هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

یعنی الان این که دستگاه توی بازی یه لرزش خفیف داره به خاطر چرخش عجیب دیسک مشکل ساز نیست ؟
بازی از نظر اجرا مشکلی نداره اما این صدای درایو اذیت میکنه .
یعنی صداش از حالت عادی بیشتره ؟
بعد ادامه داره یا نه ؟
بعضی موقه ها احساس کردم صداش میتونه از حالت عادی بلندتر باشه ولی کلا همون دفعه اول که میزاری یه دور میخونه و معمولا هنگام اجرای اولیه بازی. بعدش معمولا نمیخونه الا اینکه در حال نصب باشه هنوز

یعنی صداش از حدوبدی بیشتره ؟
بعد ادامه داره یا نه ؟
بعضی موقه ها احساس کردم صداش میتونه از حالت عادی بلندتر باشه ولی کلا همون دفعه اول که میزاری یه دور میخونه و معمولا هنگام اجرای اولیه بازی. بعدش معمولا نمیخونه الا اینکه در حال نصب باشه هنوز
دقیقا همینطوره ....یعمی صدا ادامه داره و قطع نمیشه از درایو ....بازی های دیگه همچین مشکلی ندارن .

ٔ...............

بعد از ۶_۷ بار در اوردن دیسک آو امتحان دوباره بالاخره از کار افتاد. بازی دست دوم هست و اعوجاج زیادی روی دیسک دیده میشه .

آخرین ویرایش:
ممنون
دقیقا همینطوره ....یعمی صدا ادامه داره و قطع نمیشه از درایو ....بازی های دیگه همچین مشکلی ندارن .

ٔ...............

بعد از ۶_۷ بار در اوردن دیسک آو امتحان دوباره بالاخره از کار افتاد. بازی دست دوم هست و اعوجاج زیادی روی دیسک دیده میشه .
کلا عادیه اول که دیسک وارد شه یه مقدار نصب میکنه بعدش بقیه رو در حین بازی نصب میکنه یه نکته دیگه هم که هست ممکنه اون صدای درایو نباشه صدای فن باشه چون اتفاقا فن هم در حالات پر کار صدای بلندی داره من بار ها دیجیتالی بازی کردم و دیسک اصلا تو دستگاه نبوده اما صدای دستگاه بلند بوده اون اعوجاج هم کاملا عادیه اکثر دیسک ها دارن کلا زیاد حساس نشید مشکلی نیست.
لرزش تو بازی هم که گفتید ممکنه از TV باشه که رفرش ریت خوبی نداشته باشه و از تصویر عقب بمونه اگه حالت گیم مود داره یه تست بکنید شاید مشکل حل شد.

سلام
دوستان میخوام بگم کسی برام از دبی بیاره
به چه چیزهایی باید توجه کرد ؟
فرق ریجن ها چیه ؟
کجای جعبه نوشته شده ؟
.از قیمت اونجا کسی خبر داره ؟
.
. بعد یه سوال راجع به pes2015 و فیفا داشتم
من خددم تو سالهیی گذشته پی ای اس بازی میکردم
یه 1 سالی میشه بازی نکردم اصلا و پی ای اس 14 رو هم بازی نکردم
در کل خودم طرفدار پی ای اس بودم ولی الان 2015 هم فیفا و پی ای اس رو بازی کردم از هر دوتاشم خوشم اومده. بیشتر میخوام انلاین بازی کنم کدوم بگیرم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
رجین ها تو بازی هیچ تفاوتی نداره به جز سه و رجین ۲ ژاپن که دکمه تایید دایره هست.
زیر جعبه نوشته تو یه کره سیاه سفید یه عدده. البته اگه باندل باشه نه چون باندل ها معمولا یه کاور داره رو جعبه ی زیر کاور مینویسه.
فوتبال هم که قطعا واسه انلاین پلیر های فیفا چه ایرانی چه خارجی خیلی بیشتره.

دوستان یه مشکل عجیب و غریب پیش اومده ....هاردم داره خود به خود پر میشه ؟ الان دقیقا چرا این اتفاق داره میفته ؟ خود به خود داذه پر میشه و فضای خالی کم !

ممنون
کلا عادیه اول که دیسک وارد شه یه مقدار نصب میکنه بعدش بقیه رو در حین بازی نصب میکنه یه نکته دیگه هم که هست ممکنه اون صدای درایو نباشه صدای فن باشه چون اتفاقا فن هم در حالات پر کار صدای بلندی داره من بار ها دیجیتالی بازی کردم و دیسک اصلا تو دستگاه نبوده اما صدای دستگاه بلند بوده اون اعوجاج هم کاملا عادیه اکثر دیسک ها دارن کلا زیاد حساس نشید مشکلی نیست.
لرزش تو بازی هم که گفتید ممکنه از TV باشه که رفرش ریت خوبی نداشته باشه و از تصویر عقب بمونه اگه حالت گیم مود داره یه تست بکنید شاید مشکل حل شد.

رجین ها تو بازی هیچ تفاوتی نداره به جز سه و رجین ۲ ژاپن که دکمه تایید دایره هست.
زیر جعبه نوشته تو یه کره سیاه سفید یه عدده. البته اگه باندل باشه نه چون باندل ها معمولا یه کاور داره رو جعبه ی زیر کاور مینویسه.
فوتبال هم که قطعا واسه انلاین پلیر های فیفا چه ایرانی چه خارجی خیلی بیشتره.
تو بازی فرقی نمیکنه ؟
فقط برا تایید دایرست ؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

دکمرو نگه میداری(دکمه وسط) از منو پایین میشه دید​
هر وقت گفت شارژ بزن شارژ

ممنون.فقط یه سوال دیگه.رو اکانت اصلی خودم بازی دارم.بعد مثلا یه فیفا15 ظرفیت 3 و یه درایور کلاب ظرفیت 1 بخوام بخرم (میشه 3اکانت رو کنسول)هروقت بخوام بازی کنم باید اکانت موردنظرو باز کنم.درسته؟حالا سوال اصلیم اینه.اگه داخل اکانت فیفا15 آنلاین باشیم بازی درایور کلاب که ظرفیت 1 هست بن میشه؟یا حتما باید تو اکانتش آنلاین بشی تا بن بشه؟
درایور کلابو نمیخوام آنلاین بازی کنم.ظرفیت 1 بگیرم خوبه؟

[
دوستان یه مشکل عجیب و غریب پیش اومده ....هاردم داره خود به خود پر میشه ؟ الان دقیقا چرا این اتفاق داره میفته ؟ خود به خود داذه پر میشه و فضای خالی کم !
reset کن و rebuild database انجام بده حل میشه احتماله زیاد

ممنون.فقط یه سوال دیگه.رو اکانت اصلی خودم بازی دارم.بعد مثلا یه فیفا15 ظرفیت 3 و یه درایور کلاب ظرفیت 1 بخوام بخرم (میشه 3اکانت رو کنسول)هروقت بخوام بازی کنم باید اکانت موردنظرو باز کنم.درسته؟حالا سوال اصلیم اینه.اگه داخل اکانت فیفا15 آنلاین باشیم بازی درایور کلاب که ظرفیت 1 هست بن میشه؟یا حتما باید تو اکانتش آنلاین بشی تا بن بشه؟
من اینو بلد نیستم چون ترفش نرفتم پیشنهاد میکنم شما هم نرین
چون کم نبودن که بن شدن و بازیهاشونو از دست دادن

ظرفیت ۱ بدرد بازی مثل اردر میخوره که ۶ ساعت پشینی پاش و تمومش کنی بری سراغ بعدی واسه درایو کلاپ زیاد جالب نیست چون بازی طولانی هست و میشه پس از تموم کردنش هم تفریحی بازیش کرد

ببخشید دوستان که من این سوال باز میپرسم چراغ ابی فقط تو سری اول بوده؟
یجا خوندم که اینا در اصل همون کنسول های شکسته بودن که این مشکل رو داشتن یا کنسول هایی بودند که که ضربه خورده اند؟
حقیقتش من میخوام کنسول رو تابستون بگیرم این یه مورد خیلی منو اذیت میکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or