هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
بچه‌ها یه سوال مهم، برای بازی‌های VR میشه بدون هدست VR و با دسته بازی کرد یا حتما اون لازمه؟
میشه بازی کرد

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

بچه ها من توی ps4 ام به مشکل خوردم همونطور که گفتم و الان تو hen میرم این ارور رو میده!
الان آموزش های هک رو میبینم انگار باید به نت وصل شم!
این به نت وصل شدن دستگاه من رو از کپی خور نمیندازه یا دستگاه رو اتومانیک آپدیت کنه یا این مشکلات؟
خیلی میترسم از این مسئله و نمیدونم چیکار کنم درست شه
اینه ارورش
https://imgurl.ir/uploads/x138138_.jpg
نیازی نیست به نت وصل بشی روش‌های آفلاین هم. هستند یعنی که اگه به روش گوشی اندروید بری با هات اسپات یا اگه مثلا روش آفلاین با الازیف رو بخوای به مودم وای فای وصل میشی اما اینترنت موبایل باید خاموش باشه یا در مودم باید سیم تلفن رو از پشتش کشیده باشی.. آموزش رو دقیق بخونی درست درمیاد

• Like
Reactions: reza3533

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
وقتی اکانت تایید دو مرحله ای فعال میکنی یکی از راه های تایید استفاده از کدهای ریکاوری هست که چند تا کد یکبار مصرف بهت میده که در مواقع ضروری که دسترسی به راه های دیگه نداری با این کدها میتونی اکانت رو بازیابی کنی. خلاصه کلام اینکه طرفی که اکانت ازش خریدی تنها میتونه کار خودش باشه اگه دسترسی بهش داری

راجع به قفل بازیها اگر مطمئنی دستگاه یوقت ناخواسته به نت وصل و اپدیت نشده باشه یعنی داخلش اطلاعات سیستم نگاه کن ورژن همون 5.05 باشه در این صورت باید به یکی از روش‌هایی که در اموزش هک توضیح داده شده حالا یا روش آفلاین یا با موبایل اندردوید(که بنظر من از همه بهتره) hen رو ارسال کنی قفل بازیها باز میشن. راجع به سینمای خانگی ps4 که با hdmi به تلوزیون وصل هست کافیه کابل نوری رو از تلوزیون به سینمای خانگی متصل کنی من همینجوری استفاده میکنم. البته وقتی قراره صدا از سینمای خانگی گرفته بشه در تنظیمات تلوزیون باید خروجی صدا روی کابل نوری باشه.

آقا الآن من تو گوشیم چک کردم backup code ها رو دارم
فقط یه چیزی: مگه بعد از فعال کردم two step verification این کد ها رو نمی ده؟ اگه اینجوریه که فروشنده ندیده کد ها رو
الآن من می تونم صرفا با داشتن این کد ها اکانت رو برگردونم؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
251
دوستان من به نت رایگان سرعت بالا دسترسی دارم . میتونم دیتای بازی ها رو خودم دانلود کنم بریزم توی هارد نصب کنم؟؟

بیرون واسه هر بازی 100 تومن میگیرن حداقل

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
آقا الآن من تو گوشیم چک کردم backup code ها رو دارم
فقط یه چیزی: مگه بعد از فعال کردم two step verification این کد ها رو نمی ده؟ اگه اینجوریه که فروشنده ندیده کد ها رو
الآن من می تونم صرفا با داشتن این کد ها اکانت رو برگردونم؟

خوب حتما اونهم از قبل فعال کرده بوده و بکاپ کد گرفته بوده و احتمالا این کدها با اکانت مربوط باشند نه با ایمیل یعنی با تغییر ایمیل بازهم کار کنند و در این صورت باید برای شماهم کار کنند یه امتحان بکن.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان من به نت رایگان سرعت بالا دسترسی دارم . میتونم دیتای بازی ها رو خودم دانلود کنم بریزم توی هارد نصب کنم؟؟

بیرون واسه هر بازی 100 تومن میگیرن حداقل
تونستی که میشه خودت دیتا رو بگیری هم مستقیم از داخل کنسول هم اینکه ابتدا دانلود دیتا توسط کامپیوتر و سپس انتقال اون به کنسول توسط نرم افزار psx که معمولا سرعت بالای هم داره. اما صد تومن بابت دیتا که نمیگیرن اون مبلغ احتمالا بابت اکانت هم هست

• Like
Reactions: S@eEd

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
251
تونستی که میشه خودت دیتا رو بگیری هم مستقیم از داخل کنسول هم اینکه ابتدا دانلود دیتا توسط کامپیوتر و سپس انتقال اون به کنسول توسط نرم افزار psx که معمولا سرعت بالای هم داره. اما صد تومن بابت دیتا که نمیگیرن اون مبلغ احتمالا بابت اکانت هم هست

مرسی داداش گل . میشه بگی دیتا با اکانت چه فرقی داره؟؟

بعد اینکه با دیتای بازی که دانلود میکنیم میشه بازی کرد دیگه درسته؟ اگه میشه بازی کرد با اکانت دارش چه فرقی داره؟

Heidari66

کاربر سایت
Mar 4, 2010
19
سلام
این کد دیتای بازی (مثلا:CUSA01262) برای هر بازی فرق داره؟
از کجا باید بفهمم کد مثلا بازی GTA که میخام بریزم رو دستگاه چیه؟
چند نوع ازین کدها داریم؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان مدت ها بود کنسول رو آپدیت نکردم امروز که می خواستم CoD WWII رو بازی کنم حین اجرا پیام میده که بازی برای اجرا به آپدیت نیاز داره!
ورژن فعلی فک کنم 5 و خورده ای باشه :D
NFS Payback ، Battlefield 1 ، Wolfenstein 2 رو هم بازی کردم نیازی به آپدیت نبود ولی حالا این آپدیت می خواد.
حالا انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
مرسی داداش گل . میشه بگی دیتا با اکانت چه فرقی داره؟؟

بعد اینکه با دیتای بازی که دانلود میکنیم میشه بازی کرد دیگه درسته؟ اگه میشه بازی کرد با اکانت دارش چه فرقی داره؟
شما باید اکانت قانونی داشته باشی برای ریختن دیتا ، دیتارو کسی میخره که اکانت بازی رو داره ولی حجم برای دانلودش نداره
سلام
این کد دیتای بازی (مثلا:CUSA01262) برای هر بازی فرق داره؟
از کجا باید بفهمم کد مثلا بازی GTA که میخام بریزم رو دستگاه چیه؟
چند نوع ازین کدها داریم؟
هر بازی Cusa مخصوص خودشو داره و حکم آی دی رو داره برای اون بازی ، با یک سری نرم افزار میشد فهمید فکر کنم ولی اسمشونو نمیدونم
سلام
دوستان مدت ها بود کنسول رو آپدیت نکردم امروز که می خواستم CoD WWII رو بازی کنم حین اجرا پیام میده که بازی برای اجرا به آپدیت نیاز داره!
ورژن فعلی فک کنم 5 و خورده ای باشه :D
NFS Payback ، Battlefield 1 ، Wolfenstein 2 رو هم بازی کردم نیازی به آپدیت نبود ولی حالا این آپدیت می خواد.
حالا انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟
اگه 5.05 به پایین باشه میتونی هکش کنی ، اگه هم هک نخوای که آپدیت کنی هیچ مشگلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: genaveh

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
خوب حتما اونهم از قبل فعال کرده بوده و بکاپ کد گرفته بوده و احتمالا این کدها با اکانت مربوط باشند نه با ایمیل یعنی با تغییر ایمیل بازهم کار کنند و در این صورت باید برای شماهم کار کنند یه امتحان بکن.

آخه ایمیل رو عوض کرده طرف!! صرفا با داشتن بکاپ کد که نمی شه کاری کرد؟
فروشنده اکانت رمزی که من گذاشته بودم رو نداشته که بتونه وارد بشه و از بکاپ کد استفاده بکنه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
اگه 5.05 به پایین باشه میتونی هکش کنی ، اگه هم هک نخوای که آپدیت کنی هیچ مشگلی پیش نمیاد

الان آپدیت رو انجام دادم حالا خود بازی هم بدون آپدیت اجرا نمیشه!! تقریبا 32 گیگ هم حجمش هست!
قبلا اینجوریا نبود میشد بدون آپدیت بازی کرد. الان چرا اینطور شده؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
الان آپدیت رو انجام دادم حالا خود بازی هم بدون آپدیت اجرا نمیشه!! تقریبا 32 گیگ هم حجمش هست!
قبلا اینجوریا نبود میشد بدون آپدیت بازی کرد. الان چرا اینطور شده؟
والا نمیدونم ، شاید این آپدیت اجباری واسه بازیه ، ولی در کل به نظرم همیشه بازیهارو با آپدیتهاش بری خیلی بهتره چون مشکلات بازی رو هم برطرف میکنن

Ahmadrezz

عضو جدید
May 7, 2019
1
سلام دوستان
برای آنلاین بازی کردن با اکانت هکی میشه برای جلوگیری از بن شدن، یه اکانت هکی دیگه داشت که مثلن بازی انچنان مهمی توش نیس ولی پی اس پلاس داره. بعد با اون اکانت بازیای اکانت هکی دیگه رو آنلاین بازی کرد که اگه خاستن بنت کنن اکانت پی اس پلاس رو بن کنن نه اکانت بازیا رو؟
و اینکه اگه با اکانت هکی هیچ وقت انلاین نشی بازم امکان بن شدن وجود داره؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این سونی عمه خراب چرا 120 هرتز یا vrr یا فیلم blu-ray به امکانات کنسول ضعیفش اضافه نمی کنه گند بزنن به دنیا که تا رقابت ضعیف می شه فاز انحصار طلبی طرف مقابل بالا می زنه اون از انویدیا که با قیمت های فضایی کارت های جدیدش انحصاری طلبی می کنه و بعدش اینتل این سمت هم حالا سونی حتی دیگه برای بازی های انحصاریش روی pro هم نه فریم بیشتری نه گرافیک بهتری چیزی ارائه می ده.

این ماهیت خودخواه بودن در همه ی ادما لعنتی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر