هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بچها چرا کنسول با نت 4gسرعت دانلودش ایقدر پایینه درصورتی که رو گوشی عالی.رو دستگاه تست میگیرم میزنه ۱۰مگ ولی سرعت دانلودش ۵۰کیلو بایت.کسی راه حلی نداره؟با دادن dnsخاصی درست نمیشه؟

اینترنت گوشی رو کنسول سرعتش همینطوره بهترین کار اینه با pcو برنامه psx دانلود کنی بریزی تو کنسول اینجوری با نهایت سرعتش دانلود میشه!
تاپیک و روشش تو فروم هست

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام دوستان بالاخره تصمیم بر این شد ps4 pro بخرم هفته بعد یه چند تا سوال داشتم:
از اونجایی که میخوام اکانتم مال امریکا باشه مشکلی نداره رو پرو که ریجن دو فقط تو ایرانه؟
بعد اگه بخوام اپدیت کنسولو دان کنم و نصب کنم روش باید ریجن یک( مال اکانتمو) دانلود کنم یا ریجن دو( مال کنسولو) ؟
برای بازی ها چطور باید با توجه ب این شرایط کدوم ریجنشونو دانلود کنم؟

بازی های شیرینگ مشکلی پیش نمیاد (ظریفتایی رو بخرم که هم انلاین هم افلاینه از سایت معتبر)؟

اپدیتایی که برای بازی های ps4 pro میاد فرق داره با مال ps4؟ ( مثلا اپدیتایی که همین سایت اسیادی ال میزاره برا جفتشونه یا فقط مال نسخه عادیه )؟

ببخشید طولانی شد ولی تا الان کنسول نداشتم و سواله واسم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان بالاخره تصمیم بر این شد ps4 pro بخرم هفته بعد یه چند تا سوال داشتم:
از اونجایی که میخوام اکانتم مال امریکا باشه مشکلی نداره رو پرو که ریجن دو فقط تو ایرانه؟
بعد اگه بخوام اپدیت کنسولو دان کنم و نصب کنم روش باید ریجن یک( مال اکانتمو) دانلود کنم یا ریجن دو( مال کنسولو) ؟
برای بازی ها چطور باید با توجه ب این شرایط کدوم ریجنشونو دانلود کنم؟

بازی های شیرینگ مشکلی پیش نمیاد (ظریفتایی رو بخرم که هم انلاین هم افلاینه از سایت معتبر)؟

اپدیتایی که برای بازی های ps4 pro میاد فرق داره با مال ps4؟ ( مثلا اپدیتایی که همین سایت اسیادی ال میزاره برا جفتشونه یا فقط مال نسخه عادیه )؟

ببخشید طولانی شد ولی تا الان کنسول نداشتم و سواله واسم

شما هر اکانتی رو میتونید رو کنسول بسازید ریجن اکانت هیچ ربطی به کنسول نداره

برا ابدیت باید با توجه به ریجن کنسول دانلود کنید

برا دانلود ابدیت بازی با توجه به ریجن بازی باید ابدیت رو دان کنید

بازی ظزفیتی رو با رفیق خودتون تهیه کنید ارزونتر درمیاد ولی از سایت معتبر خریداری کنید مشکل نداره فقط توجه کنید از این اکانت هکی ها نباشه

ابدیت ها رو pro و Slimهیج ‌فرقی نداره دوتاش یکی هستند

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
شما هر اکانتی رو میتونید رو کنسول بسازید ریجن اکانت هیچ ربطی به کنسول نداره

برا ابدیت باید با توجه به ریجن کنسول دانلود کنید

برا دانلود ابدیت بازی با توجه به ریجن بازی باید ابدیت رو دان کنید

بازی ظزفیتی رو با رفیق خودتون تهیه کنید ارزونتر درمیاد ولی از سایت معتبر خریداری کنید مشکل نداره فقط توجه کنید از این اکانت هکی ها نباشه

ابدیت ها رو pro و Slimهیج ‌فرقی نداره دوتاش یکی هستند

ممنون از جواب
الان من دیدم تو هر سایت که دیتا گذاشتن ریجن یک خودش چندتا مختلف هست دیتا براشون ، مهمه که کدومشون دانلود شه؟
یعنی اپدیت مخصوص pro که بازی ها رو 4k اپسکیل کنه جدا نیست و همون با اسلیم یکیه؟

اگه طولانی میشه جواب و اینا و وقت ندارین یه لینک هم بدین بخونم از سردرگمی دربیام ممنون میشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ممنون از جواب
الان من دیدم تو هر سایت که دیتا گذاشتن ریجن یک خودش چندتا مختلف هست دیتا براشون ، مهمه که کدومشون دانلود شه؟
یعنی اپدیت مخصوص pro که بازی ها رو 4k اپسکیل کنه جدا نیست و همون با اسلیم یکیه؟

اگه طولانی میشه جواب و اینا و وقت ندارین یه لینک هم بدین بخونم از سردرگمی دربیام ممنون میشم
ريجن يك معمولا ديتاش يدونه هست شايد اپديتشو ديديد كدش بايد يكي باشه و مهمه چون كد اشتباه دانلود كنيد انتقال نميشه داد اگه چندتا كد مختلف هست با psx كد خودتونو دربياريد دان كنيد
بله اپديتاشون يكيه فقط يه اپسكيل هست مثل بازياي وان ايكس 4k واقعي نيست كه مجبورشيد يه ٥٠ گيگ تكچستر دانلود كنيد

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها من یه مشکلی برام پیش اومده بازی رینبو یه اپدیت داده که حدود 150 مگ حجمش هست اما زمانی که توی دستگاه میزنم برای دانلود 14 گیگ نشون میده !!! البته اولش 25 گیگ نشون میداد که چند بار کنسل کردم و زدم از اول شد 14 گیگ !! و نکته جالبش اینه وقتی شروع میکنم به دانلود بعد از یک گیگ اگه pause بزنی دوباره از اول شروع میکنه به دانلود .
اول گفتم بزارم دانلود شه شاید خودش بعد از تمام شدن 150 مگ درست شه اما حدود 3 گیگ دانلود کرد و همچنان داشت ادامه میداد
کسی میدونه مشکلم چیه؟ حجم بازی هم توی دستگاه چک کردم و 40 گیگ بود تا قبل از اپدیت راحت داشتم بازی میکردم قبلا هم اگه یادم باشه سر بتلفیلد بود که چنین مشکلی خورده بودم ولی یادم نیست چی شد که حل شد اگه کسی از بچه ها اطلاعی داره یا مشکل مشابهی براش پیش اومده من رو راهنمایی کنه ممنون میشم

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا ازین سردرگمی در بیام
من ps4 با tv تو اتاقم هستش . میخوام تصویر رو بصورت بی سیم انتقال بدم تو تلویزیونی که تو اتاق نشیمن هستش .. همون قابلیت ریموت پلی
میخواستم بدوم با چه روشی میشه ؟ خودم تحقیق کردم با play station tv میشه ولی اونم تو بازار ایران دیگه نیست تولیدشم متوقف شده ...

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم :)
امروز یه نفر میگفت تو نسخه پرو نمیشه از طریق pc دان کرد و انتقال داد ب کنسول میخواستم بدونم حقیقت داره این موضوع( یعنی با هارد اکسترنالم نمیشه انتقال داد)؟؟
دوم اینکه میگن پرو با تلوزیونای الجی خوب نیست کلا
تلوزیون من ub8300 هست ک 4k هستش میخواستم بدونم اگ زیاد خوب نیست تا همون اسلیم بگیرم( از لحاظ بودجه مشکلی ندارم اسلیم باشه یا پرو)؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم :)
امروز یه نفر میگفت تو نسخه پرو نمیشه از طریق pc دان کرد و انتقال داد ب کنسول میخواستم بدونم حقیقت داره این موضوع( یعنی با هارد اکسترنالم نمیشه انتقال داد)؟؟
دوم اینکه میگن پرو با تلوزیونای الجی خوب نیست کلا
تلوزیون من ub8300 هست ک 4k هستش میخواستم بدونم اگ زیاد خوب نیست تا همون اسلیم بگیرم( از لحاظ بودجه مشکلی ندارم اسلیم باشه یا پرو)؟
هركي چنين حرفي زده هيچ اطلاعاتي نداشته هم غلطه
با پي سي ميشه انتقال داد با هارد تو هيچ نسخه اي نميشه بازي منتقل كرد (البته از يه كنسول ديگه ميشه اينكارو كرد ولي بازي مستقيم ميره تو هارد و از رو هارد اصلي كنسول اول پاك ميشه)
رو تلويزيونم مشكلي نداره ولي كلا تي وي هاي ال جي كيفيتشون نسبت به سامسونگ و سوني پايينتره
اگه تي وي تون 4k هست پرو بگيريد

• Like
Reactions: hamid-fateh

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
هركي چنين حرفي زده هيچ اطلاعاتي نداشته هم غلطه
با پي سي ميشه انتقال داد با هارد تو هيچ نسخه اي نميشه بازي منتقل كرد (البته از يه كنسول ديگه ميشه اينكارو كرد ولي بازي مستقيم ميره تو هارد و از رو هارد اصلي كنسول اول پاك ميشه)
رو تلويزيونم مشكلي نداره ولي كلا تي وي هاي ال جي كيفيتشون نسبت به سامسونگ و سوني پايينتره
اگه تي وي تون 4k هست پرو بگيريد
چند ساله بهترین TV اولترا اچ دی OLED های الجی میشن نگو این حرفو

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان سلام به همه یه سوال ذهن منو خیلی در گیر کرده من سرعت دانلودم روی ۹ مگ باشه از اونور مصرف حجم میره بالا انلاین بازی میکنم یا رو ۴ مگ بزارم مصرف حجمم میاد پایین ؟؟!
تعصیر داره ولی نه زیاد
همه بازیا بین 100 تا 200 مصرف دارن
البته بعضی بازیا هم احتمالا بالاتر باشه
برا من مثلا دستینی یک بالای 300 مگ مصرف میکرد

سلام ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا ازین سردرگمی در بیام
من ps4 با tv تو اتاقم هستش . میخوام تصویر رو بصورت بی سیم انتقال بدم تو تلویزیونی که تو اتاق نشیمن هستش .. همون قابلیت ریموت پلی
میخواستم بدوم با چه روشی میشه ؟ خودم تحقیق کردم با play station tv میشه ولی اونم تو بازار ایران دیگه نیست تولیدشم متوقف شده ...
هیچ روشی نیست
ریموت پلی هم برا ویتا یا گوشی تا ps tv هست

سلام دوستان من می تونم آپدیت ها و DLC هایی رو که دانلود کردم رو تو هارد اکسترنال بریزم ؟ اگه میشه نحوه انجام کار رو هم یگید با تشکر
اگع منظورت اینه با هارد اکسترنال انتقال بدی نمیشه
فقط ابدیت خود کنسول با هارد و فلش میشه انتقال داد. بقیه محتوا ها باید با psx انتقال داد

آیا بازی دیجیتال قابل انتقال هست ؟ یعنی کلا بدیمش به یکی دیگه بدون شیر کردن و دیگه واسه ما غیر فعال بشه
اره میشه ولی اگه کلا بخوای بدی به یکی دیگه باید اکانتی که بازی باهاش خریده شده رو دی اکتیو کنی و پاک کنی و بدی طرف

Last edited by a moderator:

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
هیچ روشی نیست
ریموت پلی هم برا ویتا یا گوشی تا ps tv هست
ممنون ولی یکی از قابلیت های ps tv انتقال تصویر به تلویزیون دومه اینو‌ تو‌چند تا سایت خوندم‌ حتی فیلم تبلیغاتی شم هست .

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
ممنون ولی یکی از قابلیت های ps tv انتقال تصویر به تلویزیون دومه اینو‌ تو‌چند تا سایت خوندم‌ حتی فیلم تبلیغاتی شم هست .

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
متاصفانه ps tv الان پیدا نمیشه

من یه مشکلی برام پیش اومده بازی رینبو یه اپدیت داده که حدود 150 مگ حجمش هست اما زمانی که توی دستگاه میزنم برای دانلود 14 گیگ نشون میده !!! البته اولش 25 گیگ نشون میداد
شاید اخرین اپدیت رو نداری
و نکته جالبش اینه وقتی شروع میکنم به دانلود بعد از یک گیگ اگه pause بزنی دوباره از اول شروع میکنه به دانلود
از اول نمیکنه معمولا حجمی که دان شده رو کم میکنه و بقیه رو دان میکنه. ولی از صفر درصد شروع میکنه
شما بهتره با پی سی دان کنین و انتقال بدین

Last edited by a moderator:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان کابل hdmi خود ps4 معمولی 1/5 متری هست؟
اگه با یه دونه. 3 متری تعویض کنم، این بیشتر شدن فاصله می تونه روی کیفیت تصویر اثر بد بذاره ؟ (هر تأثیر بدی، تأخیر جزئی و غیره)

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر