هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان من می تونم آپدیت ها و DLC هایی رو که دانلود کردم رو تو هارد اکسترنال بریزم ؟ اگه میشه نحوه انجام کار رو هم یگید با تشکر

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان این بازی هایی که بعضی جاها 10 تا 15 تومن میگیرن و روی کنسول نصب میکنن به چه صورته ؟ کسی اطلاعی داره ازش ؟ مشکلی برای کنسول ایجاد نمیکنه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان این بازی هایی که بعضی جاها 10 تا 15 تومن میگیرن و روی کنسول نصب میکنن به چه صورته ؟ کسی اطلاعی داره ازش ؟ مشکلی برای کنسول ایجاد نمیکنه ؟
اکانت هکیه خودتون بگیرید ارزونتر درمیاد و احتمال قفل شدن بازیا زیاده احتمال بن شدن خود کنسولم هست
اگه نمیخواید زیاد هزینه کنید 10ت بدید بازی اجاره کنید زمان کافی هم دارید بازیو کامل تموم کنید این مشکلاتم نداره

• Like
Reactions: rezab

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
اکانت هکیه خودتون بگیرید ارزونتر درمیاد و احتمال قفل شدن بازیا زیاده احتمال بن شدن خود کنسولم هست
اگه نمیخواید زیاد هزینه کنید 10ت بدید بازی اجاره کنید زمان کافی هم دارید بازیو کامل تموم کنید این مشکلاتم نداره
خب منی که نمیتونم با توجه به سرعت اینترنت دیتای بازی های رو دانلود کنم به نظرتون بهتر نیست بدم بیرون برام بریزن ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خب منی که نمیتونم با توجه به سرعت اینترنت دیتای بازی های رو دانلود کنم به نظرتون بهتر نیست بدم بیرون برام بریزن ؟
منظورتون ريختن ديتاي بازي اگه هست اون مشكلي نداره
اگه خودتون قانوني تهيش كنيد بديد بيرون فقط ديتاشو بريزن بدون مشكله
ولي اينكه خود بازي هم نداشته باشيد بديد بيرون بازي اي رو بريزن بايد اكانت هكي بزنن تا بتونن اون بازيو رو كنسول نصب كنن
ريختن ديتاي بازي به خودي خود مشكلي نداره

dargon9090

کاربر سایت
Sep 11, 2017
11
سلام
پيشاپيش عذر ميخوام اگه سوالم بي ربطه ولي ميخواستم بدونم اگه دانگل وايرلس هدست گلد رو به پورت "يو اس بي" پشت كنسول(پرو) وصل كنم آيا مشكلي نداره يا احتمال خرابي دانگل به خاطر گرما هست؟[تو يه سايتي يكي گفته بود باعث داغ شدن زياد و درنهايت خرابيش ميشه]

با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام.دوستان ورژن دستگاه من 4.0.5 هست.. اپدیتش کنم به 5.1؟ چون شنیدم نسخه 4 قراره هک بشه.اپیدیت کنم یا بزارم روی همین 4 باشه؟

سلام
تا به امروز درمورد هک ورژن های بالای 1.76 جز یسری شایعه چیزی منتشر نشده در هر حال اگه میخای کنسولتو یه روزی هک کنی بهترین کار اینه رو پایینتر فیرموری که میتونی بمونی تا شانس بیشتری داشته باشی!

• Like
Reactions: rezaa2016

ERFANIAN

کاربر سایت
Nov 27, 2017
2
سلام دوستان چندتا سوال داشتم. دیسک بازی horizon ریجن 2 رو خریدم ولی اکانتم برای امریکاست. با وجود اینکه بازی رو دستگاه نصبه ولی تو psn همچنان امکان خرید دیجیتالیش هست و انگار بازی رو نخریدم. این به خاطر تفاوت ریجن هست یا کلا همینطوریه؟ بعد اگر بخوام دی ال سی frozen wild رو برای بازیم بخرم اجرا نمیشه؟

اگر اینطوره میتونم با ساختن یک اکانت امارات هم مشکل رو حل کنم هم با گیفت دلاری امارات خرید کنم؟ منظورم اینه گیفت های امارات واحد پولشون دلاره؟

راستی سونی بهم ردیم کد 10 دلاری هدیه داده، به همه این هدیه رو میده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
پيشاپيش عذر ميخوام اگه سوالم بي ربطه ولي ميخواستم بدونم اگه دانگل وايرلس هدست گلد رو به پورت "يو اس بي" پشت كنسول(پرو) وصل كنم آيا مشكلي نداره يا احتمال خرابي دانگل به خاطر گرما هست؟[تو يه سايتي يكي گفته بود باعث داغ شدن زياد و درنهايت خرابيش ميشه]

با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
مشکل خاصی براش پیش نمیاد ولی به جلو وصل کنید بهتره چون latency تون رو تحت تاثیر قرار میده و ممکنه گاهی اوقات با تاخیر عمل کنه
سلام.دوستان ورژن دستگاه من 4.0.5 هست.. اپدیتش کنم به 5.1؟ چون شنیدم نسخه 4 قراره هک بشه.اپیدیت کنم یا بزارم روی همین 4 باشه؟
آپدیتش کنید بره ارزش صبر کردن نداره فکر هم نمیکنم اصلا تا آخر نسل هک بشه دلتونم به اون شایعات چرتی که منتشر میشه خوش نکنید اون شایعات از اول نسل وجود داشتن تا همین الان
شما از بیشتر امکانات کنسول محروم میشید که مهمترینش تجربه بازیای جدیده (اگه فریمور پایینتر از اونی باشه که بازی میخواد نمیتونید اجراش کنید) اونم فقط بخاطر یه احتمال خیلی کم که اونم اگه منتشر بشه شاید اصلا روی ورژنی که دارید نباشه

سلام دوستان چندتا سوال داشتم. دیسک بازی horizon ریجن 2 رو خریدم ولی اکانتم برای امریکاست. با وجود اینکه بازی رو دستگاه نصبه ولی تو psn همچنان امکان خرید دیجیتالیش هست و انگار بازی رو نخریدم. این به خاطر تفاوت ریجن هست یا کلا همینطوریه؟ بعد اگر بخوام دی ال سی frozen wild رو برای بازیم بخرم اجرا نمیشه؟

اگر اینطوره میتونم با ساختن یک اکانت امارات هم مشکل رو حل کنم هم با گیفت دلاری امارات خرید کنم؟ منظورم اینه گیفت های امارات واحد پولشون دلاره؟

راستی سونی بهم ردیم کد 10 دلاری هدیه داده، به همه این هدیه رو میده؟
روی همون اکانتتون نمیتونید دی ال سی رو استفاده کنید یدونه ریجن 2 بسازید تا جایی هم که یادمه اون دی ال سی از اولش برای کاربرای پلاس تخفیف داشت اگه هنوزم داره پلاس دو روزه رایگانو رو اون اکانت جدید فعال کنید با تخفیف بخریدش
کد 10 دلاری هست یا کد تخفیف؟ معمولا کد تخفیف هست هیچوقت نشنیدم کدی که بالانس به اکانت اضافه کنه بفرستن

• Like
Reactions: dargon9090

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سلام به همه یه سوال ذهن منو خیلی در گیر کرده من سرعت دانلودم روی ۹ مگ باشه از اونور مصرف حجم میره بالا انلاین بازی میکنم یا رو ۴ مگ بزارم مصرف حجمم میاد پایین ؟؟!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان سلام به همه یه سوال ذهن منو خیلی در گیر کرده من سرعت دانلودم روی ۹ مگ باشه از اونور مصرف حجم میره بالا انلاین بازی میکنم یا رو ۴ مگ بزارم مصرف حجمم میاد پایین ؟؟!
هيچ فرقي نداره بازيا معمولا حدود ١٠٠-٢٠٠ مگ در ساعت توي مولتي پلير حجم مصرف ميكنن

• Like
Reactions: hrdpc1

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان کسی اینجا از مبدل های مکس شوتر یا پلاس باکس استفاده کرده ؟ اطلاعی داره
حقیقتش بین این دو مورد گیر کردم برا خرید ...
مکس شوتر خارجی هس و ریویوهاش بدک نیست
پلاس باکس هم میگن بد نیست ...

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بچها چرا کنسول با نت 4gسرعت دانلودش ایقدر پایینه درصورتی که رو گوشی عالی.رو دستگاه تست میگیرم میزنه ۱۰مگ ولی سرعت دانلودش ۵۰کیلو بایت.کسی راه حلی نداره؟با دادن dnsخاصی درست نمیشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر