هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

باید پلاس داشته باشی !

اهان چون فک کردم مشکل از بازی یا دستگاه باشه...

- - -ویرایش - - -

بعد امروز یه چیز جالب اتفاق افتاد...هیچ بازی رو نمیتونستم سیو کنم بعد از مقدار حافظه خالی هی کم میشد...هر ثانیه 100 مگ کم میشد از حافظه کنسول...ریست کردم درست شد...هیچ جایی همچین مشکلی رو ندیده بودم...

اهان چون فک کردم مشکل از بازی یا دستگاه باشه...

- - -ویرایش - - -

بعد امروز یه چیز جالب اتفاق افتاد...هیچ بازی رو نمیتونستم سیو کنم بعد از مقدار حافظه خالی هی کم میشد...هر ثانیه 100 مگ کم میشد از حافظه کنسول...ریست کردم درست شد...هیچ جایی همچین مشکلی رو ندیده بودم...

دقیقا امروز واسه منم همین حالت پیش اومد !! ..فضای هارد خود به خود کم میشد که با rebuild database و ریست درست شد ...فکر کنم باگ باشه

دقیقا امروز واسه منم همین حالت پیش اومد !! ..فضای هارد خود به خود کم میشد که با rebuild database و ریست درست شد ...فکر کنم باگ باشه
با rebuild database چیزی از هارد پاک میشه؟؟ یعنی تروفی ها یا سیو ها یا بازی های نصب شده پاک میشه؟

دوستان...چند وقت پیش خواستم برای اولین بار tlou رو انلاین بازی کنم...نوشت you need to dowload some free maps...بعد وقتی که ok رو میزنم وارد ps store میشه که پیغام میده this content cannot be downloaded now...این ارور واسه چیه؟...ربطی به plus داره؟

نیازی به پلاس نیست . باید ریجن بازی و اکانتت یکی باشه . مثلا بازی ریجن 1 هست اکانت هم ریجن 1 باشه تا بتونی دانلود کنی .

- - -ویرایش - - -

با rebuild database چیزی از هارد پاک میشه؟؟ یعنی تروفی ها یا سیو ها یا بازی های نصب شده پاک میشه؟

خیر پاک نمیشه !

کسی نیست جواب ما بده

بله میتونی بدون اینترنت هم ازش استفاده کنی ولی واسه اینکه از همه قابلیت های بازی و آپدیت هاش استفاده کنی نیاز به اینترنت هست!
یعنی اینکه اگه برای بازی آپدیت بیاد حتما باید به اینترنت وصل بشی وگرنه نمیتونی از اون آپدیت استفاده کنی!

یه نکته هم بگم که بعضی بازی ها مثل Crew و چند تا بازی دیگه فقط بخش آنلاین دارن و بدون اینترنت نمیتونی اصلا بازی کنی و موقع خرید بازی دقت کن که بازی نیاز به اتصال دائمی اینترنت نداشته باشه
هر چند بازی کاملا آنلاین کمه ولی به هر حال باید بدونی

منظورت از اینکه چه جوری بازی براش بگیری متوجه نشدم ولی اگه میخوای همیشه آفلاین بازی کنی باید فقط بازی فیزیکی(دیسک)بخری و همه جا هم پیدا میشه!
هم توی اینترنت میتونی پیدا کنی و هم توی مغازه هایی که تو کار کنسول هستن

سلام دوستان
یه سوال داشتم
میخوام بدونم من اگه اکانت ظرفیت 1 یه بازی رو که باید افلاین بازی کنی رو بگیرم بعد بازی تا اخر برم بخوام میتونم بفروشم؟!؟!
اگه میشه لطفا بگین موقع فروش باید این اکانت رو از رو کنسول خودم چی کارش کنم؟!
بعد اگه تا قبل از فروش اکانت به اینترنت وصل شم اکانت بازی از رو کنسولم بپره دیگه نمیتونم بفروشم یا فرقی نداره؟!؟!
خیلی ممنون

سلام دوستان
یه سوال داشتم
میخوام بدونم من اگه اکانت ظرفیت 1 یه بازی رو که باید افلاین بازی کنی رو بگیرم بعد بازی تا اخر برم بخوام میتونم بفروشم؟!؟!
اگه میشه لطفا بگین موقع فروش باید این اکانت رو از رو کنسول خودم چی کارش کنم؟!
بعد اگه تا قبل از فروش اکانت به اینترنت وصل شم اکانت بازی از رو کنسولم بپره دیگه نمیتونم بفروشم یا فرقی نداره؟!؟!
خیلی ممنون
اگه اکانت بن یا بپره دیگه بدرد کسی نمیخوره
فکر نکنم کسی بخره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or