هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
ايميلتو عوض كن

قبلا چندتا بازی انگشت شمار میشد فریم ببری بالا از جمله هلبلید و تامرایدر و گاد اف وار ولی تازگیا جز بتلفیلد ندیدم حتی دیزگان هم نمیشه برد بالا بنظرم اگه نداری پرو نگیر

عه یعنی حتی تو گرافیک بازیای انحصاریش هم هیچ فرقی بین اسلیم و پرو نیست ؟

taherdesign

عضو جدید
May 15, 2019
1
نام
طاهر
سلام دوستان
من قصد دارم یک ps تهیه کنم
اما چند روز پیش توی یه خبر خوندم که قراره ps5 بیاد
میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا دستگاه جدید بیاد
صبر کنم و یا برم ps4 بخرم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
من قصد دارم یک ps تهیه کنم
اما چند روز پیش توی یه خبر خوندم که قراره ps5 بیاد
میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا دستگاه جدید بیاد
صبر کنم و یا برم ps4 بخرم ؟
احتمال زیاد 25م آبان سال بعد میا یعنی99
بیاد هم تو ایران بخاطر کم یا گرون بودن اکانتهای هکیش زیاد خریدار نداره و همچنان ps4 رو بورسه
البته اون 25 آبان هم میاد قیمتش روز و ماه‌های اول فضایی هست بعد بمرور هم قیمت دلاریش میشه

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
روت هر گوشی موبایل بسته به برند و ورژن اندرویدیش متفاوته گاها کار خیلی ساده ای هم نیست که بشه با یک راهنمای اینجا انجام داد بایدبه بخش تخصصی گوشیت در سایت های موبایل مراجعه کنی اما اینکه vpn. رو بشه با موبایل شیر کرد بعید میدونم بدون روت امکان پذیر باشه اما یک برنامه هست بنام every proxy در گوگل پلی پیدا میشه که ادعا داره بدون روت میتونه اینکارو انجام بده البته من تستش نکردم چون نت موبایل نداشتم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
سلام عزیزجان گوشی من شیائومی روتش داستان من با یه ویدیوی اموزشی تو یوتیوب تونستم وی پی ان رو شیر کنم رو کنسول البته این روش واسه موبایل به موبایل بود ولی رو کنسولم جواب داد حتی تو مرورگر کنسول یوتیوب و فیسبوک باز شد و آی پی مرورگر کنسول با آی پی فیلترشکن گوشی یکی شد ولی وقتی رفتم تو بازی به سرور وصل نمیشد و همون اروری رو میداد که بدون فیلترشکنم میری.اینم لینک اون ویدیو اگه خواستی متوجه بشی

• Like
Reactions: Arsinn

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان من اگر اکانت ظرفیت 1 بگیرم و بازی رو به وسیله PSX بخوام انتقال بدم بعد از پایان نصب ، آپدیت بازی هم که دانلود کردم دنبالش نصب میشه؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان من اگر اکانت ظرفیت 1 بگیرم و بازی رو به وسیله PSX بخوام انتقال بدم بعد از پایان نصب ، آپدیت بازی هم که دانلود کردم دنبالش نصب میشه؟
اصلا بدون اپدیت نصب نمیشه باید اخرین اپدیت رو داشته باشین

• Like
Reactions: Black Roz

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
لطفا یک سایت فروش معتبر اکانت Ps4 معرفی کنید بعد میخواستم ببینیم که بعد یک مدت بازی فقل میشه یا نه برای همیشه هست ممنون میشم کمک کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
PSX رو که اجرا میکنی باید به اینترنت وصل باشی تا اونجایی که میدونم و اگه فایلهای مربوط به آپدیت تو پوشه نباشه ، خودش شروع میکنه مستقیم دانلود کردن. پس آره فایلهای آپدیتش هم باهاش نصب میشه.
کسی نمیدونه دوستان؟
در مورد آدرس پرسیدن چیزی نمیدونم متاسفانه ولی جستجو کنید درباره اش یه جای کار میلنگه ، ولی اینکه میگید اتفاقی نمیفته ، شاید بخاطر اینه که مرورگرها با سایت سونی یه مقدار درگیری دارن و جلوی بعضی عملیاتهای سایتو میگیرن با یه مرورگر دیگه امتحان کن یا مطمئن شو همه Cookie ها و غیره Allow هستن.

djcounter

کاربر سایت
May 17, 2019
6
سلام دوستان. می خوام یه پلی استیشن 4 یک ترابایت اسلیم گلد ادیشن اکبند و پلمپ بخرم. ورژن نرم افزاری که از روی کارخونه روشه زیر 5.05 هست که بشه کپی خورش کنم؟

mohdxbox

کاربر سایت
May 18, 2019
3
باعرض سلام
یه سوال دوستان شاید مبتدیانه باشه. ببخشید.
چجوری میشه که توی یک ps4، بازی های محبوب و مطرح رو مثلاً pes19, fifa 19, red dead 2 و غیره رو به صورت همزمان نصب کرد. چون اکانته این بازی های هرکدوم به صورت جداگانه به فروش میرسه و اکانت های هکیشون مهلت وارد کردنشون محدوده توی ps4.
اگه سوالم جاش اینجا نبود پوزش.
سپاس

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
باعرض سلام
یه سوال دوستان شاید مبتدیانه باشه. ببخشید.
چجوری میشه که توی یک ps4، بازی های محبوب و مطرح رو مثلاً pes19, fifa 19, red dead 2 و غیره رو به صورت همزمان نصب کرد. چون اکانته این بازی های هرکدوم به صورت جداگانه به فروش میرسه و اکانت های هکیشون مهلت وارد کردنشون محدوده توی ps4.
اگه سوالم جاش اینجا نبود پوزش.
سپاس
سلام.
کلا سوالتون واضح نیست ، الان دوبار کلمه اکانت رو استفاده کردید ، تو هردوش منظورتون اکانت هکیه ؟

mohdxbox

کاربر سایت
May 18, 2019
3
سلام.
کلا سوالتون واضح نیست ، الان دوبار کلمه اکانت رو استفاده کردید ، تو هردوش منظورتون اکانت هکیه ؟
بله. هکی منظورمه.
ببینید کلیته سوال اینه که چجوری میشه توی یک کنسول بازی های محبوب مثه fifa 19, pes19, red dead 2 و همین بازی های جدید یکجا نصب شده باشن به صورت هکی. داریم اصن؟ امکان پذیر هستش؟؟؟
ممنون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بله. هکی منظورمه.
ببینید کلیته سوال اینه که چجوری میشه توی یک کنسول بازی های محبوب مثه fifa 19, pes19, red dead 2 و همین بازی های جدید یکجا نصب شده باشن به صورت هکی. داریم اصن؟ امکان پذیر هستش؟؟؟
ممنون
یکجا ، غیر یکجا خیلی معنی نداره ، بله پیدا میشه ، هرچی داخلش بیشتر بازی قیمتش میره بالاتر و میتونید تو تلـگرام و ... تهیه کنید و ضوابطش هم معمولا همونجا نوشته و توی اکانت هایی که بازی بیشتری هست اگه به موقع پروسه رو انجام ندید و از اکانت خارج نشید فقط ریسک مالی بیشتری دارید و مراحلش با یه اکانت با بازی کمتر فرقی نداره بجز قیمتش.
اکانت هکی هم در واقع صاحبشون یه شخصه که اون بازیهارو با گیفت کارت خریده و فقط این رمزش هست که به اصطلاح هک شده ( اینکه محدودیت زمان داره بخاطر اینه که صاحبش آنلاین میشه یا ایمیل هشدار برای صاحب اکانت ارسال میشه و رمزشو عوض میکنه )
سایر اکانتهای شخصی ، ظرفیتی-اشتراکی و غیره هم به همین صورت ، بازیها خریداری شده هستن.

• Like
Reactions: mohdxbox

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
سلام

امکانش هست از دوستانی که راجع به ps4 اطلاعات کامل دارن به من یه پیام خصوصی بدن تا چند تا سوال ازشون بپرسم؟!

ممنون از شما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر