هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

اروری که میداد چی بود ؟ چون مهمه بدونم ارورش چی بود که ببینیم مشکل از کجاست.
سوال بعدی اینکه چی کار میکنی که اینا ترک بر میداره ؟؟؟؟؟ باید حواست جمع باشه تو نگه داریشون.
دقیقا نمیشه گفت مشکل از کجاست
دیسکی که ترک بخوره احتماله اجرا نشدن هست
اگر مشکل از دستگاه باشه با هرچی بازی گذاشتی تا الان باید مشکل داشته باشه
اگر از این دو نباشه ممکنه نیاز باشه یه دور کله هارد رو full format کنی ببینی چی میشه

زیاد جای نگرانی نیست ولی
یادت باشه بین ریجنها فرقی نیست از نظره کیفیتی
اگر خواستن پوله اپدیت کردن اینا بگیرن اصلا این کارو انجام نده. اپدیت کردن بسیار ساده هست ..
اگر میشد مهلت تست بگیر
اگر میتونستی تست کن یه دور روشن کن تست کن همه چیز رو ...
به غیر از اینا ok هست

Setting > System >Automatic downloads
تیکش رو بردار
باز برای بازیهای که به صورت معمول اخرین دفعه بازی کرده احتمال داره چک کنه اپدیتها رو اضافه کنه. برای اونا یا پاک کن یا پاز کن.

نمیدونم ارورش چی بود چون بازی رو پس فرستادم.
تو همین چند روزه W3 رو میگیرم‌، اگه مشکلی براش پیش اومد دیگه گیفت کارت میگیرم و دیجیتالی میخرم چون سخته به تعمیرکار ها اعتماد کردن. مخصوصا که کنسول باید باز بشه.

پ.ن: راستی بعضی از بازیها روی دیسکشون یه شکلی شده که انگار بهشون فشار اومده. دلیل اون چیه؟

به نظر دوستان دستگاه افقی قرار بدم بهتره یا عمودی و کدوم از این استندهارو پیشنهاد میکنید؟
41jp8T6hPKL._SX385_.jpg

61jX8UqSU3L._SX385_.jpg

به نظر دوستان دستگاه افقی قرار بدم بهتره یا عمودی و کدوم از این استندهارو پیشنهاد میکنید؟
41jp8T6hPKL._SX385_.jpg

61jX8UqSU3L._SX385_.jpg

سلام . خیلی ها که هر 2 حالت رو تست کردن میگن کنسول عملکرد و تهویش توی حالت خوابیده بهتره . ولی اگر میخوای ایستاده بزاری از استند های اوریجینال استفاده کن . بین این 2 تا که گذاشتی اولی فک کنم بهتر باشه ولی نمیدونم اوریجینال هست یا نه !

سلام من یه مشکلی با شارژ دسته پیدا کردم وقتی دسته رو میزنم به شارژ شکل دسته به صورت کوچیک میاد ولی نوار پر شدن شارژ نمیاد و کلا شارژ نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟(با کابل و دسته دیگه هم امتحان کردم همینطور بود)

سلام . خیلی ها که هر 2 حالت رو تست کردن میگن کنسول عملکرد و تهویش توی حالت خوابیده بهتره . ولی اگر میخوای ایستاده بزاری از استند های اوریجینال استفاده کن . بین این 2 تا که گذاشتی اولی فک کنم بهتر باشه ولی نمیدونم اوریجینال هست یا نه !
میشه بدون استند هم عمودی قرار بدم؟ حقیقتش این کنسولا انقدر وسایل جانبی دارن که بخوای همش بگیری هزینش چند میلیونی میشه

سلام
دوستان میخوام بگم کسی برام از دبی بیاره
به چه چیزهایی باید توجه کرد ؟
فرق ریجن ها چیه ؟
کجای جعبه نوشته شده ؟
.از قیمت اونجا کسی خبر داره ؟
.
. بعد یه سوال راجع به pes2015 و فیفا داشتم
من خددم تو سالهیی گذشته پی ای اس بازی میکردم
یه 1 سالی میشه بازی نکردم اصلا و پی ای اس 14 رو هم بازی نکردم
در کل خودم طرفدار پی ای اس بودم ولی الان 2015 هم فیفا و پی ای اس رو بازی کردم از هر دوتاشم خوشم اومده. بیشتر میخوام انلاین بازی کنم کدوم بگیرم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

سلام
دوستان میخوام بگم کسی برام از دبی بیاره
به چه چیزهایی باید توجه کرد ؟
فرق ریجن ها چیه ؟
کجای جعبه نوشته شده ؟
.از قیمت اونجا کسی خبر داره ؟
.
. بعد یه سوال راجع به pes2015 و فیفا داشتم
من خددم تو سالهیی گذشته پی ای اس بازی میکردم
یه 1 سالی میشه بازی نکردم اصلا و پی ای اس 14 رو هم بازی نکردم
در کل خودم طرفدار پی ای اس بودم ولی الان 2015 هم فیفا و پی ای اس رو بازی کردم از هر دوتاشم خوشم اومده. بیشتر میخوام انلاین بازی کنم کدوم بگیرم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

هیج فرقی ندارن
ریجن رو هم زیر جعبه توی یه دایره مشکی نوشته
قیمت ها هم بالا دئستان توضیح دادن
شک نکن فیفا بهتره

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال
دسته اگه همینطوری تو شارژ باشه ,باطریش خراب میشه ؟
مثه گوشی ینی :biggrin1:
زیاد تو شارژ باشه چیزی میشه . یا مهم نیس ؟

اقا من دیگه خسته شدم این ps4 منو خسته کرده با هر اینترنتی با سرعت ها مختلف با مودم های مختلف تو خونه رفیقام امتحان کردم سرعت بیشتر 60 کیلوبایت نمیشه خیلی قطع و وصل هم میشه

انواع dns ها رو امتحان کردم قند شکن هم با ps4 شیر کردم مشکل حل نشده

حالا جالبه اینترنت xbox one که دارم هیچ مشکلی نداره 2 تا 7 صبح 8 گیگ دانلود میکنم اما با ps4 شب ها 2 تا 7 صبح 300 مگ دانلود میکنه اونم شاید

الان 2 هفته هست که این مشکل دارم قبلا راحت دانلود میکردم

به مرز حنون رسیدم برای 2 گیگ witcher یه هفته است سرکارم

فقط لطفا نگید با psx دانلود کن میخوام بدنم مشکل ps4 من کجاست

دوستان این گارانتی ریجن اروپا به دردی میخوره اصلا یا ما الکی دلمون به گارانتیمون خوشه؟
و بین R2 با گارانتی و R1 ساخت سری جدید کدومو پیشنهاد میکنید؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or