هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوست خوبم وقتی دستگاه به اینترنت وصل باشه همین که بازی رو داخل دستگاه گذاشتی خودش اتوماتیک شروع به دانلود آپدیت میکنه مگه خودت آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کنیدو آپدیت واسه آنلاین بازی کردن اون بازی ضروریه یعنی اگه بازی رو بخری و بخوایی آنلاین بزنی باید حتما آپدیت بشه ولی موارد دیگه شامل رفع باگ بازیها و اضافه کردن امکانات میشه که اگه مهم نبود برات نمیخواد آپدیت کنی

داداش چجوری میشه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کرد؟

- - -ویرایش - - -

یعنی آپدیت کردن مجانیه ؟هزینه خاصی نداره؟

نه داداش مجانیه

سلام دوستان
من به تازگی کنسول ps4 رو خریدم فقط هم به دلیل بازی های انحصاریش(قبلا PC بازی میکردم)
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
نحوه آپدیت بازی ها به چه شکل می باشد؟یعنی چطوری باید یه بازی را آپدیت کنم؟و آیا آپدیت اون ضروریه؟
البته + حرفای که زدن بالا بعضی بازیا هم بهتره که آپدیت کنی تا لذتشو ببری مثلآ DRIVECLUB یه آپدیت 10 گیگ داره که به کل بازی و زیر رو میکنه

من اولین تجربه بازیم رو این کنسول TLOU
میخوام بدونم آخرین آپدیتش نصب هست یا نه باید چیکار کنم؟کلا از کجا باید فهمید که آخریت آپدیتش نصب هست یا نه؟

سلام دوستان
من بازی shadow of mordor رو کرایه کردم، کنار جای حلقه دیسک از اول سه تا ترک داشت. بازی نصب شد ولی اجرا نشد. بازی رو پس فرستادم و طرف گفت بازی راحت اجرا میشه. به حرفشم اعتماد دارم و دلیلی نداره دروغ بگه.
میگه هد دستگاهت ضعیفه یا خرابه.
بنظرتون مشکل از کجای. دستگاهمه و چیکارش کنم؟
راستی AC Unity هم اول سالم بود ولی بعدا ترک برداشت. ولی فرقش با این این بود که یونیتی رو که میذارم تو دستگاه صدا میده یه بار و نصب هم نمیشه.

من تقریبا تا وسطای بازی رفتم اگه احیانا نیاز به آپدیت داشت سیو بازی نمیپره؟
نه نمیپره.......

- - -ویرایش - - -

تهران شمال :d

(Settings) > [Application Saved Data Management] > [Saved Data in System Storage].

+

آقا یه سوال من بازی killzone وقتی بازی میکردم دستگاه به اینترنت کانکت نبود و 5-6 تا تروفی گرفتم ولی هیچکدومش تو تروفیام اافه نشد حتی زمانی که آنلاین شدم و سینک کردم
واسه منم اینطوری میشه بعد از اینکه تروفی ها رو بایکی از دوستانم compare میکنم درست میشه

فوقشم اگه میخواستید فری هارو بگیرید یه اکانت مطابق ریجن بازیتون بسازید و با اون دانلودش کنید... بعدش هم اون اکانت رو Active as your primary کنید
اینم میشه ولی از پلاس آکانت خودم استفاده می کنم و آکانت خودم آکانت Primary هست و اگه یه آکانت دیگه رو Active as your primary کنم دیگه نمیتونم آنلاین بازی کنم و اون دی ال سی های فری هم دیگه بدردم نمیخوره.

دوستان پی اس فور ریجن سه خوبه؟
بعد من توی انباکسینگ ها دیدم بعضی هاشون یه کاور مقوایی دارن بعد خود جعبهخ سفیده و پلمپ نداره مربوط به کدوم ریجن هست؟
کرایه بازی ها چطوره؟من یه جا خوندم نوشته بود200هزار تومن میدی برای 5سال و هفته ایی یه بازی ور می داری
هفته ایی2هزار تومن واقعیه؟

آقا من فردا پلاسم تمومه اگه من بازی MGS بزارم دانلود و بعد مثلآ 1٪ رفت پاس بزنم و پلاسم تموم شد میشه بعد از تموم شدن اون 99٪ دانلود بازی و بگیرم بعد مثلآ ماه بعد شارژ کنم پلاسمو میتونم بازیش کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or