هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

عاقا من یه voucher code رو توی سایت پی اس ان redeem کردم (بازیه ) بعدش رفت توی قسمت media توی پروفایلم توی سایت پی اس ان حالا میخوام دانلودش کنم ولی نمیدونم از کجا توی کنسول پیداش کنم لطفا کمک کنین!

عاقا من یه voucher code رو توی سایت پی اس ان redeem کردم (بازیه ) بعدش رفت توی قسمت media توی پروفایلم توی سایت پی اس ان حالا میخوام دانلودش کنم ولی نمیدونم از کجا توی کنسول پیداش کنم لطفا کمک کنین!
معمولا از داخله 4 میره توی Library
برای هر بازی هست همون رو توی استور بری الان جای خرید باید گزینه download باشه .
یا از وب هم میتونی بزنی download to ps4 . اتو اد میشه به لیست دانلودها

معمولا از داخله 4 میره توی Library
برای هر بازی هست همون رو توی استور بری الان جای خرید باید گزینه download باشه .
یا از وب هم میتونی بزنی download to ps4 . اتو اد میشه به لیست دانلودها

بازیش نسخه closed beta هستش واس همین توی استور نیستش (چ پی سی چ 4)
هنوز library رو چک نکردم باید اونجا باشه

سلام به دوستان.
آقا یه نفر حوصله کنه به من قشنگ بگه که :
1- ps4 های توی بازار هم فرق دارند؟ (این سوال به این دلیل اه که امروز که میخواستم بخرم یکی گفت که باندل فاینل فنتسی اصل ژاپن ه و بهترینه، یکی گفت که سری اروپا دار، یکی گفت که چینی اه داره 1280 !!! )
2- میدونم که کلی آپدیت داره و مغازه دار ها آپدیت میکنن ، حالا آیا میشه اطمینان کرد؟ و در ضمن نمیخوام از این شرینگ اینا فعلا استفاده کنم، فعلا فقط game فیزیکی میخرم.
3برای آنلاین بازی کردن (مثلا دارک سولز 2) باید آکانت پلاس خرید؟ دیگه مثل ps3 نیست که بازی کد آنلاین داشته باشه و بعضی ها هم فری هستند؟
4- خیلی ممنون و امیدوارم که کسی حوصله داشته باشه.

همراه این استند یه آداپتورم هست! دقیقا برای چیه؟
qivf_usbb.jpg

سلام به دوستان.
آقا یه نفر حوصله کنه به من قشنگ بگه که :
1- ps4 های توی بازار هم فرق دارند؟ (این سوال به این دلیل اه که امروز که میخواستم بخرم یکی گفت که باندل فاینل فنتسی اصل ژاپن ه و بهترینه، یکی گفت که سری اروپا دار، یکی گفت که چینی اه داره 1280 !!! )
2- میدونم که کلی آپدیت داره و مغازه دار ها آپدیت میکنن ، حالا آیا میشه اطمینان کرد؟ و در ضمن نمیخوام از این شرینگ اینا فعلا استفاده کنم، فعلا فقط game فیزیکی میخرم.
3برای آنلاین بازی کردن (مثلا دارک سولز 2) باید آکانت پلاس خرید؟ دیگه مثل ps3 نیست که بازی کد آنلاین داشته باشه و بعضی ها هم فری هستند؟
4- خیلی ممنون و امیدوارم که کسی حوصله داشته باشه.
سلام عزیز
1.این قضیه region ها هست. فرقی هم از نظره کیفیت باهم نداره . تنها فرقی که هست اینکه توی دستگاهی japan و ریجن 3 تو منوی دستگاه دکمه تایید دایره هست ( تو منو فقط )
2. اپدیت رو نمیخواد پوله اضافی بدی برات بریزین ! کاره خیلی ساده ای هست. یا از psx استفاده میکنی یا از خوده کنسول مستقیم استفاده میکنی . هیچ گونه پیچیدگی هم نداره اپدیت کردن . در ضمن کنسول همیشه باید اپدیت باشه فریمورش مگرنه به شبکه psn اصلا وصل نمیشه. اپیدتها برای بازیا و فریمور اجباری هستن اگر میخوای وصل بشی به شبکه ...
3. بله. سیستم مثل 3 نیست که کده انلاین داشته باشه . بازیا کده انلاین ندارن . جاش باید اکانتت رو پلاس کنی که 1 سالش 50 دلاره . اپشنهای 1-3 ماه هم داره.
4. :)

دوستان من یه سه ماهی بخاطر نقل و انتقال خونه، از کنسولم استفاده نکردم. الان کنسول رو که به اینترنت وصل میکنم، وصل میشه ولی نمیتونم به اکانت psn ام وارد بشم. درواقع sign in نمیشه. یه مدت طول میکشه و بعد ارور میده که cannot connect to the server within the time limit. قبلا با اینترنت قبلیم که 512 بود مشکلی نداشت، ولی الان که نتم 2 هست وارد نمیشه. البته فکر نمیکنم ربطی به سرعت نت داشته باشه چون به اینترنت وصل میشه و اپدیت ها رو هم دانلود میکنه، ولی به اکانت psn وارد نمیشه.
لطفا اگه نظری دارین راهنماییم کنین. ممنون. فقط لطفا خیلی تخصصی صحبت نکنید، من در این زمینه ها مبتدی ام!

دوستان من یه سه ماهی بخاطر نقل و انتقال خونه، از کنسولم استفاده نکردم. الان کنسول رو که به اینترنت وصل میکنم، وصل میشه ولی نمیتونم به اکانت psn ام وارد بشم. درواقع sign in نمیشه. یه مدت طول میکشه و بعد ارور میده که cannot connect to the server within the time limit. قبلا با اینترنت قبلیم که 512 بود مشکلی نداشت، ولی الان که نتم 2 هست وارد نمیشه. البته فکر نمیکنم ربطی به سرعت نت داشته باشه چون به اینترنت وصل میشه و اپدیت ها رو هم دانلود میکنه، ولی به اکانت psn وارد نمیشه.
لطفا اگه نظری دارین راهنماییم کنین. ممنون. فقط لطفا خیلی تخصصی صحبت نکنید، من در این زمینه ها مبتدی ام!

امروز کلا یطوریش هست!
توی سایت downdetector هم بیشتریا مشکل دارن!
تا فردا صبح کن به احتمال زیاد درست میشه!
الانم یه تستی هست بکن: مودم و کنسولو 15 دقیقه از برق قطع کن! خاموش نه کلا سیمو بکش بیرون بعدش دوباره تنظیماتو درست کن و تست کن!

ببخشید دوستان
میشه یک هارد با usb به کنسول وصل کرد؟
اگه میشه امکانش هست که مثلا بازی های استخراج شده psn و ... رو با pc تو اون هارد ریخت و هارد رو به کنسول وصل کرد و بازی کرد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or