هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ببخشید دوستان که من این سوال باز میپرسم چراغ ابی فقط تو سری اول بوده؟
یجا خوندم که اینا در اصل همون کنسول های شکسته بودن که این مشکل رو داشتن یا کنسول هایی بودند که که ضربه خورده اند؟
حقیقتش من میخوام کنسول رو تابستون بگیرم این یه مورد خیلی منو اذیت میکنه
ابی ربطی به شکسته یا ضربه خوردن نداره
ابی دلیله روشنی هنوز براش پیدا نشده که چرا پیش میاد
راه های پیش گیری هم داره که برای بعضی ها جواب داد. یه سری با تعویض هارد مشکلشون حل شده ولی یه سری نه .
در ضمن میزانه مشکلات 4 خیلی % پایینی داشته
"درسته" که هنگامه رلیز توی امریکایه شمالی یه سری با Blue Pulse برخورد کردن اما این مسعله شامله اون زمان نمیشه. میتونه پیش بیاد.
ولی در کل خیلی از ماها خریدیم و داریم بدون مشکل استفاده میکنیم.
زیاد نگران نباش

سلام
اقا کسی اینجا ریجن 3 هنگ کنگ گرفته مشکلی نداشته ؟
راسته میگن تو اپدیت جدید دکمه تایید x میشه تو ریجن 3 ؟
بله میشه عوض کردن
منتهی توی بازی هم جابجا میشه ! برای همین عوض کردن فایده ای ندارن ( این قضیه رو دوستان تایید کردن )

سلام
اقا کسی اینجا ریجن 3 هنگ کنگ گرفته مشکلی نداشته ؟
راسته میگن تو اپدیت جدید دکمه تایید x میشه تو ریجن 3 ؟

من گرفتم خیلی هم راضیم ...باور کن خیلی زود بهش عادت میکنی

دکمه ها رو هم میشه عوض کرد ولی تو بازی هم عوض میشه

سلام دوستان این یارو که گفتم یازی دیجیتالی میریزه بعد بعضیا گفتن بازیش شاید خراب باشه(البته خودم هم فک کردم خرابه) امروز رفتم مغازش دیدم 8تا پی اس 4 رو میزشه :d
گفتم اینا چین گفت دارم دیجیتتالی میریزم:| گفتم بن نمیشن بیچاره ها؟گفت یه ساله بیشتر براشون بازی میریزم برا چی بن شن ظرفیت 2 میریزم:d
مام که همش تو خماری هستیم میخوام بخرم میگم ول کن دیجیتالی که خرابه فیزیکیم پول ندارم دوباره این چیزارو میبینم که بعضیا میگن ظرفیت دو خراب نیست ............:((
دارم دیونه میشم نفهمیدم با ساز کی برقصم:((
:d

ظرفیت ۱ بدرد بازی مثل اردر میخوره که ۶ ساعت پشینی پاش و تمومش کنی بری سراغ بعدی واسه درایو کلاپ زیاد جالب نیست چون بازی طولانی هست و میشه پس از تموم کردنش هم تفریحی بازیش کرد
خب من که فقط میخوام یه سری بازی کنم بازم باید نت داشته باشم؟مگه آفلاین نمیشه بازیو تموم کرد؟
اون قسمت سوالم موند که "اگه داخل اکانت فیفا15 آنلاین باشیم(ظرفیت3) بازی درایور کلاب که ظرفیت 1 هست بن میشه؟یا حتما باید تو اکانتش آنلاین بشی تا بن بشه؟"

من اینو بلد نیستم چون ترفش نرفتم پیشنهاد میکنم شما هم نرین
چون کم نبودن که بن شدن و بازیهاشونو از دست دادن
فقط اکانت بازی و بازیش بن میشه یا کنسول هم بن میشه؟

خب من که فقط میخوام یه سری بازی کنم بازم باید نت داشته باشم؟مگه آفلاین نمیشه بازیو تموم کرد؟
اون قسمت سوالم موند که "اگه داخل اکانت فیفا15 آنلاین باشیم(ظرفیت3) بازی درایور کلاب که ظرفیت 1 هست بن میشه؟یا حتما باید تو اکانتش آنلاین بشی تا بن بشه؟"

فقط اکانت بازی و بازیش بن میشه یا کنسول هم بن میشه؟
اکانت با بازیها

اين قصيه ١٠تا بازى چيه ميريزن داخل هارد و كنسول حتماً بايد افلاين باشه در غير اين صورت قفل مياد رو بازيا كلاً اين روش به كنسول اسيبى ميزنه يا نه

اين قصيه ١٠تا بازى چيه ميريزن داخل هارد و كنسول حتماً بايد افلاين باشه در غير اين صورت قفل مياد رو بازيا كلاً اين روش به كنسول اسيبى ميزنه يا نه
نه عزیز
این اکانتها هک شده تا on شی سریع قفل میشن.
احتمال بن هم هست.
البته اگه off line باشی مشکلی نیست.

دوستان...چند وقت پیش خواستم برای اولین بار tlou رو انلاین بازی کنم...نوشت you need to dowload some free maps...بعد وقتی که ok رو میزنم وارد ps store میشه که پیغام میده this content cannot be downloaded now...این ارور واسه چیه؟...ربطی به plus داره؟

دوستان...چند وقت پیش خواستم برای اولین بار tlou رو انلاین بازی کنم...نوشت you need to dowload some free maps...بعد وقتی که ok رو میزنم وارد ps store میشه که پیغام میده this content cannot be downloaded now...این ارور واسه چیه؟...ربطی به plus داره؟

باید پلاس داشته باشی !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or