هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

خدا وکیلی هر کی پست منو میخونه بگه اسم پایرت را کجا شنیدن!!!!=))
نصب پایرت نیست این اسم رو از کجا اوردی؟؟؟
مطمعن باش داره سرت کلاه میزاره
اکانت هک شده بگو اونم خیلی گرون میگه ۵۰ با ۳۰ تومنم میشه ریخت مخوای تو پرشین تولز پره!!!
تازه ظرفیت ۱ هست ۳۰-..ظرفیت ۳ بخوای ۶۰ تومن کاملا قانونی
در ضمن این اکانتا ۱۰۰ درصد سود هستند چون دزدی هستند پیشنهاد میشه نخری چون کنسولت بن میشه
.
.
.
.
منم میتونم بگم امروز با روش اقا محمد خان قاجار ۴ تا بازی ریختم
هر اسمی رو نمیشه گفت که..
اکانت اکبند داریم شامل دزدی یا قانونی
ظرفیت ۱-۲-۳
دیگه روش پایرت و ماریت و محمود خان اسکندری رو از خودتون در نیارید

شما انگار با هیچی قانع نمیشی دارم میگم من خودم 3-4 ماهه دارم همین ها رو استفاده میکنم ، اصلا تا الان بازی دیسکی نخریدم ! بن هم نشدم !!
اسمش رو هم خودش گذاشته ، وقتی میگی فلان بازی رو برام نصب کن میپرسه پایرت میخوای یا با گارانتی (گارانتیش چیه ؟ برای بن نشدن) ، تا الان حدود 550 تومن سر بازی های مختلف کمتر پول دادم و بن هم نشدم ، آره حق با شماست احتمالا داره سرم کلاه میره 8-| درضمن طرف داره بازی رو با دیتا میریزه (41 گیگ DA3 رو چطور خودم بگیرم ؟!) طرف خودش داره میگه اکانت دزدیش رو دارم ، اصلش رو هم دارم ، کدوم رو میخوای حالا منی که اصل رو میگیرم رو چه حسابی 100% بن میشم !
راستی بولد کردن و رنگی کردن نوشته باعث نمیشه حرفت درست بشه ، خواستم بگم شاید نمیدونستی !!!!
شما با روش آقامحمدخان قاجار بریز که سرت کلاه نره ، ما با همون روش میرزا کوچک خان میریزیم !

CE 30774-1
آقا من هاردمو عوض کردم الان موقع نصب رو گزینه 7 مینویسه CANNOT FIND UPDATE FILE چیکار کنم؟
هارد عوض کردی باید اپدیت 800 مگی رو بریزی اول !

یه adress genrator خوب معرفی کنید واسه ساخت اکانت امریکا (ترجیحآ آدرس واقعی بده بیرون)
از google map استفاده کن . خیلی راحت میشه ادرس پیدا کرد.

هارد عوض کردی باید اپدیت 800 مگی رو بریزی اول !

از google map استفاده کن . خیلی راحت میشه ادرس پیدا کرد.
اون اولی که حل شد
هیچی اینترنت اینجا خیلی کنده الان یه ساعته دارم تو میامی میگردم دنبال یه منطقه با کلاسش ولی نیست بی شرف :d الان اطراف این miami beach دارم میگردم فکر کنم یه جای خوب پیدا کنم
کسی آدرسی درست درمون تو لاس وگاس یا لس آنجلس داره بده ما

یه adress genrator خوب معرفی کنید واسه ساخت اکانت امریکا (ترجیحآ آدرس واقعی بده بیرون)

واس ادرس واقعی برو گوگل مپ روی یه شهر یا ایالت امریکا زوم کن و ادرس خیابون و کوچه رو بده کافیه .
در مورد زیپ کد هم برو اینجا :
Valid US Cities/Zip Codes

- - -ویرایش - - -

تو قسمت about me چطوری بنویسم؟

هر چی دوس داری . درمورد خودته فقط -18 بنویس :دی

واس ادرس واقعی برو گوگل مپ روی یه شهر یا ایالت امریکا زوم کن و ادرس خیابون و کوچه رو بده کافیه .
در مورد زیپ کد هم برو اینجا :
Valid US Cities/Zip Codes

- - -ویرایش - - -

هر چی دوس داری . درمورد خودته فقط -18 بنویس :دی
نه منظورم اینکه از کجا برم که بشه توش نوشت چون روی پروفایلم که کلیک میکنم و بعدش که روی اون کلیک میکنم اتفاقی نمیوفته

کنسول سفید قدیمی هستش؟ باید بکم که رنگ سفید از شهریور پارسال معرفی شد و اومد تو بازار ...
هیچ تفاوتی بین ریجن ها نیست. اصلا مگه امکان پذیره یه رنگ کنسول بهتر باشه و یه رنگ دیگه ش مشکل پیدا بشه توش؟
اصلا توجه به اصل موضوع نمیکنید
بحث این نیست که حتما رنگ مشکی بهتر از رنگ سفید هست
بحث اینه که زمانی که کنسول سفید عرضه شد بعد از اومدن اون کنسول ، سونی در سری جدید کنسولهاش تغییرات جدید کمی داد که شامل تغییر در ماردبوردش میشد و به گفته سونی این سری جدید مشکلات سری قبل رو ندارن و از این سری فقط رنگ مشکی فعلا تولید شده

ولی صحت این مطالب در همین سایت موجود هست و اینطور که یادم میاد یکی از شماره های سری جدید 1116 هست
به هر حال امیدوارم بعضی دوستان به نادرست اطلاعات غلط به بقیه کاربران ندن

آخرین ویرایش:
من میخوام طی چند ماه آینده PS4 بخرم و خب چندتا سئوال داشتم که گفتم از دوستان بپرسم! اول اینکه تفاوت ریجن‌ها و منطقه‌ی جغرافیایی کنسول فرقی برای پلایر میکنه و اینکه میگن تنها تفاوت اون برای دانلود dlc ها و مچ شدن ‌اش بین ریجن کنسول و گیم هست تاثیری در انتاخب نوع ریجن داره به خاطر اینکه مثلا کدوم ریجن تعداد بیشتری بازی در بازار موجود داره و اگه بخوام کنسول ریجن ژاپن بخرم تفاوتی از این نظر داره یا نه! دوم اینکه من در حال حاضر XBOX دارم بدون کینکت و تا حالا هم کینکت و مشابه اون رو امتجان نکردم اگه بخوام برا کنسول موو (اگه درست گفته باشم) که مشابه کینکت در PS هست رو بگیرم آیا ارزش حرید داره برام و بازیهای فان و اکتیو جالبی داره که بخوام باهاش وقت‌گذورنی کنم یا نه!
و سوم اینکه باز به نسبت xbox میپرسم که الان در اکسباکس یکی از ارکان اصلی کنسول بازیهای Arcade اون هست که کلی باعث سرگرمی میشه و در کنار بازیهای اصلی حسابی میچسبه! در PS4 چطور ؟ آیا در کنار بازیهای اصلی بازیهای به مثل آرکید به تعداد کافی داره یا نه!
فعلا همین ... اگه چیزی به ذهنم رسید میام میپرسم!

ممنون

من میخوام طی چند ماه آینده PS4 بخرم و خب چندتا سئوال داشتم که گفتم از دوستان بپرسم! اول اینکه تفاوت ریجن‌ها و منطقه‌ی جغرافیایی کنسول فرقی برای پلایر میکنه و اینکه میگن تنها تفاوت اون برای دانلود dlc ها و مچ شدن ‌اش بین ریجن کنسول و گیم هست تاثیری در انتاخب نوع ریجن داره به خاطر اینکه مثلا کدوم ریجن تعداد بیشتری بازی در بازار موجود داره و اگه بخوام کنسول ریجن ژاپن بخرم تفاوتی از این نظر داره یا نه! دوم اینکه من در حال حاضر XBOX دارم بدون کینکت و تا حالا هم کینکت و مشابه اون رو امتجان نکردم اگه بخوام برا کنسول موو (اگه درست گفته باشم) که مشابه کینکت در PS هست رو بگیرم آیا ارزش حرید داره برام و بازیهای فان و اکتیو جالبی داره که بخوام باهاش وقت‌گذورنی کنم یا نه!
و سوم اینکه باز به نسبت xbox میپرسم که الان در اکسباکس یکی از ارکان اصلی کنسول بازیهای Arcade اون هست که کلی باعث سرگرمی میشه و در کنار بازیهای اصلی حسابی میچسبه! در PS4 چطور ؟ آیا در کنار بازیهای اصلی بازیهای به مثل آرکید به تعداد کافی داره یا نه!
فعلا همین ... اگه چیزی به ذهنم رسید میام میپرسم!

ممنون
سلام.
ریجن کنسول اهمیتی نداره برای بازی کردن. شما اگه بخوای دی ال سی و اینا بخری باید ریجن بازی ای که میخری با اکانتی که ساختی یکی باشه پس کنسول اصلا ملاک نیست. پس نکته مهم بازی و اکانتن و ریجن کنسول تو اجرای بازی و بسته های الحاقیش اصلا مهم نیست.
اما در مورد دوربین. فعلا که بازی خاصی براش نیومده و هنوز هم مایکروسافت و سونی چیزی معرفی نکردن واسه این کینکت و کمرا. فعلا نخرید.
بازی های ارکید هم که بله زیاد هست.

و یه سوال دیگه: فروش دیتای بازیها به صورت دیجیتالی چه محدودیتی نسبت به نسخه فیزیکی دارن! آیا میشه بعدها اون بازی رو ارتقا داد و یا DLCهای بازی رو آنلاین خرید کرد! مثلا با توجه به این تاپیک میشه دیتای Destiny رو روی هارد ریخت و بعد DLCهاش رو هم آنلاین اوردر داد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or