هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

اقا من دیگه خسته شدم این ps4 منو خسته کرده با هر اینترنتی با سرعت ها مختلف با مودم های مختلف تو خونه رفیقام امتحان کردم سرعت بیشتر 60 کیلوبایت نمیشه خیلی قطع و وصل هم میشه

انواع dns ها رو امتحان کردم قند شکن هم با ps4 شیر کردم مشکل حل نشده

حالا جالبه اینترنت xbox one که دارم هیچ مشکلی نداره 2 تا 7 صبح 8 گیگ دانلود میکنم اما با ps4 شب ها 2 تا 7 صبح 300 مگ دانلود میکنه اونم شاید

الان 2 هفته هست که این مشکل دارم قبلا راحت دانلود میکردم

به مرز حنون رسیدم برای 2 گیگ witcher یه هفته است سرکارم

فقط لطفا نگید با psx دانلود کن میخوام بدنم مشکل ps4 من کجاست
با psx دانلود کن !
lol

سلام
دوستان باندل بتمن منتشر شده ؟
قیمتش به دلار چقدره ؟
بعد کنسول های 2015 وارد ایران شدن ؟

سلام. خیر. همزمان با عرضه بازی که اوایل تیرماه هست منتشر میشه و چندی روزی هم طول میکشه بیاد ایران. قیمتش هم صد در صد اولای کار گرونه (طرفای 1900) ولی خب به مرور زمان پایین تر میاد.
سوال آخر رو هم نمیدونم.

دوستان این گارانتی ریجن اروپا به دردی میخوره اصلا یا ما الکی دلمون به گارانتیمون خوشه؟
و بین R2 با گارانتی و R1 ساخت سری جدید کدومو پیشنهاد میکنید؟

سلام. دوست عزیز شما اصلاً فکر اینکه بتونی از گارانتی برای کنسول های نسل 8 در ایران استفاده کنی (حداقل تا به الان) رو از سرت بیرون کن:d همشون کشکه چون اصلاً دستت به جایی بند نیست. نمایندگی ای هم که ندارن!

هر رجینی دوست داشتی بگیر فرقی ندارن و بازی ها رو هم همه شون ساپورت میکنن، اما یادت باشه تنها زمانی رجین دستگاه مهمه که شما بخوای دیسک فیلم بلوری پخش کنی که در اون صورت باید رجین دستگاه با رجین فیلم بلوری یکی باشه !

سلام. دوست عزیز شما اصلاً فکر اینکه بتونی از گارانتی برای کنسول های نسل 8 در ایران استفاده کنی (حداقل تا به الان) رو از سرت بیرون کن:d همشون کشکه چون اصلاً دستت به جایی بند نیست. نمایندگی ای هم که ندارن!

هر رجینی دوست داشتی بگیر فرقی ندارن و بازی ها رو هم همه شون ساپورت میکنن، اما یادت باشه تنها زمانی رجین دستگاه مهمه که شما بخوای دیسک فیلم بلوری پخش کنی که در اون صورت باید رجین دستگاه با رجین فیلم بلوری یکی باشه !
ممنون. شنیده بودم میشه فرستاد دبی....!

اونو که میدونم منظورم بین ساخت و گارانتی بود. کنسول ساخت جدید مشکلات اواخر ۲۰۱۳ رو نداره؟

سلام
قیمتش به دلار چقدره ؟
۲۰۱۵ رو بتازگی یه سری از فروشنده ها اوردن ولی واقعیت اینه که هیچ فرقی نداره با ۲۰۱۴ اگه هزینه بیشتری براش بپردازه کسی اشتباه کرده..

ممنون. شنیده بودم میشه فرستاد دبی....!

اونو که میدونم منظورم بین ساخت و گارانتی بود. کنسول ساخت جدید مشکلات اواخر ۲۰۱۳ رو نداره؟

خواهش میکنم. نه دیگه اون مشکل رو نداره. شما سعی کن یکی از این دوتا رو بگیری که آخرین سری بازار هستند :

CUH-1116A (رجین دو اروپا هست و تولید اواخر 2014)
CUH-1115A (رجین یک آمریکا هست و تولید اواخر 2014)

دوستان به نظرتون صبر کنم ریجن دو اروپا یا یک با دوتا بازی بخرم
یا ریجن سه بخرم؟
منظورم نو هستش
خودم دوست دارم بین این دو ریجن باشه نه به خاطر این که میگن بهتره چون خودم حسم بهم میگه
اگرم هم قیمت ها رفت بالا صبر می کنم

اقا من دیگه خسته شدم این ps4 منو خسته کرده با هر اینترنتی با سرعت ها مختلف با مودم های مختلف تو خونه رفیقام امتحان کردم سرعت بیشتر 60 کیلوبایت نمیشه خیلی قطع و وصل هم میشه

انواع dns ها رو امتحان کردم قند شکن هم با ps4 شیر کردم مشکل حل نشده

حالا جالبه اینترنت xbox one که دارم هیچ مشکلی نداره 2 تا 7 صبح 8 گیگ دانلود میکنم اما با ps4 شب ها 2 تا 7 صبح 300 مگ دانلود میکنه اونم شاید

الان 2 هفته هست که این مشکل دارم قبلا راحت دانلود میکردم

به مرز حنون رسیدم برای 2 گیگ witcher یه هفته است سرکارم

فقط لطفا نگید با psx دانلود کن میخوام بدنم مشکل ps4 من کجاست

داداش مشکل از نته.برا منم قبلا خوب بود و از استور 250 داشتم اما الآن نهایت 80 هست
تنها راه استفاده از چ ی ل ت ر شکن تو ویندوز و استفاده از نرم افزار psx هست.اینطوری زودتر به سرمنزل مقصود میرسی
پلی 4تم مشکلی نداره

مشکلی در مورد یه بازی دارم اونم اینکه دیسک رو میزارم نصب میشه اما بعد نصب هم دیسک از حرکت واینمیسته !
یعنی ابنکه دیسک مثل زمانی که داره نصب میشه میچرخه تو دستگاه حتی تو بازی اصلا واینمیسته ....با بازی های دیگه مشکلی ندارم جز این .

الان دیسک مشکل داره یا باگ هست؟

سلام
قیمتش به دلار چقدره ؟
2-3 هفته بعد انتشار بازی میاد خود بازی 2 تیر میاد
اگه اشتباه نکنم 449 دلار بود ولی ایران حدود 1850 ـه
2015 یکی اینجا گفت خرید 2015 بوده ولی دیگهه مغازه دارا تا تیر 2015 ها رو وارد میکنن

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه یه زمانی ps4 هک بشه،ایا میشه مجانی آنلاین زد یا باز هم فقط باید پلاس گرفت؟

هنوز معلوم نیست ممکنه بشه ممکنه نشه

- - -ویرایش - - -

آقا ما هرچی میریم تو psnprofiles.com اسمو میزنم هی error میده چیکار کنم؟

سلام می خواستم بپورسم من اصلا اینترنت ندارم می خواستم بگم می تونم ps4 بگیرم و همش افلاین بازی کنم. دیگه هم باید چچوری بازی براش بگیرم

سلام. بله می تونید همه بازی ها رو آفلاین انجام بدید (بجز Destiny و چندتا بازی دیگه که حتماً باید اینترنت باشه) ! میمونه بحث آپدیت کردن کنسول که اون رو بیرون هم می تونید بدید براتون آپدیت کنن یا خودتون فایل آپدیت رو یه جا دانلود کنید و بیارید نصب کنید. بازی هم یا میتونی کرایه کنی (تو شهر ما شبی 2500 میفته) یا نو بخری (میانگین هر بازی 200 هزارتومن هست) یا دست دوم بخری (از 130 هزارتومن یه پایین) یا به صورت دیجیتال بخری !

سلام می خواستم بپورسم من اصلا اینترنت ندارم می خواستم بگم می تونم ps4 بگیرم و همش افلاین بازی کنم. دیگه هم باید چچوری بازی براش بگیرم
برای اولین بار که اکانت به دستگاه رجیستر بشه باید وصل بشی
توصیه میکنم حتما یه tv مناسب و نت رو داشته باش
بدون نت زیاد فایده نداره. نه میتونی پچ استفاده کنی نه dlc نه از اکثریت امکانات کنسول

مشکلی در مورد یه بازی دارم اونم اینکه دیسک رو میزارم نصب میشه اما بعد نصب هم دیسک از حرکت واینمیسته !
یعنی ابنکه دیسک مثل زمانی که داره نصب میشه میچرخه تو دستگاه حتی تو بازی اصلا واینمیسته ....با بازی های دیگه مشکلی ندارم جز این .

الان دیسک مشکل داره یا باگ هست؟
این قضیه ها بستگی به خوده دستگاه داره !
اگر مشکلی نیست توی اجرا یعنی مشکلی نیست
باگ و مشکل توی پروسه سیستم تداخل ایجاد میکنه

دوستان به نظرتون صبر کنم ریجن دو اروپا یا یک با دوتا بازی بخرم
یا ریجن سه بخرم؟
منظورم نو هستش
خودم دوست دارم بین این دو ریجن باشه نه به خاطر این که میگن بهتره چون خودم حسم بهم میگه
اگرم هم قیمت ها رفت بالا صبر می کنم
هیچ فرقی اینا باهم ندارن.
تنها فرق اینکه تو 3 دکمه تایید دایره هست.

این قضایها بستگی به خود دستگاه داره !
اگر مشکلی نیست توی اجرا یعنی مشکلی نیست
باگ و مشکل توی پروسه سیستم تداخل ایجاد میکنه
یعنی الان این که دستگاه توی بازی یه لرزش خفیف داره به خاطر چرخش عجیب دیسک مشکل ساز نیست ؟
بازی از نظر اجرا مشکلی نداره اما این صدای درایو اذیت میکنه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or