اینترنتت از اونجا رایگانه همون 36 گیگ رو باید دانلود بکنی و راهی برای جدا کردنش نیست خود کنسول میره اون یک گیگ لازم رو برمیداره نصب میکنه مشکلی نیست.

ممنون دوست عزیز
یعنی هیچ راهی نداره بازی بریزم روش بدون اینکه فریمرو آپدیت کنم؟

نه راهی نداره خودتون انتخاب کنید یا کنسول هکی یا آپدیت و بازیهای جدید قانونی و اکانت هکی...

مثل اینکه بازیسنتر کلا خلوته هیچکس جواب سوالای منو نمیده:))
دوستان من ps4 هکی با فریمور 5.5 دارم دو روز خوب بود دیشب اما با اینکه میرفتم توی hen از بخش user guide و در میومدم نصف بازیا قفلشون باز نمیشد! چیکار کنم؟
دو اینکه من از هک سر در نمیارم یعنی من هکش نکردم! ولی بلدم بازی نصب کنم!
میشه رو هکی که الان هست من آخرین hen رو نصب کنم؟ یا باید کل مراحل هک رو انجام بدم؟

عیب نداره باگ نرم افزاریه روش که بزنی بازی رو میاره صرفا عکس قفل مونده رو آیکون بازی مشکلی نداره.شما خودت میتونی hen جدید رو بریزی ولی پیشنهاد میکنم این کارو نکنی چون فروشنده احتمالا استیبلترین Hen دستگاه شمارو نصب کرده و ممکنه بعدا به مشکل خاموشی و اینا برخورد بکنی.در مورد صدا هم اگر دستگاه فت یا Pro داری از خود دستگاه خروجی فیبر نوری بگیر صدا محشر هستش و توی اسلیم هم کنسول رو با HDMI2 به تلویزیون وصل بکن از تلویزیون به سینما خانگی خروجی فیبر نوری بگیر و صدای اونم عالی میشه مخصوصا اگر تلویزیون سونی یا توشیبا داشته باشی خود تلویزیون صدا رو تقویت و کانالیزه میکنه و به سینما خانگی با فیبر نوری ارسال میکنه که نتیجش عالیه.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
عیب نداره باگ نرم افزاریه روش که بزنی بازی رو میاره صرفا عکس قفل مونده رو آیکون بازی مشکلی نداره.شما خودت میتونی hen جدید رو بریزی ولی پیشنهاد میکنم این کارو نکنی چون فروشنده احتمالا استیبلترین Hen دستگاه شمارو نصب کرده و ممکنه بعدا به مشکل خاموشی و اینا برخورد بکنی.در مورد صدا هم اگر دستگاه فت یا Pro داری از خود دستگاه خروجی فیبر نوری بگیر صدا محشر هستش و توی اسلیم هم کنسول رو با HDMI2 به تلویزیون وصل بکن از تلویزیون به سینما خانگی خروجی فیبر نوری بگیر و صدای اونم عالی میشه مخصوصا اگر تلویزیون سونی یا توشیبا داشته باشی خود تلویزیون صدا رو تقویت و کانالیزه میکنه و به سینما خانگی با فیبر نوری ارسال میکنه که نتیجش عالیه.
مشکل من اینه که قفل اومده روشون اونایی که اینجوریه باز نمیشن میگم از store خریداری کن و یکی دو تا رو میگه دیسک بذار! نمیدونم چیکار کنم و چه اتفاقی افتاده که به این فکر افتادم
راجب صدا من اسلیم دارم باید hdmi یه دونه از تلویزیون بهps4 وصل باشه یکی هم به دستگاه سینما خانواده خوب این هست این فیبر نوریه هم از تلویزیون به دستگاه سینمای خانواده وصله ولی صدا نمیاد وقتی روشن میکنم سینما خانواده رو

takeromid

کاربر سایت
Apr 29, 2012
24
سلام
یه سوال داشتم سایتی میخواستم کل فریمور ps4 داشته باشه.
darksofware با sce دارم
منتها فریمور 5.07 دنبالشم رو نداره.؟ریکاوری داری این ورژن؟
هرکی داره بفرسته

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
کد های ریکاوری چجوریه؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
وقتی اکانت تایید دو مرحله ای فعال میکنی یکی از راه های تایید استفاده از کدهای ریکاوری هست که چند تا کد یکبار مصرف بهت میده که در مواقع ضروری که دسترسی به راه های دیگه نداری با این کدها میتونی اکانت رو بازیابی کنی. خلاصه کلام اینکه طرفی که اکانت ازش خریدی تنها میتونه کار خودش باشه اگه دسترسی بهش داری

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

مشکل من اینه که قفل اومده روشون اونایی که اینجوریه باز نمیشن میگم از store خریداری کن و یکی دو تا رو میگه دیسک بذار! نمیدونم چیکار کنم و چه اتفاقی افتاده که به این فکر افتادم
راجب صدا من اسلیم دارم باید hdmi یه دونه از تلویزیون بهps4 وصل باشه یکی هم به دستگاه سینما خانواده خوب این هست این فیبر نوریه هم از تلویزیون به دستگاه سینمای خانواده وصله ولی صدا نمیاد وقتی روشن میکنم سینما خانواده رو
راجع به قفل بازیها اگر مطمئنی دستگاه یوقت ناخواسته به نت وصل و اپدیت نشده باشه یعنی داخلش اطلاعات سیستم نگاه کن ورژن همون 5.05 باشه در این صورت باید به یکی از روش‌هایی که در اموزش هک توضیح داده شده حالا یا روش آفلاین یا با موبایل اندردوید(که بنظر من از همه بهتره) hen رو ارسال کنی قفل بازیها باز میشن. راجع به سینمای خانگی ps4 که با hdmi به تلوزیون وصل هست کافیه کابل نوری رو از تلوزیون به سینمای خانگی متصل کنی من همینجوری استفاده میکنم. البته وقتی قراره صدا از سینمای خانگی گرفته بشه در تنظیمات تلوزیون باید خروجی صدا روی کابل نوری باشه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بچه ها من توی ps4 ام به مشکل خوردم همونطور که گفتم و الان تو hen میرم این ارور رو میده!
الان آموزش های هک رو میبینم انگار باید به نت وصل شم!
این به نت وصل شدن دستگاه من رو از کپی خور نمیندازه یا دستگاه رو اتومانیک آپدیت کنه یا این مشکلات؟
خیلی میترسم از این مسئله و نمیدونم چیکار کنم درست شه
اینه ارورش
https://imgurl.ir/uploads/x138138_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر