هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohdxbox

کاربر سایت
May 18, 2019
3
یکجا ، غیر یکجا خیلی معنی نداره ، بله پیدا میشه ، هرچی داخلش بیشتر بازی قیمتش میره بالاتر و میتونید تو تلـگرام و ... تهیه کنید و ضوابطش هم معمولا همونجا نوشته و توی اکانت هایی که بازی بیشتری هست اگه به موقع پروسه رو انجام ندید و از اکانت خارج نشید فقط ریسک مالی بیشتری دارید و مراحلش با یه اکانت با بازی کمتر فرقی نداره بجز قیمتش.
اکانت هکی هم در واقع صاحبشون یه شخصه که اون بازیهارو با گیفت کارت خریده و فقط این رمزش هست که به اصطلاح هک شده ( اینکه محدودیت زمان داره بخاطر اینه که صاحبش آنلاین میشه یا ایمیل هشدار برای صاحب اکانت ارسال میشه و رمزشو عوض میکنه )
سایر اکانتهای شخصی ، ظرفیتی-اشتراکی و غیره هم به همین صورت ، بازیها خریداری شده هستن.
بله. فرمایش شما صحیح آقا سعید.
صحبت بنده سر این هست که همونطور که میدونید اکانت های هکی و غیر قانونیه fifa19 و pes 19 جدا هستش.
چجوری میشه هردورو روی کنسول نصب کرد مگه مهلت نداره نصبشون. اینکه یکی رو نصب کنیم و پشت بندش یا با فاصله یک اکانت دیگه رو نصب کنیم، احتمال قفل شدن بازی نیست؟؟؟

• Like
Reactions: saeed_sg

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام دوستان من بازی just cause 4 بصورت ظرفیت ۱ روی کنسولم ریختم بازی اجرا میشه و موقع شروع میزنه ضربدر بزن تا استارت بشه بعدش میزه افلاین مد و دوباره میگه ضربدر بزن مشکل از کجاس

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام

در مورد این اکانت هایی که خرید و فروش میشه میخواستم بدونم. جریان شون چیه ! یه ظرفیتی و سه ظرفیتی و اینا !

red dead 500-600 تومن خیلیه بابا ! واسه یه بازی :|
سه تا ظرفیت داریم
ظرفیت دو، فروشنده یه اکانت بهت میده یوزر پس میزنی میری تو اکانت خودت دانلود و بازی میکنی عین دیسک هم تروفی میگیری تو اکانت خودت هم میتونی آپدیت کنی

ظرفیت 3،فقط تو اکانتی خود فروشنده بهت داده اونم همش آنلاین میتونی بازی کنی و غیر فیفا وpes نمیتونی تو بقیه اکانتها بازیو اجرا کنی

ظرفیت یک، عین همون دو هست با این تفاوت یه دد لاینی فروشنده برات تعریف کرده و تا اون موقع وقت داری دانلود کنی بعد باید کنسولو آفلاین کنی تا وقتی اون بازیو تموم کردی بعد که تموم شد میتونی آنلاین کنی ولی بازیت قفل میشه

باتوجه به ارزش ظرفیت‌ها به ترتیب دو سه یک گرونتر هستن
یه اکانت هکی هم هست که میرن یکیو که فلان بازیو با گیفت خریده هک میکنن یوزر پس میفروشن که ضمانتی نداره و شانسیه بعضی وقتها هم سونی بفهمه جریمه میکنه وبن

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بله. فرمایش شما صحیح آقا سعید.
صحبت بنده سر این هست که همونطور که میدونید اکانت های هکی و غیر قانونیه fifa19 و pes 19 جدا هستش.
چجوری میشه هردورو روی کنسول نصب کرد مگه مهلت نداره نصبشون. اینکه یکی رو نصب کنیم و پشت بندش یا با فاصله یک اکانت دیگه رو نصب کنیم، احتمال قفل شدن بازی نیست؟؟؟
بله هست ، این ریسکیه که موقع استفاده از اکانت های هکی میپذیرید .

همونطور که گفتم ، اون مهلت که میفرمایید یه چیز ثابتی نیست ، بین چند دقیقه تا چندماه میتونه متغیر باشه .

تو اکانت هکی شما اکانت رو بعنوان استفاده کننده ( آفلاین/آنلاین ) اکـتـیـو میکنید ، صاحب اکانت خودش میشه > فقط آنلاین < .

در کل استفاده اکانت هکی دو مرحله اصلی داره :

1- موقعی که دارید اکانت رو وارد میکنید صاحب اکانت آنلاین نباشه ( چون اگه دو نفر تو یه اکانت همزمان آنلاین باشند ، هردو پرت میشن بیرون و صاحب اکانت هم متوجه میشه و معمولا رمز رو عوض میکنه ) این مهلت رو محدود اعلام میکنند بخاطر اینکه صاحب اکانت هرلحظه ممکنه آنلاین بشه دلیل اصلیش اینه و برای همین هرچه سریعتر اکتیو کنید و خارج بشید بهتره. بعد از اینکه خارج شدید شما دارنده بازیها هستید.

2- تا وقتی صاحب اکانت از کنسولش بصورت آفلاین ( بدون اینترنت ) استفاده نکنه شما اون بازیها رو دارید. ( چون اگه آفلاین بشه متوجه میشه اکانتش اکتیو نیست )

اگه این دو اتفاق رعایت بشه ، شما حتی چندین ماه اکانت رو دارید بدون اینکه قفل بشه.
-----------
حالا شما اگه شانستون خوب باشه ، میتونید چندتا اکانت اکتیو کنید و دیتاشو دانلود کنید و آفلاین بشید . مادامی که شما آفلاین باشید ، کنسولتون به اینترنت دسترسی نداره که بررسی کنه هنوز اکتیو هست یا نه.

• Like
Reactions: mohdxbox

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
کسی نمیدونه دوستان؟

برو تو گوگل مپ و بر اساس کشور اکانتت رو روی اون کشور و یه هتل یا روستوران رو انتخاب کن ...آدرس کاملش رو میاره همونو بزن تو اکانتت و تموم.
من 5 سال پیش همین کار رو کردم و تا الان کلی بازی خریدم باهاش

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان برای آنلاین بازی کردن بازی هایی که به سرور وصل نمیشن چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟ تغییر DNS یا پروکسی؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
سلام دوستان
یه سوال
من بازی هیتمن دو گرفتم که ریجن دو و دستگاه و اکانتم ریجن یک
حالا فهمیدم که کلا داخل دیسک چهارتا مرحله بیشتر نداره و میخوام آپدیت 21 gb بازی دانلود کنم
مشکلی نداره که بازیم ریجن دو و اکانتم ریجن یکه؟بازم مراحل جدید اضافه میشه به بازیم یا نه ؟ ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان
یه سوال
من بازی هیتمن دو گرفتم که ریجن دو و دستگاه و اکانتم ریجن یک
حالا فهمیدم که کلا داخل دیسک چهارتا مرحله بیشتر نداره و میخوام آپدیت 21 gb بازی دانلود کنم
مشکلی نداره که بازیم ریجن دو و اکانتم ریجن یکه؟بازم مراحل جدید اضافه میشه به بازیم یا نه ؟ ممنون

نه مشکلی برای اپدبت نداری

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
برو تو گوگل مپ و بر اساس کشور اکانتت رو روی اون کشور و یه هتل یا روستوران رو انتخاب کن ...آدرس کاملش رو میاره همونو بزن تو اکانتت و تموم.
من 5 سال پیش همین کار رو کردم و تا الان کلی بازی خریدم باهاش
ینی میگی ادرس واقعی از گوگل مپ دربیارم بدم به اکانت؟نه ادرسی که از سایتهای فیک جنریتور درمیاد؟

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
هارد کنسول من500 هست که سعی دارم 1ترا کنم بازی های اکانت هکی داخل هارد میتونم منتقل کنم بعد به هارد جدید؟

از کجا باید بدونم بازی داخل کنسول اکانت هک هست یا ظرفیت 1 ،2 و یا سه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر