هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ظرفیت ۲و۳ که قانونی هستن
از ۱ اطلاع زیادی ندارم چون استفاده نکردم ولی اونم تا جایی که میدونم قانونیه
اگه لازمشون ندارید میتونید از اون جایی که گفتم اکانتو پاک کنید بعدم از library خود بازیارو پاک کنید
چیزی به اسم 1 رسمی وجود نداره
رسمی 2.3 هست سونی اون اوایل که اومد این طرح اجرا کنه 1 در حقیقت یک باگ بود که با اپدیت های بعدیش برطرف شد اما ازش استفاده کردن برای همینم 1 فقط باید افلاین باشی

من این سوال رو داخل لوازم جانبی پرسیدم کسی جواب نداد بعد 4 روز گفتم این جا بزارم شاید فرجی شد :D
دوستان کسی اطلاعاتی از دسته هوری وان ایکس داره لینک ؟ کیفیت چطوریه ؟ مثل دسته اورجینال راحت شناسایی میشه یا داستان داره ؟ دانگل اره یا مستقیمه ؟ شارژش چه قدر جواب میده ؟ با پایه دسته معمولی شارژ میشه یا نه ؟
هدفم برای بازی های شوتر هست و این که ارزش داره خریدش ؟
دسته ریزر و نانکو رو دیدم در خفن بودنش شکی نیست ولی قیمتش فضایی هست :D
واین که سیمی بودنش برای من اذیت کنندس حتما وایرلس میخوام
اینجارو بخونید ببشتر سوالاتتون جواب داده شده
Hori Onyx Controller Review And Test
مشکلش نداشتن لایت بار و جک هدفون و اسپیکر داخلی و موشن سنسور هست باتریشم ۵ ساعتس
ظاهرا مستقیم وصل میشه اتصالشم دردسر نداره
اگه خیلی زیاد شوتر بازی میکنید بنظرم بهتره یه دسته که طراحیش تو این سبکه بگیرید چون دسته ایکس باکس تو بازیای شوتر عالیه

اینجارو بخونید ببشتر سوالاتتون جواب داده شده
Hori Onyx Controller Review And Test
مشکلش نداشتن لایت بار و جک هدفون و اسپیکر داخلی و موشن سنسور هست باتریشم ۵ ساعتس
ظاهرا مستقیم وصل میشه اتصالشم دردسر نداره
اگه خیلی زیاد شوتر بازی میکنید بنظرم بهتره یه دسته که طراحیش تو این سبکه بگیرید چون دسته ایکس باکس تو بازیای شوتر عالیه
مشکلات اگه محدود به این ها باشه اوکبه خیلی کاربردی نیستن حتی سنسور هم فقط یه معدود بازی ها هست
اگه نیست فقط شوتر میرم :D تو این 1 سال اخری فقط بتل و رمبو و فورت مثلث بازی من رو تشکیل داده البته اون وسط ها گاد و .... هم یک هفته ای رفتم و دوباره این هارو رفتم
الان یکی از دلیل هام همین شکل ایرگونومی شبیه دسته ایکس باکس هست که واقعا شوتر باش دلچسب تره ولی باقی موارد بی شک دوال شاک :-"

دوستان سلام
من یه گیم نت دارم با 4 تا کنسول PS4
الان سوالی که دارم اینه که اگر مثلاً یه اکانت هکی خریداری کنم میتونم بازی هاشو روی هر 4 کنسول فعال کنم؟ یا اینکه باید برای هر کنسول به طور جداگانه اکانت تهیه بشه؟
میخوام فقط یک بار با اکانت لاگین کنم و کنسول رو آفلاین کنم
یا مثلاً میشه برای هر 4 کنسول از یک یوزر PSN مشابه استفاده کرد؟
کم هزینه ترین روش برای داشتن بازی ها به این شکل چیه؟
خیلی ممنون

سلام دوستان من یه ps4 دسته دوم حدوم 20 روز پیش خریدم هر روزم باهش بازی کردم الان اومدم بازی دسته رو زدم روشن شد و منو اومد یه مقدارم هی از این قسمت به اون قیمت رفتم ولی بعد دیگه دسته با اینکه روشن بود عمل نمی کرد ( کنسول هنگ نکرده بود) ،بعد کنسول با دکمه خاموش کردم دوباره روشن کردم درست شد خواستم بدونم مشکل از چیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده یا ایراد از دستگاه منه؟

آخرین ویرایش:
دوستان در صورت خرید یک بازی روی یک اکانت اون اکانت رو میشه بین چند نفر شیر کرد؟ بعد مشکلی از نظر قفل شدن اکانت وجود نداره؟
الان اگر بخوام شریکی یک بازی رو با چند نفر روی یک اکانت بگیرم، میشه اون بازی رو روی اکانت اصلی خودم فقط بازی کنم؟
شرمنده که سوالات خیلی مبتدیانه بود:D

آخرین ویرایش:
دوستان در صورت خرید یک بازی روی یک اکانت اون اکانت رو میشه بین چند نفر شیر کرد؟ بعد مشکلی از نظر قفل شدن اکانت وجود نداره؟
الان اگر بخوام شریکی یک بازی رو با چند نفر روی یک اکانت بگیرم، میشه اون بازی رو روی اکانت اصلی خودم فقط بازی کنم؟
شرمنده که سوالات خیلی مبتدیانه بود:D
تاپیک آموزش شیر هست
درکل ۲ نفر میتونن بدون مشکل و کامل از بازی استفاده کنن یکی رو کنسولش اکتیو میکنه میشه ظرفیت ۲ و میتونه برگرده رو اکانت خودش بازی کنه یکیم رو همون اکانت که بازی خریداری شده بازی میکنه میشه ظرفیت ۳ همیشه هم باید آنلاین باشه
ظرفیت ۱ هم هست ولی آفلاینه و مشکلات خودشو داره که اگه میخواید شریکی بگیرید معمولا کسی از اون ظرفیت استفاده نمیکنه
شما اگه میخواید با اکانت خودتون بازی کنید باید ظرفیت ۲ اون اکانتو بردارید

• Like
Reactions: Augustus
دوستان سلام
من یه گیم نت دارم با 4 تا کنسول PS4
الان سوالی که دارم اینه که اگر مثلاً یه اکانت هکی خریداری کنم میتونم بازی هاشو روی هر 4 کنسول فعال کنم؟ یا اینکه باید برای هر کنسول به طور جداگانه اکانت تهیه بشه؟
میخوام فقط یک بار با اکانت لاگین کنم و کنسول رو آفلاین کنم
یا مثلاً میشه برای هر 4 کنسول از یک یوزر PSN مشابه استفاده کرد؟
کم هزینه ترین روش برای داشتن بازی ها به این شکل چیه؟
خیلی ممنون
هکی بخری روی هر کنسول یکی ولی خودت اکانت بسازی میتونی روی سه تا کنسول اکتیو کنی ولی یه کنسول رو کلا نباید به نت وصل کنی یکیشم همش به نت نیاز داری اون یکی هم مهم نیست نت هم هر نتی میتونه باشه شارژهم اصلا نمیکشه بگی نمیصرفه هرنتی مثه گوشی 2g 3g 4g ADSL WIMAX WIFI و.........البت این روش برای فوتبالهایی مثه فیفا که همش اپدیت میدن زیاد خوب نیست مگه اونکه بخوای اپدیت کنی اون ظرفتیتی که اصلا نباید وصل به نت کنی

هکی بخری روی هر کنسول یکی ولی خودت اکانت بسازی میتونی روی سه تا کنسول اکتیو کنی ولی یه کنسول رو کلا نباید به نت وصل کنی یکیشم همش به نت نیاز داری اون یکی هم مهم نیست نت هم هر نتی میتونه باشه شارژهم اصلا نمیکشه بگی نمیصرفه هرنتی مثه گوشی 2g 3g 4g ADSL WIMAX WIFI و.........البت این روش برای فوتبالهایی مثه فیفا که همش اپدیت میدن زیاد خوب نیست مگه اونکه بخوای اپدیت کنی اون ظرفتیتی که اصلا نباید وصل به نت کنی
ممنون داداش
یه سوال
الان من یه اکانت هکی میخرم یوزر پسش رو وارد یکی از کنسول ها میکنم و دستگاه رو Active as Primary میکنم و بعدش سریع دیتاها رو انتقال میدم و کلا سیستم رو آفلاین میکنم
بعد دوباره همون یوزر پس رو وارد کنسول بعدی بکنم و همون مراحل رو برم جلو و دستگاه رو آفلاین کنم نمیشه؟
یعنی بیام با یه یوزر پس هکی روی چند کنسول بازی ها رو اکتیو کنم، دیگه هم به هیچ وجه به نت وصل نشم
این روشی که شما میگی خودم اکانت بسازم، منظورت دقیقاً چیه؟ میشه یه کمی بیشتر توضیح بدی؟
من چون گیم نتم رو تازه باز کردم نمیخوام زیاد هزینه کنم، به همین خاطر به فکر روش های کم هزینه تر هستم

ممنون داداش
یه سوال
الان من یه اکانت هکی میخرم یوزر پسش رو وارد یکی از کنسول ها میکنم و دستگاه رو Active as Primary میکنم و بعدش سریع دیتاها رو انتقال میدم و کلا سیستم رو آفلاین میکنم
بعد دوباره همون یوزر پس رو وارد کنسول بعدی بکنم و همون مراحل رو برم جلو و دستگاه رو آفلاین کنم نمیشه؟
یعنی بیام با یه یوزر پس هکی روی چند کنسول بازی ها رو اکتیو کنم، دیگه هم به هیچ وجه به نت وصل نشم
این روشی که شما میگی خودم اکانت بسازم، منظورت دقیقاً چیه؟ میشه یه کمی بیشتر توضیح بدی؟
من چون گیم نتم رو تازه باز کردم نمیخوام زیاد هزینه کنم، به همین خاطر به فکر روش های کم هزینه تر هستم
سوال اولتون خیر شدنی نیست شما وقتی هکی میگیرید فروشنده دی اکتیو میکنه شما میزنی رو کنسول و اکتیو میشه حالا فرقی نمیکنه بعدش آفلاین بشید یا آنلاین دیگه رو همون کنسول اکتیو شده رو کنسول دیگه‌ای اکتیو نمیشه. از داخل تنظیمات میتونید اکانتو دی اکتیو کنید ولی اول اینکه کلا دیگه نمیتونید وارد اون اکانت بشید بخاطر دلایل امنیتی سونی دوم اینکه دی اکتیوش کنید بازیا قفل میشن
اون چیزی که دوستمون میگه هم یعنی اینکه بازیو دیجیتالی بخرید و ۶۰ دلار پای هر بازی جدیدی بدید که برای گیم نت فکر نمیکنم عاقلانه باشه
من چندین ساله گیم نت نرفتم نمیدونم الان وضعیت چجوریه بهتره یه سر به بقیه گیم نتا بزنید و ببینید چه کاری انجام میدن
دوتا راه هست که بهتر از همس یکی اینکه کنسول هک شده بگیرید که در این صورت بازیای قدیمی روش اجرا میشن و نیاز نیست برای بازیای قدیمی هزینه کنید
راه دوم هم تهیه نسخه فیزیکی بازیاس. هرچند یه دیسک همزمان فقط رو یه دستگاه قابل استفادس ولی اول اینکه توی هر چندتا کنسول که بخواید میتونید بذاریدش دوم اینکه بعدا راحت میتونید دیسکو بفروشید

• Like
Reactions: irandvd
سوال اولتون خیر شدنی نیست شما وقتی هکی میگیرید فروشنده دی اکتیو میکنه شما میزنی رو کنسول و اکتیو میشه حالا فرقی نمیکنه بعدش آفلاین بشید یا آنلاین دیگه رو همون کنسول اکتیو شده رو کنسول دیگه‌ای اکتیو نمیشه. از داخل تنظیمات میتونید اکانتو دی اکتیو کنید ولی اول اینکه کلا دیگه نمیتونید وارد اون اکانت بشید بخاطر دلایل امنیتی سونی دوم اینکه دی اکتیوش کنید بازیا قفل میشن
اون چیزی که دوستمون میگه هم یعنی اینکه بازیو دیجیتالی بخرید و ۶۰ دلار پای هر بازی جدیدی بدید که برای گیم نت فکر نمیکنم عاقلانه باشه
من چندین ساله گیم نت نرفتم نمیدونم الان وضعیت چجوریه بهتره یه سر به بقیه گیم نتا بزنید و ببینید چه کاری انجام میدن
دوتا راه هست که بهتر از همس یکی اینکه کنسول هک شده بگیرید که در این صورت بازیای قدیمی روش اجرا میشن و نیاز نیست برای بازیای قدیمی هزینه کنید
راه دوم هم تهیه نسخه فیزیکی بازیاس. هرچند یه دیسک همزمان فقط رو یه دستگاه قابل استفادس ولی اول اینکه توی هر چندتا کنسول که بخواید میتونید بذاریدش دوم اینکه بعدا راحت میتونید دیسکو بفروشید
سپاس از پاسخ جامع و کاملتون
من الان 4 تا کنسول دارم، 3 تاش کپی خوره، یکیش ورژن 5.55
واقعاً دلم نمیاد آپگریدشون کنم...همین الان فیفا 18 و PES2018 رو دارم ولی صدای مشتری ها در اومده که چرا جدیدشو نمیاری
از طرفی هم معلوم نیست هکرها کی میخوان هک 5.55 رو منتشر کنن
هزینه بازی ها چه دیسکی چه اکانت اورجینال خیلی بالاست و بخوام برای هر 4 دستگاه این تعداد بازی بریزم خیلی باید هزینه کنم
واقعاً موندم چیکار کنم...مشتری هامو هم دارم از دست میدم

سپاس از پاسخ جامع و کاملتون
من الان 4 تا کنسول دارم، 3 تاش کپی خوره، یکیش ورژن 5.55
واقعاً دلم نمیاد آپگریدشون کنم...همین الان فیفا 18 و PES2018 رو دارم ولی صدای مشتری ها در اومده که چرا جدیدشو نمیاری
از طرفی هم معلوم نیست هکرها کی میخوان هک 5.55 رو منتشر کنن
هزینه بازی ها چه دیسکی چه اکانت اورجینال خیلی بالاست و بخوام برای هر 4 دستگاه این تعداد بازی بریزم خیلی باید هزینه کنم
واقعاً موندم چیکار کنم...مشتری هامو هم دارم از دست میدم
بهتره ببینید همکارا چکار میکنن چون من اصلا اطلاعی از وضعیت گیم نت ها ندارم از درآمد و تعداد مشتری روزانه هم خبر ندارم که ببینم کدوم راه ارزش هزینه رو داره
روی هک هم حساب باز نکنید ۵.۵۰ هم هک بشه مشکل خاصیو حل نمیکنه الان خیلی از بازیای جدید مثل rdr2 (احتمالا) فریمور ۶ لازم دارن برای اجرا و ممکنه انتشارش انقدری طول بکشه که تا اون موقع کلی بازی بزرگ دیگه اومده باشه
به شخصه فکر میکنم بذارید یکم از انتشار بازیای بزرگ بگذره و بعد دیسک کارکرده بگیرید بهتره چون فروش دوبارش بیشتر هزینه دیسکو برمیگردونه ولی بازم میگم نمیدونم تهیه یه بازی چقدر میتونه درآمد ساز باشه و خیلی چیزای دیگه. بهتره ببینید بقیه همکارا چکار میکنن چون اونا کارشون اینه نه ما.

• Like
Reactions: irandvd
سلام
با توجه به اینکه قراره قابلیت تغییر ایدی سال 2019 فعال بشه و فقط هم برای بار اول رایگان خواهد بود
بهتره ی تاپیک در مورد اینکه چطوری ی ایدی خوب برای psn انتخاب کنیم زده بشه

دوستان من یه اکانت ظرفیت 2 زدم رو دستگاه و اکتیو کردم بعد ساین اوت کردم با توجه به اینکه اکانت برای بازی پیش خرید هست وقتی پری لود شروع بشه نیاز هست ساین این کنم دوباره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or