هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان کابل hdmi خود ps4 معمولی 1/5 متری هست؟
اگه با یه دونه. 3 متری تعویض کنم، این بیشتر شدن فاصله می تونه روی کیفیت تصویر اثر بد بذاره ؟ (هر تأثیر بدی، تأخیر جزئی و غیره)

Sent from my iPhone using Tapatalk
کابل با کیفیت بگیر مشکلی پیش نمیاد 10 متریشم جواب میده!

• Like
Reactions: Ps42014

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
با سلام. ایا پلی 4 مثل پلی 2 سی دی و کد گیم شارک براش اومده؟
نه

کابل با کیفیت بگیر مشکلی پیش نمیاد 10 متریشم جواب میده!
نه تاثیر نداره
البته کابل ها با هم فرق دارن . هر کدوم یه استانداردی دارن
HDMI 1.4: mitone 4K 30fps neshon bede
HDMI 2.0: 4K 60fps
HDMI 2.0a: 4K 60fps + HDR

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ehsan250

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام
بعد آپدیت 5.0 یه مشکلی پیش اومده
که خواستم از بچه های سایت یا همکاران کمک بگیرم

من خدمات کامپیوتری هستم بعد آپدیت 5.0 سونی
وقتی برق یهویی وسط بازی بره
این ارور بعد روشن کردن میاد

cannot start the ps4 connect the DS4 using the usb cable and then press the ps Button

دوستان این مشکل رو چطوری حل کنیم بدون از دست دادن اطلاعات و سیو ها

چون فقط میشه با ریست کارخونه ای درستش کرد
کسی نمیدونم ایا روشی هست که اطلاعات و سیو ها رو از دست ندیدم

چون 3-4 ماهیی میشه که 20-30 نفر مراجعه کننده داشتم که این ارور مواجع شدند
ممنون میشم که همکاران یا دوستان بازی سنتر کمکم کنند

ممنون

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
بعد آپدیت 5.0 یه مشکلی پیش اومده
که خواستم از بچه های سایت یا همکاران کمک بگیرم

من خدمات کامپیوتری هستم بعد آپدیت 5.0 سونی
وقتی برق یهویی وسط بازی بره
این ارور بعد روشن کردن میاد

cannot start the ps4 connect the DS4 using the usb cable and then press the ps Button

دوستان این مشکل رو چطوری حل کنیم بدون از دست دادن اطلاعات و سیو ها

چون فقط میشه با ریست کارخونه ای درستش کرد
کسی نمیدونم ایا روشی هست که اطلاعات و سیو ها رو از دست ندیدم

چون 3-4 ماهیی میشه که 20-30 نفر مراجعه کننده داشتم که این ارور مواجع شدند
ممنون میشم که همکاران یا دوستان بازی سنتر کمکم کنند

ممنون
کد ارور رو اگه بدی شاید بتونیم جوابت رو پیدا کنیم.
برای اطمینان یه بار تو سیف مود Rebuild database رو بزن

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
سلام
بالاخره من هم به گیمرهای ps4 پیوستم. قبل از هر چی بگم قدر شهرهایی مثل تهران و اصفهان و شیراز وشهرهایی بزرگی مثل اینها رو بدونید. بنده ساکن قم هستم و بخاطر اینکه در این شهر فروشگاه کنسول از تعداد انگشتهای دو دست شاید بیشتر نباشه مجبور به سفارش به دیجی کالا شدم و متاسفانه بر خلاف سفارشهای قبل بجای کنسول دو دسته یه کنسول تک دسته و دسته دوم بصورت جدا فرستاده شد و همچنین دستگاه باندل بازی دستینی بوده که بعد از بازگشایی و برداشتن بازی از زیر کارتن اون رو با چسب نواری بسته بودند که پیگیری من نهایتا به قبول پس گرفتن دستگاه رسید. که بنده بیخیال این مسئله شدم چون با توجه به عدم قبول ارسال دوباره جنسی که سفارش داده بودم به دلیل موجود نبودن در انبار و گرانی حدود 150 تومنی امروز تصمیم به باز کردن دستگاه و استفاده گرفتم. خلاصه که اگر تهران بودم حدود 200 تومن توی جیبم بود در ضمن خرید حضوری چیز دیگه ای هست.
در ادامه دوستان بازی قشنگ و خوب و هیجانی چی پیشنهاد میکنن؟من هیچ چی از این کنسول سر در نمیارم. لطفا بهترین راه رو بهم پیشنهاد کنید.ممنونم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
بالاخره من هم به گیمرهای ps4 پیوستم. قبل از هر چی بگم قدر شهرهایی مثل تهران و اصفهان و شیراز وشهرهایی بزرگی مثل اینها رو بدونید. بنده ساکن قم هستم و بخاطر اینکه در این شهر فروشگاه کنسول از تعداد انگشتهای دو دست شاید بیشتر نباشه مجبور به سفارش به دیجی کالا شدم و متاسفانه بر خلاف سفارشهای قبل بجای کنسول دو دسته یه کنسول تک دسته و دسته دوم بصورت جدا فرستاده شد و همچنین دستگاه باندل بازی دستینی بوده که بعد از بازگشایی و برداشتن بازی از زیر کارتن اون رو با چسب نواری بسته بودند که پیگیری من نهایتا به قبول پس گرفتن دستگاه رسید. که بنده بیخیال این مسئله شدم چون با توجه به عدم قبول ارسال دوباره جنسی که سفارش داده بودم به دلیل موجود نبودن در انبار و گرانی حدود 150 تومنی امروز تصمیم به باز کردن دستگاه و استفاده گرفتم. خلاصه که اگر تهران بودم حدود 200 تومن توی جیبم بود در ضمن خرید حضوری چیز دیگه ای هست.
در ادامه دوستان بازی قشنگ و خوب و هیجانی چی پیشنهاد میکنن؟من هیچ چی از این کنسول سر در نمیارم. لطفا بهترین راه رو بهم پیشنهاد کنید.ممنونم
من توي گرگان هستم اينجا هم فروشگاه از تعداد انگشتا بيشتر نميشه ولي همشون كنسول آك دارن اونجا هم قائدا بايد باشه
اشتباه شما هم خريد از ديجي كالا بوده ديجي كلا از بين رفته قيمتاي خيلي بالا ميده با كيفيت افتضاح ماموراشونم معمولا اينجورين كه دو كلمه بيشتر حرف بزني بسترو از پهنا ميكنن تو حلقت اگه از سايتا يا فروشنده هاي معتبر خريد ميكرديد هم ارزونتر درميومد هم اطمينانش بيشتره.
بازي زياد هست ليست بازياي انحصاري كنسولو ببينيد توي نت هست سايتايي مثل gematsu ليست كاملي دارن بازيايي مثل horizon , bloodborne يا آنچارتد و... بازياي زيادي هست كه به خاطر نميارم همشون ارزش تجربه دارن.

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام . چن روز پیش یه فیفا 18 ریجن 3 خریدم توی جعبه یه کد هست . اون کد رو هرکاری میکنم ارور میده . تا الان با اکانت های هنگ کنگ امریکا و مالزی تست کردم . دوستان راه حل چیه.؟
عکس پشت جعبه و ارور هم گزاشتم.
438919195_75637.jpg 435821689_288970.jpg

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام . چن روز پیش یه فیفا 18 ریجن 3 خریدم توی جعبه یه کد هست . اون کد رو هرکاری میکنم ارور میده . تا الان با اکانت های هنگ کنگ امریکا و مالزی تست کردم . دوستان راه حل چیه.؟
View attachment 82476 View attachment 82477
ریجن 3 مربوط به آسیای شرقیه. اکانت چین بسازید

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
View attachment 82476 View attachment 82477

چون به وضوح نام هنگ کنگ رو پشت جلد دیدم گفتم -قبلن هم اینطور بازی داشتم که با اکانت هنگ کنگ حل شد و کد رو تونستم اعمال کنم
به هر حال اگه با اکانت چین هم نشه، صد در صد کد مشکل داره مثلن استفاده شده باشه یا منقضی و...

آخرین ویرایش:

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
کد ارور رو اگه بدی شاید بتونیم جوابت رو پیدا کنیم.
برای اطمینان یه بار تو سیف مود Rebuild database رو بزن

سلام
کد میاد
بعد روشن کردن این ارور میاد

و بعد دسته رو روشن میکنی میره سیو مود
1. ریست زدم درست نشد
2. رو زدم درست نشد
3. اپدیت 300 مگ اخرین اپدیت رو زدم درست نشد حتی 900 مگ کارخونه ای یا رکوری رو هم زدم درست نشد
4. رو هم زدم درست نشد

فقط فقط با دو گزینه اخری درست میشه که
اونم که همه بازی و سیو و .... رو پاک میکنه
نمیخوام همه اطلاعاتم بره
شاید یکی بازی هکی داره تو دستگاهش
خخخخ

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71

چون به وضوح نام هنگ کنگ رو پشت جلد دیدم گفتم -قبلن هم اینطور بازی داشتم که با اکانت هنگ کنگ حل شد و کد رو تونستم اعمال کنم
به هر حال اگه با اکانت چین هم نشه، صد در صد کد مشکل داره مثلن استفاده شده باشه یا منقضی و...

از اکانت هنگ کنگ استفاده کردم نشد بزارید اکانت چین رو تست کنم

اکانت چین هم مشکلو حل نکرد. بازی بک هفتس خریداری شده تاریخ انقضا هم نداره . اگرم داشته باشه قطعاهنوز تاریخش نگذشته. مشکل از کجاس بنظر شما؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
کد میاد
بعد روشن کردن این ارور میاد

و بعد دسته رو روشن میکنی میره سیو مود
1. ریست زدم درست نشد
2. رو زدم درست نشد
3. اپدیت 300 مگ اخرین اپدیت رو زدم درست نشد حتی 900 مگ کارخونه ای یا رکوری رو هم زدم درست نشد
4. رو هم زدم درست نشد

فقط فقط با دو گزینه اخری درست میشه که
اونم که همه بازی و سیو و .... رو پاک میکنه
نمیخوام همه اطلاعاتم بره
شاید یکی بازی هکی داره تو دستگاهش
خخخخ
شماره کد ارور رو بگو

سلام
اول از همه لست او آس رو بازی کن، چون بهترین بازیه و خیلی هم الان ارزون شده،
از چه سبکی خوشت میاد بگو راهنماییت کنیم،
گاد ۳ و انچارتد ٤ هم بگیر

• Like
Reactions: hamid-fateh

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
اول از همه لست او آس رو بازی کن، چون بهترین بازیه و خیلی هم الان ارزون شده،
از چه سبکی خوشت میاد بگو راهنماییت کنیم،
گاد ۳ و انچارتد ٤ هم بگیر
ممنون. غیر از فوتبال از سبک مدال و کال آف و کانتر که در pc قبلا بازی کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر